Вибір зарядної станції для електромобілів | autom.com.ua

Меню

Всі товари

Вибір зарядної станції для електромобілів

Нижче буде лонгрід, але якщо ви дуже цінуєте свій час, то ось вам рекомендації, яку станцію вибрати в наступних випадках:

  • Купуєте для дому – найкращий вибір 1W2201 (22кВт) або 1W1101 (11кВт)
  • Для готелю/торгового центру/паркінгу – 2W2241 або 100000002
  • маєте власну СТО – купуйте для сервісу 2W2241, а паркінгу 2W2241 або 100000002

Якщо вам потрібен гіперчарджер, вдалим вибором стане модель НYС150 (станція постійного струму на 150 кВт).

Далі розберемо все детальніше та розповімо про підбір зарядної станції, для трьох типів клієнтів.

1. Приватний клієнт. Найкращим вибором для вас буде станція серії eMH1 (із вбудованим кабелем). В сучасному модельному ряді виробника ABL вони є на 7.2, 11 і 22 кВт. Зверніть увагу, що зазначена потужність – це потужність станції. Швидкість зарядки змінним струмом визначається інвертором вашого автомобіля і може не сягати тої потужності, що видає станція. Також ви можете придбати більш «наворочену» eMH2 або еМ4, якщо вони подобаються вам візуально чи ви бажаєте отримати опції обліку та розумної зарядки в себе вдома. Саме для цих моделей є можливість підключення до програмного додатку evoker, що дозволить вам отримати згадані вище додаткові опції.

Для найвибагливіших клієнтів пропонуємо настінні гіперчарджери для домашнього використання – Moon 25-D або HYC 50, яка скоро буде доступна до замовлення. Ці дві станції заряджають постійним струмом, завдяки чому вони зможуть видавати заявлені потужності, незалежно від характеристик інвертора вашого автомобіля.

2. Готель / Житловий комплекс / Торговий центр / приватний паркінг. Якщо вам не потрібен облік електроенергії, ми рекомендуємо встановлювати станцію eMH1 на 22 кВт (одну або декілька), у випадку обмеженої потужності – на 11 кВт. Якщо ви бажаєте вести облік електроенергії або отримати опцію білінгу, доцільніше буде обрати розумну зарядну станцію. Пропонуємо на вибір:

  • eMH2 1 кабель або 1 розетка
  • eMH3 з 2 кабелями або 2 розетками
  • еМ4 з двома розетками

Всі розумні зарядки можуть працювати за принципом контролер-екстендер (більш дорога контролер буде з’єднана з нашим хмарним програмним забезпеченням evoker, а інші зарядки під’єднані до неї). Найпопулярнішою та найвигіднішою за ціною серед них є станція eMH2.

Також звертаємо вашу увагу на найновішу серію еМ4, яка вона має гарантовану підтримку Plug&Charge (розпізнавання авто за допомогою зарядного кабелю). Теоретично, eMH2 і eMH3 також це підтримують, але виробник ABL гарантує цю опцію лише на еМ4.

Гіперчарджери на 25, 50, 75, 150 або 300 кВт заряджатимуть автомобілі ваших клієнтів в рази швидше, але і їхня вартість, як і умови розміщення, відповідно є вищою. Станції потужністю від 75 кВт встановлюються на вулиці.

3. Станція технічного обслуговування. В цьому випадку вашим клієнтам необхідно заряджати автомобілі як на паркінгу, так і безпосередньо на сервісі. А вам обов’язково потрібно робити облік витрачених кВт, щоб додавати їх в чек-замовлення. Тому, як і в попередньому випадку, для вас вдалим вибором будуть станції eMH2, eMH3 або eM Також вам теоретично підійде модель eMH1, але облік витраченої енергії вам доведетья вести вручну.

Ви можете обрати будь-яку станцію із переліку вище, проконсультувавшись з нашими спеціалістами, і використовувати наш розумний додаток evoker в інтеграції з робочими програмами вашого сервісу.

Швидка зарядка. Для паркінгу можливе використання гіперчарджерів від 150 до 300 кВт, всередині сервісу – гіперчарджер 25 кВт (Moon) або 50 кВт. Якщо ви дилер VW/Audi, до замовлення доступні спеціалізовані пристрої для таких сервісних центрів. За детальною інформацію звертайтесь до наших спеціалістів.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок