До Італії за знаннями! Знайомимося ближче із обладнанням TEXA | autom.com.ua

До Італії за знаннями! Знайомимося ближче із обладнанням TEXA

Автомеханіка постійно не дає спокою своїм працівникам. Їм не вдається тихенько посидіти в офісі, весь час доводиться кудись летіти. Якщо чесно, вони не скаржаться (або нам не зізнаються) - Італія, Іспанія та Німеччина не найгірші країни для відряджень. Окрім задоволення від візитів до Європи вони також значно підвищують кваліфікацію у роботі з обладнанням, із яким доводиться мати справу. На тренінги від наших брендів відправляються не лише майстри сервісу, котрі займаються монтажем, підключенням та ремонтом обладнання, а й спеціалісти з відділу продажу. Навіщо нам це потрібно? Кожен клієнт має отримати найбільш повну інформацію про те, що збирається придбати - а для цього менеджер має знатися на тонкощах продукції бренду. На цей раз трійко наших працівників вирушили у довго дорогу до Італії, де їх вітала TEXA, і зустріла відразу правильно!

Після знайомства із цим приємним паном почалось нійцікавіше - обладнання та його секрети!

На тренінгу наші працівники вивчали детально як функціонує обладнання TEXA, зокрема автомат для заправки та обслуговування автомобільних кондиціонерів Konfort 744 та Konfort 770S, моделі серії NANO S, оновлення у приладах Opabox та Gasbox та багато іншого й цікавого. 

Однією з найбільших переваг цього заходу була можливість познайомитися із місцевим виробництвом, поспілкуватися із працівниками, перейняти досвід та зрозуміти усю масштабність бренду.

За свої старання вони отримали дипломи від TEXA, які тепер прикрашають наші стіни! 

П.С. А якщо ви думаєте, що на тренінгах нудно, то ви ще ніколи так не помилялись!

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок