Інструмент та меблі | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Інструмент та меблі

Професійні автоінструменти для СТО

Розумні водії України знають, що довірити ремонт свого авто варто професіоналам. Ціни та наявність спеціалістів – це важливо, але не все, на що варто звернути увагу. Автомобільні сервіси та майстерні мають головне – повний набір необхідного обладнання, серед якого обов’язково є необхідний професійний інструмент для ремонту авто.

Майже кожне СТО знає, де може вигідно купити авто інструменти, потрібні для роботи – це інтернет-магазин компанії Автомеханіка. Магазин давно співпрацює з провідними постачальниками спецінструменту.

Чому варто купувати саме тут?

Неможна купувати автоіструменти, не будучи впевненим у їх якості та класу. В асортименті каталогу на сайті в продажі тільки те, що перевірене роками та досвідом – наприклад, товари від провідних німецьких брендів Hazet та Vigor.

Крім цього, покупець має змогу обрати повноцінні комплекти, що складені у пересувні комоди, котрі можна вважати обов’язковим обладнанням для професійних майстерень. Варто зазначити, що до такого набору може входити 160-200 найменувань автомобільного інструменту. А якщо Ваш автосервіс потребує люксові інструменти до авто, то в каталозі можна знайти продукцію від популярного виробника Хацет (також комплектуються інструментальними комодами).

Стосовно переваг, котрі має змогу отримати кожен покупець, то виражені вони в наступному:

  • Гарантія якості на всі автомобільні інструменти, які можливо замовити на сайті;
  • Можливість отримання допомоги при обиранні необхідного для роботи автомобільного сервісу обладнання;
  • Вигідні та привабливі ціни на весь асортимент інструментів;
  • Можливість швидкого замовлення – через форму на сайті або за допомогою дзвінка по контактному номеру;
  • Гарантована оперативна доставка по містам України.

Переваги використання спеціального інструментарію для СТО

Правильно підібрані інструменти для СТО – це досить суттєвий внесок в успішну діяльність та наявність попиту на послуги закладу. Звичайно, на старті роботи або у цілях додаткової економії, можна придбати явно неякісні товари, але це призведе до необхідності додаткового фінансування.

Професійний спец автоінстромент високої якості гарантує масу переваг, котрі полягають у наступному:

  • Такі інструменти автомобільні виготовлені із металу високої якості. Частіше всього виробники використовують спеціальну інструментальну сталь з додатковими присадками, що значно підвищують ефективність експлуатації;
  • Товари характеризуються високою точністю конструкції, що значно спрощує процес ремонту;
  • Стосовно набору окремий плюс – повна укомплектованість, а це гарантує можливість надання повноцінного сервісу.

Правильний авто ручний інструмент – це достойна альтернатива різноманітним механізованим пристроям, ціна яких досить висока. Варто розглянути можливість придбати добротний інструмент, котрий без проблем прослужить не один рік та відремонтує велику кількість авто.