Нове обладнання від TEXA для заправки кондиціонерів газом CO2 | autom.com.ua

Меню

Всі товари

Нове обладнання від TEXA для заправки кондиціонерів газом CO2

Автомеханіка в авангарді технологічних змін 

Світ починає розуміти, що будь-які технології та інновації повинні створюватися та розвиватися із врахуванням стану навколишнього середовища та норм екологічної безпеки. Європа наразі вже на шляху до вдосконалення навіть тих сфер, які традиційно були причетні до забруднення навколишнього середовища. Автомеханіка робить все для того, щоб Україна активно долучалась до нових тенденцій, тому ми пропонуємо найновіше та найбільш технологічне обладання, що зменшує шкоду природі.

Наразі ми презентуємо в Україні автомат для заправки автомобільних кондиціонерів газом CO₂ - Konfort 744 від TEXA. 

Трошки екскурсу в екологію 

В усіх холодоагентів, які використовувалися для заправки автомобільних кондиціонерів є винятково важлива характеристика: індекс ПГТ (потенціал глобального потепління), котрий визначає наскільки певний газ впливає на підвищення середньої температури поверхні Землі. Враховуючи цей індекс, ефект більшості газів для заправки автомобільних кондиціонерів - руйнівний, особливо у порівнянні з альтернативами. Наприклад, 1 грам газу 134А дорівнює 1400 грамам діоксиду вуглецю, а отже, вплив від його використання просто колосальний, і, на жаль, негативний.

Завдяки директиві 2006/40/EC, відбулось регулювання індексу ПГТ, наразі, у газі для заправки кондиціонерів він не може перевищути 150 грам. З 2012 року було заборонено розробляти двигуни, котрі вимагають газу из ПГТ вище, а з 2017 року - продавати автомобілі з такими характеристиками. 

Компанія TEXA, насправді, зробила унікальну річ - автомат для заправки чистим CO₂, у якого, відповідно, ПГТ дорівнює 1. 

Маленький крок для Автомеханіки, великий крок для України

Автомат для заправки Konfort 744 був омологований Mercedes Benz і створений з урахуванням специфіки газу, із яким він працюватиме. CO₂ надається у балонах під високим тиском, тож розумне програмне забезпечення автомату перевіряє та контролює усі аспекти роботі з CO₂, щоб запобігти небезпечним ситуаціям і для механіка, і для власника автомобіля. 

Поки що такі технології доступні суперпреміальним автомобілям Audi, Mersedes, Volkswagen, але це початок зовсім нової сторінки українського сервісу. Ми будемо і надалі відстежувати розвиток технологій у цьому напрямку, щоб надавати нашим клієнтам можливість долучитися до захисту навколишнього середовища. У подібних глобальних питаннях завжди варто починати зі своїх звичок, і Автомеханіка повністю підтримує цей принцип. 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок