Обладнання для СТО | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Обладнання для СТО

Шиномонтажне обладнання і інструменти

Це найголовніший розділ нашого сайту. Тут зібрано підйомне, шиномонтажне і діагностичне обладнання для обслуговування і ремонту легкових і комерційних автомобілів. Також у окремих категоріях ви знайдете обладнання для вантажних автомобілів і спецтехніки.

Професіонали автосервісу зможуть обрати все необхідне для СТО: підйомники, шиномонтажні верстати , компресори і стенди розвал сходження. Для автодіагностики - широкий асортимент устаткування і приладів діагностики авто.

Продаж якісного діагностичного і шиномонтажного обладнання для автосервісу а також підйомників для СТО - основний напрям діяльності компанії Автомеханіка. Все обладнання оригінальне і сертифіковане, перевіреної якості і високої надійності. Ми забезпечуємо його повною гарантією і реальним сервісом. А оскільки ми маємо свій власний сервіс та збираємо відгуки від клієнтів, можна сказати абсолютно спокійно і впевнено: Автомеханіка пропонує для своїх клієнтів усе найкраще і якісніше.

У продажу надійне обладнання для шиномонтажа від дійсно кращих світових фірм-виробників: чудові шиномонтажні стенди балансувань Hofmann Німеччина, надійні і недорогі італійські шиномонтажи Sicam, перевірене часом експлуатації і наворочене автоматичне шиномонтажне устаткування Corghi офіційно омологоване виробниками шин.

Купити сьогодні хороший шиномонтажний верстат в Україні не є особливою проблемою, але вибрати перевірене часом справжнє професійне обладнання для фірмового шиномонтажа можна сміливо у нас в Автомеханиці.

Крім того, Ви можете підібрати якісний шиномонтажний інструмент і витратні матеріали для ремонту шин. У нашій програмі - широкий асортимент продукції для відмінного шиноремонта.

Підйомники, домкрати і ремонтне обладнання

Для комплектації фірмових СТО у нас гарна програма автопідйомників :

  • двостійкові і ножичні підйомники для сервісу
  • плунжерні підйомники для концептуальних автоцентрів
  • класичні чотирьохстійкові підйомники для постів развал-сходження.

Все в кращому вигляді - підйомники і домкрати від провідних виробників з Німеччини, США і Італії. Ми є офіційними імпортерами брендів, які представлені у нас на сайті. Ви можете переконатися в цьому, відвідавши офіційну інтернет сторінку обраного вами бренду, ви знайдете нас у переліку постачальників. Купити домкрат та підйомник для сто можливо одразу з нашого сайту, та ми радимо спочатку проконсультуватись із нашим менеджером по телефону. Це безкоштовно.

Компресори і пневматичний інструмент

Стисле повітря - основний енергоносій для інструменту на будь-якому СТО. Необхідно підійти з розумом до вибору правильного компресора і пневматичного устаткування для організації грамотної пневмосистеми і розводки повітря на СТО. Для невеликих автосервісів на 2-3 пости ремонтної зони досить стаціонарного поршневого компресора на 270-500 л ресівера і набору фільтрів для очищення повітря.

Для великих СТО ми завжди рекомендуємо використати гвинтові компресори, які надійніше на порядок і мають максимальний к.п.д. Гвинтовий компресор - найсучасніше рішення для автосервісу. Він спокійно забезпечить вам роботу багатьох пневматичних інструментів і технологічні потреби СТО. Тепер ви зможете зорієнтуватись, який саме компресор повітряний вам потрібен.

Діагностичне обладнання для автомобілів

Передусім - це стенди развал-сходження. Це обладнання широко використовується на усіх автосервісах.

У нас в пропозиції самі сучасне устаткування для розвалу сходження - 3d стенди розвал-сходження від відомої фірми Hofmann з Німеччини. Ціни на це устаткування дуже гуманні – можливо купити діагностичне обладнання для автомобілів за 12000 євро. За таку ціну ви отримаєте найсучаснішу технологію виміру розвал сходження на свою СТО.

Для проведення технічного огляду авто в нас присутній повний перелік діагностичного обладнання для техогляду, включаючи:

  • гальмівні стенди
  • газоаналізатори
  • прилади для перевірки світла фар
  • та інше обладнання

Діагностика автомобілів вимагає професійних приладів. Ми спеціалізуємося на дилерському устаткуванні і поставляємо оригінальні автомобільні сканери для діагностики авто групи VAG Audi - VW і фірмових приладах Toyota.

Для універсальної комп'ютерної діагностики автомобілів ми пропонуємо найбільш оптимальний автосканер Texa Navigator TXT для діагностики автомобілів, вантажівок і сільгосптехніки.

Ремонт і б/у обладнання

Хочемо відмітити, що Автомеханіка не лише продає автосервісне устаткування, але і забезпечує повний сервіс, обслуговування і ремонт обладнання.

Ми маємо хороший склад запчастин для обладнання, навчений персонал і відпрацьовані технології ремонту. Для клієнтів є програма лізинг обладнання і продаж б/у обладнання. Можливо купити шиномонтажне обладнання під ключ. Доставка по Києву і в будь-яке місто України. Звертайтесь.