Обладнання для шиномонтажу | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Обладнання для шиномонтажу

Шиномонтажне обладнання від «Автомеханіки»

Ваш автосервіс надає послуги сезонної зміни покришок? Тоді вам варто оцінити пропозицію компанії «Автомеханіка», де ви можете купити обладнання для шиномонтажу високої якості і за вигідною ціною.

Шиномонтажне обладнання - вигідна пропозиція для вашого бізнесу

Найчастіше власники автомобілів звертаються до столичних СТО за однією послугою - шиномонтажний сервіс. Ця тенденція спостерігається щороку при зміні сезонів (весна і осінь), коли пора міняти один тип шин на інший. В цей час шиномонтажне обладнання можна вважати основними інструментами, які приносять реальний і досить істотний дохід його власникам.

Якщо перерахувати все для шиномонтажу - це є, до речі, в каталозі інтернет-магазину autom.com.ua - то у перелік входить таке обладнання:

 • Шиномонтажні верстати, які бувають автоматичними і напівавтоматичними, а обирати варто в залежності від масштабів майстерні. Автоматичний відрізняється не тільки великими габаритами, але і більшою функціональністю;
 • Балансувальний верстат - це обов'язкове оснащення майстерень. На них відбувається балансування коліс, що захищає покришки від передчасного зносу;
 • Домкрат, який необхідний для встановлення автомобіля на оптимальну для роботи висоту і забезпечення безпеки технічного обслуговування;
 • Компресор - це обладнання для подачі повітря в камери під надлишковим тиском.

Але якщо ви хочете отримати максимальну вигоду, то варто купити повний комплект шиномонтажного обладнання «під ключ». На умовах з оптимальною вигодою ви зможете забезпечити свій шиномонтаж мінімально необхідним набором техніки, а ваші клієнти отримають якісний сервіс.

Купити шиномонтажне обладнання для автосервісу

Щоб замовити обладнання для шиномонтажу вам потрібно виконати наступне:

 • Зайти на сайт компанії і ознайомитися з асортиментом продукції від виробника;
 • Зробити вибір товару;
 • Заповнити онлайн-заявку, вносячи необхідні дані в форму;
 • Підтвердити правильність дій.

Варто відзначити, що необхідно заздалегідь знати переважно які транспортні засоби будуть обслуговуватися. Верстатне шиномонтажне обладнання для вантажних транспортних засобів відрізняється конструктивно і функціонально, вартість також істотно відрізняється.

Особливості та асортимент шиномонтажного обладнання

База надання послуги ТС - це верстат для шиномонтажу, який дозволяє швидко провести монтаж і установку гуми на колесо авто. Але крім цього типу апаратури необхідні інші пристрої, наприклад:

 • прилади для швидкого демонтажу колеса;
 • балансування оснащення (стенд);
 • додатковий (допоміжний) інструментарій.

При правильному підборі обладнання та його високій якості, фахівець зможе виконати роботу в рази швидше. Однак для легкових авто і вантажівок використовуються різні типи верстатного оснащення, яке буває автоматичним та напівавтоматичним. Перші виконують практично всі процеси самостійно за рахунок заданого програмою алгоритму. Другий тип вимагає безпосередньої участі фахівця.

Одне з найбільш важливих видів обладнання для шиномонтажу - це балансування стенд. При використанні цього приладу стає можливим виправити положення коліс при наявності зміщення центру ваги.

Перераховані прилади є головними складовими успішної заміни покришок при зміні автомобільних сезонів. Якісне проведення багатьох робіт передбачає використання допоміжного інструментарію, яке також має бути надійним і якісним.

При виборі і замовленні шиномонтажного обладнання, ціна має значення. Однак не варто спокушатися на низькі цінові пропозиції - це не заощадить ваші кошти, а стане причиною додаткових витрат на компенсації або придбання нових пристроїв.

Доставка і оплата

Якщо ви замовляєте обладнання для шиномонтажу в Києві, то для вас доступна можливість забрати свою техніку зі складу компанії. Щодо доставки по інших містах України, то вона здійснюється будь-яким зручним транспортним сервісом. Завжди можна домовитися.

Оплата можлива двома способами - готівкою або безготівковим розрахунком.