Автомеханіка - офіційний сервіс-провайдер Toyota в Україні

Меню

Всі товари

Автомеханіка - офіційний сервіс-провайдер Toyota в Україні

Цей статус Snap-on Business Solutions надає своїм провідним партнерам, відповідним певним критеріям, таким як: обсяг продажів і рівень його зростання, певну кількість сертифікованих фахівців, а також виконання вимог імпортера (компанії Toyota Україна) за рівнем задоволеності замовників.

Компанія Автомеханика 17 років спеціалізується на поставках в Україну обладнання для СТО.
Реалізує проекти концептуальних СТО в усіх регіонах України, проводить навчання і майстер-класи по роботі з обладнанням.
Починаючи здійснювати проекти спільної діяльності, компанія Автомеханика використовує свій досвід розробки комплексних рішень, а Snap-on Business Solutions поставляє спеціалізовані діагностичні прилади для дилерських СТО з наданням технічної підтримки.

Першим результатом спільної діяльності з'явився технічний тренінг, поведений представником Snap-on Business Solutions паном Стефаном Шварцем для менеджерів і сервісних фахівців компанії Автомеханіка.
Даний крок є обов'язковим пунктом співпраці між нашими компаніями, так як з отриманням статусу сервіс-провайдера, компанія Автомеханика взяла на себе зобов'язання як з продажу дилерського діагностичного обладнання Toyota, так і з гарантійного і післягарантійного обслуговування всіх дилерських приладів, введених в експлуатацію на території України в офіційних дилерських центрах Toyota і Lexus.
За участю пана Шварца була проведена інсталяція нового діагностичного приладу Toyota на робочому майданчику офіційного дилера Lexus в місті Харкові компанії ТОВ «АРТ-ЛЕКС».

Також, в тренінг-центрі Toyota Україна, були продемонстровані прилади для діагностики вібрацій в компонентах автомобіля, регулювань датчиків тиску в колесах, і, найголовніше, новий прилад діагностики двигуна Toyota TD3 Lite, який покликаний зробити роботу діагноста на станції більш мобільною, зручною і швидкою.
Всі перераховані прилади в даний момент проходять тестові випробування і можуть бути представлені для широкої публіки вже в самий найближчий час, а саме на дилерській конференції Toyota, де компанія Автомеханика і буде представлена ​​в якості сервіс-провайдера.
Ми впевнені, що така кооперація буде вигідна всім сторонам, а компанія Автомеханика гідна цього статусу.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок