Hofmann Geoliner 790. Нове покоління стендів розвал-сходження 3D | autom.com.ua

Меню

Всі товари

Hofmann Geoliner 790. Нове покоління стендів розвал-сходження 3D

Технології не стоять на місці і кожен рік ринок автосервісного обладнання поповнюється новинками, метою яких є максимальна економія часу роботи, витрат на обслуговування, зниження впливу на кінцевий результат людського фактора і максимальне задоволення вимог до обладнання з боку автовиробників.

Стенди розвал / сходження не є винятком - і, починаючи з 1996 року, коли компанія Snap On Equipment запустила перші стенди з використанням 3D технології, дана система пройшла далеко не один щабель еволюції. На сьогоднішній день стенду недостатньо мати можливість виміряти розвал, сходження, кастер. Він зобов'язаний видати автомобілісту максимум інформації за станом ходової автомобіля та надати впевненість на дорозі, а господареві станції дати можливість запропонувати клієнтам додаткові послуги без зайвих витрат на відсутнє обладнання. І ось в грудні 2013 року німецька фірма Hofmann, що входить в концерн Snap On Equipment (США) провела презентацію нового стенду Geoliner 790, що не має аналогів в даному сегменті ринку обслуговування автомобілів.

Стенд Geoliner 790 являє собою логічне продовження стендів Geoliner 780 (ARAGO) які вже працюють на території України на заводі Єврокар (SKODA) в місті Соломоново і через які вже пройшло більше 50 000 автомобілів. Це стенд з можливістю наскрізного проїзду автомобілів, двома окремо розташованими колонами з трьома камерами останнього покоління і полегшеними, ударостійкими мішенями з тридцятьма трьома світловідбиваючими секторами для найбільш точних вимірювань. У порівнянні зі своїм попередником стенд має нове програмне забезпечення (PRO 42), матеріали, з яких виконані стійки, захоплювачі, мішені стали більш легкими, але не втратили в надійності, і найголовніше додалася така необхідна в наш час річ як мобільність. Зупиняючись на мобільності, варто уточнити, що комплект для переміщення стенду є опцією, але невеликі витрати дозволять Вам використовувати один стенд на декількох постах розвал / сходження, економити використовувані площі і не хвилюватися за дбайливе зберігання стенду навіть в разі будь-якої непередбаченої ситуації.


Мобільність це добре, але стенд розвал сходження, як і будь-який вимірювальний прилад, необхідно калібрувати, особливо при переміщенні з місця на місце. Дана проблема була вирішена постійним самокалібруванням і синхронізацією, які стенд проводить автоматично завдяки наявності додаткової камери і мішені, розташованим на блоках, які пересуваються.

Як і у всьому обладнанні Hofmann в стенді Geoliner 790 є запатентована система, яку годі й шукати не в одного виробника в світі. Система DigiSmart дозволяє камерам перебувати в режимі постійного пошуку мішеней і в разі переміщення автомобіля камери автоматично знаходять максимально правильне розташування, що веде до максимально точних вимірів і регулювань. Також дана система дозволяє при будь-якому переміщенні стенду або автомобіля повністю виключити погрішність при вимірах.

У стенду Geoliner 790 вперше серед всього модельного ряду стендів розвал / сходження Hofmann з'явилася можливість вибору колісних адаптерів ще при замовленні обладнання. Це можуть бути стандартні 4-х точкові захоплення за диск, а можуть бути нові самоцентрувальні захоплення за гуму колеса без контакту з диском, що може повністю виключити погрішність, пов'язану з неправильною установкою адаптера. Ще одним плюсом нових адаптерів є система обмеження затиску, що забезпечує стабільні результати при повторних вимірах.

Варто трохи зупинитися і на новому програмному забезпеченні PRO 42. Повністю змінений дизайн інтерфейсу, швидкість обробки даних збільшена, доступ до всіх елементів меню став набагато простішим і швидшим. Також збільшилася кількість анімаційних підказок по регулюванню, помічників, як для стандартних, так і ОЕМ процедурам, і в будь-якій ситуації при роботі з програмним забезпеченням у Вас є можливість відкрити керівництво експлуатації з описом саме тих елементів, якими Ви користуєтеся в дану хвилину. Ще однією новинкою є можливість вибору кузова вимірюваного автомобіля по VIN коду, але дана функція є опціональною і може читати виключно коди американських і німецьких автомобілів до того моменту, поки у всьому світі не буде прийнятий єдиний стандарт VIN кодів.  

Головною проблемою будь-якого стенду розвал / сходження 3D незалежно від виробника є вимога до розмірів приміщення. Будь-який бажаючий поставити собі подібне обладнання повинен розуміти, що у нього повинні бути яма або ж підйомник під стенд розвал / сходження, від місця установки камер до середини поворотних кіл необхідно мати відстань не менше 175 см, а рекомендованим є 275 см, в разі використання 4 -х стійкового підйомника необхідно щоб колони не перекривали мішені. Прилад Geoliner 790 позбавляє нас від проблем з усім перерахованим. Він може працювати як на підйомнику, так і на ямі, а, з огляду на його мобільність, може працювати і на декількох постах відразу. Можливість розвороту камер на спеціальних фіксаторах дозволяє змінювати огляд зйомки і працювати як з вузькими 4-х ст. підйомниками так і використовувати стенд як проїзний пост приймання або частину діагностичної лінії. Ну а завдяки новим hd камерам і зменшеним мішенях відстань від стійок до середини поворотних кіл становить мінімум 80 см.
Ну і найголовніше, стенд розвал / сходження Geoliner 790 вже можна придбати в Україні у ексклюзивного представника торгової марки Hofmann компанії ТОВ «АВТОМЕХАНІКА». Відео огляд самого стенда і легкість його збірки Ви можете подивитися на нашому каналі YouTube - http://www.youtube.com/user/AutomechanicaKiev/, Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів і вони максимально повно дадуть відповіді на всі Ваші питання.
Сторінка Geoliner 790 на нашому сайті доступна за посиланням.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок