0442235000

F.A.Q. як користуватися сайтом

Для того, щоб використовувати всі можливості нашого сайту, будь ласка, зареєструйтесь в особистому кабінеті. Для цього вам потрібно натиснути на кнопку "Увійти" у верхній частині екрану.

Особистий кабінет

Для того, щоб в перший раз увійти в особистий кабінет, вам потрібно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «увійти» у верхній частині екрану.


У вас висвітиться невелике віконце. У його правому нижньому куті натисніть кнопку «Реєстрація».

Ви можете ввести дані для реєстрації самостійно або увійти за допомогою соціальних мереж. Якщо ви вводите дані вручну і сумніваєтеся, що ввели пароль правильно, просто натисніть на значок у вигляді ока, він дозволить вам побачити ваш пароль.

 

У вашому особистому кабінеті ви можете редагувати ваші дані, переглядати розділ «обране» і «мої замовлення». Якщо ви є дилером, в запропонованому вікні, оберіть ваш бренд і попросіть особистого менеджера підтвердити ваш статус.

Щоб повторно зайти в особистий кабінет, просто натисніть на ваше ім'я у верхній частині сторінки. Тепер всі ваші дії на сайті будуть збережені в вашому особистому кабінеті для вашої зручності.

Перелік обраного

Щоб додати товар в «Обране»:

    • через загальний каталог, наведіть на товар курсором миші і натисніть на кнопку із зображенням серця.
    • або у вікні відкритого товару, знайдіть кнопку із зображенням серця і натисніть на неї.

 

 

 

 

 

 

 

Після натискання кнопки «серце» вам запропонують зберегти товар до вже існуючого переліка обраного або створити новий. За допомогою груп переліку ви можете розподіляти товари, що сподобалися за категоріями або завданням.

Обрані товари можна буде переглянути в вашому особистому кабінеті. Перелік вашого обраного бачите тільки ви. Він створений для того, щоб при повторному вході на сайт ви могли швидко знайти товар, який сподобався.

Перелік порівняння

Порівняти товари просто:

Натисніть на кнопку зі знаком «ваги» у товарів, які ви хочете порівняти. Це можна зробити з каталогу товарів, або в вікні відкритого товару.

Коли ви додали товар до порівняння, вгорі праворуч у кнопки із зображенням вагів, з'явиться цифра, яка відповідає кількості доданих до порівняння товарів.

Натиснувши на кнопку ваг в правому верхньому куті екрану, з'явиться віконце «Додано товарів до порівняння». Щоб перейти на сторінку порівняння, натисніть на кнопку «перейти до порівняння».

На сторінці порівняння ви можете видалити товари, які ви не хочете порівнювати за допомогою хрестика, який знаходиться в правому верхньому куті картинки товару. Якщо обрані товари відповідають товарам, які ви хочете порівняти, натисніть на кнопку «порівняти ці товари».

Ви можете вибирати, які характеристики товарів показувати:

- усі характеристики

- лише відмінності

Ви можете видаляти гірші товари з «порівняння» в реальному часі, переходити на сторінку товару, клікнув по ньому.

Можна задати питання online?

 

Ви можете скористатися будь-яким зручним messenger, натиснувши на червону кнопку в правому нижньому кутку екрану.

Є питання? Ми вам передзвонимо

Залиште свій контактний телефон і ми зв'яжемося з вами!