Стапелі-кантувателі двигунів Werner Weitner з Німеччини | autom.com.ua

Стапелі-кантувателі двигунів Werner Weitner з Німеччини

Послуги з ремонту двигунів надають практично всі автомайстерні і багато СТО.

І обладнання для ремонту ніби як є якщо поритися в інтернеті.
Однак якщо мова йде про серйозний професійний ремонт двигунів і трансмісій, знайти дійсно якісне не китайські обладнання вкрай складно - займатися таким напрямком мало цікаво - попит на кшталт як близький до нуля.

Але ці міркування тільки на поверхні - той хто хоче побудувати дійсно якісний сервіс, будуватиме свій бізнес не на колінах. Ось для таких професіоналів і призначена наша нова програма оригінального ексклюзивного обладнання для ремонту двигунів, виробленої в Німеччині фірмою Werner Weitner.

Стапель для ремонта двигателей Werner WeitnerПрограма стапелів-кантователей двигунів від Werner Weitner охоплює практично всі види ремонтів - від компактних стапелів для мотоциклетних двигунів до потужних високоякісних стендів для ремонту двигунів вантажних автомобілів, індустріальних і суднових ДВС.

Стапелі Werner Weitner мають вищу якість і визнання в усьому світі: вони офіційно омологовані провідними автовиробниками:
Mercedes Benz, MAN, Liebherr, Deutz, Mazda і Porsche

Всі подробиці про нову продукцію дивіться в нашому каталозі:

Стапелі-кантувателі для мотоциклів, легкових і комерційних автомобілів див. тут

Вантажні стенди-кантувателі для двигунів вантажних автомобілів, спецтехніки, індустріальних і суднових двигунів див. тут

Грузовые стенды-кантователи Werner Германия

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок