ᐉ Електромобілі - Купити Електромобілі в Києві і Україні | ціна на autom.com.ua

Електромобілі

Все для сто з ремонту та обслуговування електромобілів


Попри те, що ринок електромобілів у всьому світі та в Україні стрімко розвивається, СТО, які обслуговують цей вид транспорту, в нашій країні небагато. Причин цього є кілька. По-перше, майстрів, що спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні такої техніки, катастрофічно не вистачає. По-друге, автосервісам потрібна наявність на ринку обладнання та інструментів, що відповідають специфіці робіт із електрокарами. Вирішити останню проблему допоможе інтернет-магазин "Автомеханіка". У нас для СТО з ремонту та обслуговування електромобілів можна купити онлайн широкий спектр обладнання та інструментів провідних світових брендів за найвигіднішими цінами.

Види обладнання

Спектр обладнання, без якого ремонт та обслуговування електрокарів будуть неможливими, досить великий. До нього відносяться зарядні станції та аксесуари до них, прилади для вимірювання напруги для діагностики АКБ та електродвигуна, підйомні столи для зняття та монтажу акумуляторних батарей, а також крани. Обладнати СТО для автомобілів слід з огляду на особливості кожного типу пристроїв.

  • Зарядні станції – представлені найширшим вибором обладнання для підключення до одно- та трифазної мережі. Один від одного моделі відрізняються потужністю та типом підключення. До аксесуарів, які знадобляться для встановлення станції та підключення до них авто, належать стели, тримачі, монтажні плати та ін.
  • Обладнання для ремонту – категорія, що включає підйомні столи та крани для зняття двигуна. Всі представлені пристрої мають надійну конструкцію, простоту обслуговування та експлуатації. Особливість представлених пристроїв – мобільність, завдяки якій транспортування акумуляторної батареї або двигуна стає максимально комфортним.

Особливістю та головною відмінністю всіх електрокарів є наявність на борту високої напруги. При повсякденній експлуатації жодних проблем із цим не виникає, а ось під час ремонту та обслуговування електрокари можуть виявитися небезпечними. Щоб забезпечити захист майстрів та гарантувати швидке виявлення проблем з електрообладнанням авто, у магазині «Автомеханіка» автосервісам з ремонту та обслуговування електромобілів варто придбати сучасний інструмент для діагностики та роботи з високою напругою.

 Як вибрати

При виборі обладнання для ремонту та обслуговування електрокарів перевагу слід надавати якісній продукції. Саме такі пристрої та інструмент представлені у каталозі магазину «Автомеханіка». У випадку із зарядними станціями необхідно враховувати такі показники, як потужність та швидкість заряджання. Важливим показником є тип підключення. Для СТО оптимальним варіантом стане станція з роз'ємом, який підійде для більшості електромобілів.

Чому варто купити у нас

  • Компанія займається продажем обладнання для автосервісів із 1996 року. За цей час ми познайомилися з величезною кількістю моделей та знаємо, як відбирати найкращі пропозиції на ринку.
  • Ми не тільки продаємо високотехнологічне обладнання, але й робимо його встановлення, а також обслуговування. Потрібна консультація щодо роботи зі складними пристроями? Ми зробимо й це!
  • У нашому асортименті немає товарів, які були завезені в країну з порушенням законодавства. Це означає, що на все обладнання поширюється гарантія виробника. При цьому вартість продукції залишається демократичною.