Революційний санітайзер | autom.com.ua

Революційний санітайзер

Ми отримали перші революційні санітайзери для обробки автомобілів і приміщень AIR2 SAN. З появою пандемії Covid 19, санація стала рутинною операцією. І СТО, як і інші галузі, обов'язково повинні запропонувати цю послугу своїм клієнтам.

 

Ексклюзивні сильні сторони TEXA AIR2 SAN:

  • Повністю автоматичний процес
  • Фільтр HEPA H13 і КАТАЛІЗАТОР O2
  • Серійно монтовані датчики озону, температури і вологості
  • В кінці процедури переоснащення O3-O2
  • Сумісність з AXONE Nemo
  • Роздруківка звіту сервісу

Цей прилад є абсолютно безпечним, так як програма активується ззовні автомобіля, а її кінцевим етапом є перетворення озону в кисень. AIR2 SAN єдиний дезінсектор для автомобіля, який гарантує якість повітря перед поверненням автомобіля, для захисту як автомобіліста, так і оператора СТО.

Комплект TEXA AIR2 SAN може працювати і від безкоштовного додатку, здійснюючи повністю автоматичну дезінфекцію салону. Оператор не повинен ні про що турбуватися, не потрібно вибирати тип транспортного засобу, так як AIR2 SAN, завдяки датчикам озону, вологості і температури, забезпечує самостійно правильний рівень насичення.

Для СТО і професіоналів, які вже використовують AXONE Nemo і інтерфейс VCI Navigator, TEXA розробила і запатентувала інноваційну інтеграцію з AIR2 SAN через Bluetooth. AXONE Nemo запустить в роботу AIR2 SAN, синхронізуючі з командою, яка надсилається на електронні компоненти системи кондиціонування повітря, дозволяючи озону досягти будь-якої поверхні автомобіля, в тому числі внутрішньої проводки, що неможливо при простих налаштуваннях рециркуляції і відкриття решіток перед кожною санітарною обробкою.

AIR2 SAN - це продукт, повністю розроблений і виготовлений в Італії. Замовити його можна у нас на сайті. 

 

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок