Автомеханіка
Будні з 10:00 до 17:00

АВТОМЕХАНІКА — досвідчений та надійний постачальник обладнання для автосервісу.

Наші проекти

Новини

Автомеханіка – професійне обладнання для СТО і шиномонтажу

 

Якщо ви шукаєте якісне та надійне обладнання для себе чи свого СТО або вам потрібна консультація спеціаліста, який допоможе обрати необхідні інструменти – ви звернулися за адресою.  В нашому інтернет-магазині ви зможете знайти професійне обладнання для будь-якого рівня навиків, а також приємні ціни та вражаючий асортимент від відомих європейських брендів.

 

 

Що ми готові запропонувати вам? 

В Автомеханиці ви можете знайти окремий інструмент для діагностики й ремонту авто та цілі комплекти обладнання для СТО. Окрім того, ми можемо організувати та укомплектувати простір вашої станції технічного обслуговування «під ключ». Це значно заощадить ваш час на пошук необхідних інструментів. Наші консультанти легко підберуть інструменти для автосервісу, рихтувальне обладнання, інверторні зварювальні апарати чи будь-яке інше устаткування, відповідно до потреб саме вашого бізнесу.  

 Що передбачає послуга організації простору СТО «під ключ»:

 • комплектація обладнанням для діагностики та ремонту авто і його монтаж нашими фахівцями – найкраща організація простору від кваліфікованих спеціалістів;
 • комплектація необхідними для роботи ручними інструментами та витратними матеріалами – ми не забуваємо навіть про дрібниці, які часто бувають надважливими, коли мова про авторемонт;
 • інструктаж та навчання вашого персоналу нашими спеціалістами – відбувається за потреби та на вимогу клієнта. Тож якщо ви хочете бути впевненим, що майстри добре знають нове обладнання для шиномонтажу чи СТО – рекомендуємо замовити інструктаж та відпрацювати необхідні навики з фахівцями Автомеханіки. 

Наші постачальники – кращі світові бренди

Ми пишаємося своїми постачальниками, адже серед них – найкращі виробники обладнання для діагностики авто і його ремонту – з Німеччини, Італії, Голландії, США та інших країн. Відвідавши наш інтернет-магазин ви зможете обрати:

 • автосервісне обладнання;
 • автоінструменти для сто;
 • обладнання для автомийки;
 • компресорне обладнання;
 • фарбувальні камери, тощо.

Незалежно від того, яке саме ви шукаєте обладнання, можете бути впевненими, що обираєте оригінальну продукцію, адже ми є офіційними імпортерами брендів, що давно зарекомендували себе як виробники надійного та ефективного устаткування. Окрім можливості купити будь-яку продукцію з сайту, ви можете замовити ремонт обладнання для автосервісу.  Ремонт обладнання для шиномонтажу і СТО проводиться при використанні якісних запчастин, а робота виконується нашими кваліфікованими фахівцями

Загалом, у нас в магазині можна купити обладнання для шиномонтажу та ремонту авто таких брендів як Vigor, Hazet, Corghi, TEXA та інших.

Яке ще обладнання ви можете знайти на нашому сайті:

 • Підйомники для СТО та домкрати

Без них повноцінне сервісне обслуговування просто неможливе. Обирайте саме ті, які підходять для напрямку діяльності вашої техстанціі – звичайні домкрати (гідравлічні, низько профільні, пневматичні, та ін), спеціальні підйомні пристрої для вантажного транспорту, тощо. Пам’ятайте, щоб вибір такого устаткування був вдалим, звертайте увагу на тип конструкції,  країну-виробника, а також попереднього проконсультуйтеся з менеджером на сайті, щоб переконатися – таке обладнання максимально підходить під ваші потреби.

 • Обладнання для шиномонтажу і інструменти для шиноремонту

Важлива частина технічного обслуговування автомобілів професіоналами - обладнання для шиномонтажу. Особливою довірою у власників СТО в Україні користуються прилади та спеціальне оснащення від таких брендів як Hofmann (Німеччина, стенди для балансування та шиномонтажних операцій), Sicam (Італія, комплекти обладнання, шиномонтажні стенди та балансувальні верстати) та Corghi (Італія, автоматизоване обладнання для шиномонтажа ціна та характеристики якого вас порадують і повноцінні шиномонтажні станки за кращими цінами).  

 • Компресори та пневматичний інструмент

Для ремонту автомобілів будь-якої складності вам можуть знадобитися автомобільні компресори, купити які також можна у нас на сайті. Таке оснащення використовується не тільки для підкачки шин автомобільних коліс. Стисле повітря використовується для функціонування великої кількості спеціальних приладів пневматичного типу.

 • Обладнання діагностики авто

Першочергово, щоб зрозуміти, що саме ремонтувати в автомобілі, вашим майстрам знадобиться спеціальне обладнання для діагностики транспортних засобів. Знайти таке обладнання за зручною ціною ви також можете у нас в інтернет-магазині. Використання цього інвентаря дозволить дізнатися максимум про технічний стан авто ваших клієнтів. В Автомеханиці ви можете обрати таке діагностичне устаткування:

 • Спеціальні пристрої для технічного огляду автомобілів;
 • Стенди для оцінки стану коліс і гальм авто;
 • Газоаналізатори;
 • Спеціальні апарати для перевірки стану автомобільної оптики.

Кожен з цих пристроїв може знадобитися під час роботи професійної СТО, тож перевірте, чи маєте ви його в наявності.

Чому варто замовити обладнання для СТО саме у нас? 

Ми переконані, що успіх наших клієнтів залежить від якості продукції, яку ми пропонуємо та професійно наданої під час вибору консультації. Тож завжди слідкуємо за тим, щоб в нашому інтернет-магазині були інструменти та устаткування від виробників з найкращими відгуками клієнтів, а наші покупці отримували не лише гарантійне обслуговування, але й завжди могли звернутися до нас за консультацією уже після здійснення покупки. Замовляйте ремонтне обладнання для СТО в Автомеханиці – ми завжди раді партнерству та готові надати найкращі умови своїм клієнтам.

Є питання? Ми вам передзвонимо

Залиште свій контактний телефон і ми зв'яжемося з вами!