Обладнання для СТО і шиномонтажу. Інструмент для автосервісу - «Автомеханіка»
Автомеханіка

Меню

Всі товари

Автомеханіка
Будні з 10:00 до 17:00

АВТОМЕХАНІКА — досвідчений та надійний постачальник обладнання для автосервісу.

Наші проекти

Новини

Найкраще автосервісне обладнання в Україні в Автомеханіці

Ваш автосервіс потребує якісного і технічно продуктивного обладнання? Якщо саме зараз ви шукайте якісне оснащення для роботи свого СТО, то звернувшись на наш сайт зробили правильний вибір.

Розглянувши асортимент інтернет-магазину Автомеханіка і його привабливі ціни на обладнання відомих брендів, ви точно станете нашим постійним клієнтом.

Крім вибору окремих вузлів, ми пропонуємо комплексне обладнання для діагностики та ремонту транспортних засобів. Крім того, наші фахівці допоможуть оснастити ваш шиномонтаж «під ключ» - так ви будете впевнені, що все необхідне обладнання буде під рукою в потрібний момент.

СТО та шиномонтаж «під ключ»

Якщо вас цікавить комплексна послуга – комплектація автомобільного сервісу, шиномонтажу або СТО «під ключ», наші консультанти готові проконсультувати і підібрати повний асортимент обладнання саме під ваш запит.

У процесі обладнання СТО, ви отримуєте професійну підтримку наших спеціалістів, які допоможуть грамотно спланувати ваш робочий простір (цеху чи майстерні) та укомплектувати його всім необхідним.

Замовляючи СТО «під ключ», ви отримуєте:

 • крім безпосередньо продажфу обладнання – ще й професійний його монтаж нашими фахівцями;
 • комплектацію вашої майстерні всіма необхідними для роботи інструментами та витратними матеріалами;
 • за необхідності та за запитом – навчання вашого персоналу нашими фахівцями за допомогою проведення низки інструктажів. Так ви будете впевнені, що співробітники СТО володіють усіма потрібними для роботи з новим обладнанням навичками.

На всі наші послуги надається гарантія і повна підтримка клієнтів.

Обладнання для СТО та шиномонтажу

На нашому сайті ви можете не тільки швидко і з вигодою для себе замовити ремонтне і шиномонтажне обладнання, а й отримати повноцінне сервісне обслуговування. Кожен наш клієнт може звернутися в компанію Автомеханіка для замовлення ремонту автосервісного обладнання – ціна на цю послугу більш ніж вигідна.

Підйомники для СТО, домкрати та автосервісне обладнання

Для повноцінного сервісного обслуговування на станціях технічного обслуговування мають бути автопідйомники для СТО - домкрат, спеціальне підйомне обладнання для вантажного транспорту тощо. В інтернет-магазині Автомеханіка ви знайдете такі пристрої від перевірених виробників. Особливою популярністю серед власників СТО користуються моделі німецьких, американських та італійських брендів.

Але вибір такого обладнання залежить не тільки від виробника. Щоб правильно обрати і купити підйомник для СТО, враховуйте ще й тип конструкції. Тут можна виділити такі:

 1. Двостійкові;
 2. Підйомники ножичного типу;
 3. Плунжерні підйомники;
 4. Класичні чотиристійкові підйомники, які застосовуються для налаштування сходження-розвалу.

Якщо ви не впевнені, який потрібен саме вам – зв'яжіться з нашими консультантами, вони допоможуть підібрати потрібне обладнання.

Обладнання для шиномонтажу та інструменти для шиноремонту

Важлива складова професійного технічного обслуговування автомобілів – це обладнання для шиномонтажу. Особливою довірою в Україні користуються прилади та спеціальне оснащення від таких брендів:

 • Стенди від Hofmann (Німеччина) для балансування та шиномонтажних операцій;
 • Комплекти обладнання, шиномонтажні стенди та балансувальні верстати за вигідними цінами від італійського бренду Sicam;
 • Автоматизовані пристрої для шиномонтажу та повноцінні шиномонтажні верстати від Corghi (Італія).

Ви можете самі підібрати обладнання на сайті або довірити вибір шиномонтажного обладнання професіоналам. Ми зможемо оперативно обрати спеціальне оснащення для обслуговування авто ваших клієнтів, що заощадить ваш час і допоможе не пропустити нічого важливого з обладнання. Також, ви можете замовити в Автомеханіці всі необхідні витратні матеріали для обслуговування шин.

Компресори та пневматичний інструмент

Крім шиномонтажних верстатів вам можуть знадобитися автомобільні компресори, купити які також можна у нас на сайті.  Таке оснащення використовується не тільки для накачування шин автомобільних коліс. Стиснене повітря використовується для функціонування великої кількості спеціальних приладів пневматичного типу.

Щоб правильно вибрати авто-компресори, слід скористатися такими порадами:

 • За наявності неінтенсивного використання компресорного обладнання, цим характеризуються невеликі СТО та майстерні – достатньо поршневого компресора стаціонарного типу;
 • Фірмовим станціям обслуговування більше підійдуть гвинтові компресори, які вирізняються відмінними технічними характеристиками – цього достатньо для якісної роботи великого сервісу.

Ви також зможете замовити у нас професійний пневматичний інструмент для СТО – висока якість, великий асортимент і вигідні ціни гарантовані. Монтаж такого обладнання нашими фахівцями також можна замовити за запитом.

Діагностичне обладнання для автомобілів

Обслуговування автомобілів клієнтів не можна уявити без використання спеціального діагностичного обладнання. Знайти все необхідне професійне діагностичне обладнання для автомобілів ви можете у нас в інтернет-магазині Автомеханіка.

При використанні такого обладнання ви зможете дізнатися максимум про технічний стан транспортного засобу. Майстри активно використовують такі прилади:

 • Спеціальне обладнання для технічного огляду автомобілів;
 • Стенди для оцінки стану коліс і гальм;
 • Газоаналізатори;
 • Спеціальні апарати для перевірки стану автомобільної оптики.

Варто зазначити, що повноцінність і достатність отриманих даних про ТЗ залежить від якості обраного оснащення. Більш широкі і всеохоплюючі дані можуть надати прилади для комп'ютерної діагностики. Такі прилади мають (як правило) вузьку спеціалізацію, тобто потрібно визначитися заздалегідь, які саме автомобілі ви будете обслуговувати - наприклад, тільки легкові авто або спеціальні великогабаритні транспортні засоби.

Ремонт обладнання для СТО

Ремонт обладнання для шиномонтажу та СТО проводиться при використанні якісних запчастин, а робота виконується нашими кваліфікованими фахівцями.

Заходьте на сайт Автомеханіки частіше, щоб стежити за новинками та вигідними пропозиціями. А обрати і купити товар для свого СТО ви можете вже зараз.

 

Є питання? Ми вам передзвонимо

Залиште свій контактний телефон і ми зв'яжемося з вами!