Анонс від TEXA: нова станція для заправки кондиціонерів та що вона може | autom.com.ua

Меню

Всі товари

Анонс від TEXA: нова станція для заправки кондиціонерів та що вона може

Нова модель станції заправки для кондиціонерів від TEXA буде доступна у березні, а поки можна почитати про її властивості та запланувати вигідну покупку. Щойно гостя від TEXA прибуде з почестями до Автомеханіки, ми будемо готові презентувати її клієнтами і навчити, як із нею поводитися. А поки —  готові дражнити вас її здібностями!

Для початку - TEXA Konfort 712R надзвичайно розумна. Однією з опцій, яка доступна для цієї моделі є газоідентифікатор, здатний вберегти вас та ваших клієнтів від додаткових витрат. Це прилад перевірки фреону, який має потрапити до станції заправки. Якщо газ не відповідає стандартам якості чи може завдати шкоди установці та кондиціонеру, механік отримає попередження та наполегливу рекомендацію усунути шкідливу речовину. У свою чергу, це економить чимало коштів для власника автомобіля, оскільки нові гази для заправки кондиціонерів коштують недешево, а потрапляння неякісного фреону навіть у невеликий кількості псує увесь газ у кондиціонері, його потрібно буде міняти. Газоідентифікатор є обов’язковим до придбання для офіційних дилерів VAG та МВ, автомобілі відповідних марок обслуговуються лише за наявності даної опції. 

Унікальність технології аналізу газу від TEXA у тому, що на нього не впливає навколишнє середовище та будь-які сторонні гази чи вихлопи, які є на будь-яких СТО. 

Більш того — газоідентифікатор у новій установці TEXA захищає також її нормальне функціонування, зокрема, гумові клапани не пошкоджуються у процесі використання, прилад не потребуватиме додаткового технічного обслуговування.

У моделі наявна також опція для промивки системи кондиціонування автомобілів.

На відміну від попередніх моделей Konfort 705R, 707R, 710R, 720R, нова TEXA уміє зважувати відібране масло, що дозволяє визначити із точністю до граму скільки масла потрапило до авто. Ця функція наявна у топових установках лінійки TEXA (760R, 770S, 780R). 


Управління заправкою кондиціонеру повністю автоматизоване, від механіка необхідно лише задати параметри та стежити за сигналами приладу.

Загалом, ця установка демонструє ідеальне співвідношення ціни, функцій та якості. Незабаром будемо запрошувати вас знайомитися!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок