Працівники сервісного відділу Автомеханіки відвідали тренінг в Іспанії | autom.com.ua

Працівники сервісного відділу Автомеханіки відвідали тренінг в Іспанії

Наприкінці минулого місяця наші працівники побували на тренінгу, що організував бренд Samoa. Він був присвяченний новій версії комп'ютерної маcлороздачі. Для Автомеханіки надзвичайно важливо популяризувати в Україні подібні технології, в Європі вони вже давно стали популярними завдяки доступності зручних функцій, наприклад, контролю виданого масла. Комп'ютерна маслороздача дозволяє організувати видачу лише авторизованим користувачам, ідентифікувати механіка, який набирає масло та його мету. Це значно знижує витрату та дозволяє мати повний контроль над видачею. Більш того, техніка, яку вивчали наші майстри, має власне програмне забезпечення та робить більшість процесів цілком автоматичними, спрощуючи роботу механіка.

Наприклад, вона сама робить звіти стосовно дій операторів, повідомляє точну кількість залишків масла і ще багато чого іншого. Системою можна управляти через ПК, що з'єднаний із центральним процесором U-net, і нам потрібно було розібратися у кожному аспекті роботи. 

Автомеханіка відправила майстрів пізнавати таємні грані цього обладнання саме тому, що для України воно нове, і ми добре усвідомлюємо, що у клієнтів можуть виникнути питання. Особливо це стосується роботи операційної системи, на яку саме і був акцент на тренінгу. Коли ми пропонуємо вам обладнання, то відповідаємо за його повноцінне функціонування і хочемо бути готові відповісти на ваші запитання.

Техніка Samoa дуже зручна у користуванні, розбиратися у тонкощах її роботи було для наших майстрів сервісу справжнім задоволенням. Більш того, вони мали можливість оцінити масштаби виробництва Samoa, поспілкуватися із викладачами та місцевими техніками і отримати безцінний досвід. 

 

Техніка для маслороздачі Samoa при проектуванні автосервісу може бути інтегрована у меблі Dura, офіційний дилером котрих в Україні є Автомеханіка. Ми уже мали можливість переконатися, що такі рішення є вдалими, тому готові рекомендувати таку зручність та естетику Dura нашим клієнтам. 

Принципи Автомеханіки визначають високу якість сервісу, що отримують наші клієнти. Ми завжди ставимо навчання співробітників у приорітет, вони знаються на обладнанні та можуть забезпечити його функціонування. 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок