Обладнання для шиномонтажу

Шиномонтажне обладнання від «Автомеханіки»

Ваш автосервіс надає послуги сезонної зміни покришок? Тоді вам варто оцінити пропозицію компанії «Автомеханіка», де ви можете купити обладнання для шиномонтажу високої якості і за вигідною ціною.

Шиномонтажне обладнання - вигідна пропозиція для вашого бізнесу

Найчастіше власники автомобілів звертаються до столичних СТО за однією послугою - шиномонтажний сервіс. Ця тенденція спостерігається щороку при зміні сезонів (весна і осінь), коли пора міняти один тип шин на інший. В цей час шиномонтажне обладнання можна вважати основними інструментами, які приносять реальний і досить істотний дохід його власникам.

Якщо перерахувати все для шиномонтажу - це є, до речі, в каталозі інтернет-магазину www.autom.com.ua - то у перелік входить таке обладнання:

 • Шиномонтажні верстати, які бувають автоматичними і напівавтоматичними, а обирати варто в залежності від масштабів майстерні. Автоматичний відрізняється не тільки великими габаритами, але і більшою функціональністю;
 • Балансувальний верстат - це обов'язкове оснащення майстерень. На них відбувається балансування коліс, що захищає покришки від передчасного зносу;
 • Домкрат, який необхідний для встановлення автомобіля на оптимальну для роботи висоту і забезпечення безпеки технічного обслуговування;
 • Компресор - це обладнання для подачі повітря в камери під надлишковим тиском.

Але якщо ви хочете отримати максимальну вигоду, то варто купити повний комплект шиномонтажного обладнання «під ключ». На умовах з оптимальною вигодою ви зможете забезпечити свій шиномонтаж мінімально необхідним набором техніки, а ваші клієнти отримають якісний сервіс.

Купити шиномонтажне обладнання для автосервісу

Щоб замовити обладнання для шиномонтажу вам потрібно виконати наступне:

 • Зайти на сайт компанії і ознайомитися з асортиментом продукції від виробника;
 • Зробити вибір товару;
 • Заповнити онлайн-заявку, вносячи необхідні дані в форму;
 • Підтвердити правильність дій.

Варто відзначити, що необхідно заздалегідь знати переважно які транспортні засоби будуть обслуговуватися. Верстатне шиномонтажне обладнання для вантажних транспортних засобів відрізняється конструктивно і функціонально, вартість також істотно відрізняється.

Особливості та асортимент шиномонтажного обладнання

База надання послуги ТС - це верстат для шиномонтажу, який дозволяє швидко провести монтаж і установку гуми на колесо авто. Але крім цього типу апаратури необхідні інші пристрої, наприклад:

 • прилади для швидкого демонтажу колеса;
 • балансування оснащення (стенд);
 • додатковий (допоміжний) інструментарій.

При правильному підборі обладнання та його високій якості, фахівець зможе виконати роботу в рази швидше. Однак для легкових авто і вантажівок використовуються різні типи верстатного оснащення, яке буває автоматичним та напівавтоматичним. Перші виконують практично всі процеси самостійно за рахунок заданого програмою алгоритму. Другий тип вимагає безпосередньої участі фахівця.

Одне з найбільш важливих видів обладнання для шиномонтажу - це балансування стенд. При використанні цього приладу стає можливим виправити положення коліс при наявності зміщення центру ваги.

Перераховані прилади є головними складовими успішної заміни покришок при зміні автомобільних сезонів. Якісне проведення багатьох робіт передбачає використання допоміжного інструментарію, яке також має бути надійним і якісним.

При виборі і замовленні шиномонтажного обладнання, ціна має значення. Однак не варто спокушатися на низькі цінові пропозиції - це не заощадить ваші кошти, а стане причиною додаткових витрат на компенсації або придбання нових пристроїв.

Доставка і оплата

Якщо ви замовляєте обладнання для шиномонтажу в Києві, то для вас доступна можливість забрати свою техніку зі складу компанії. Щодо доставки по інших містах України, то вона здійснюється будь-яким зручним транспортним сервісом. Завжди можна домовитися.

Оплата можлива двома способами - готівкою або безготівковим розрахунком.