Автомеханіка відвідала дилерську зустріч, організовану фірмою MAHA | autom.com.ua

Меню

Всі товари

Автомеханіка відвідала дилерську зустріч, організовану фірмою MAHA

Після зустрічі в нашу колекцію додалася заслужена вдячність за 15 років плідної співпраці з фірмою MAHA і успішне представництво її товарів на ринку України.

На зустрічі була презентація нових продуктів фірми, серед яких був присутній воістину унікальний зразок. Плунжерний підйомник для автосервісу, який був розроблений спеціально для приміщень з підземним паркінгом. Його перевага - касета розміром всього 1.350 метра! Це означає, що вона ніяким чином не псує інтер'єр паркінгу, і при цьому стенд виконує всі свої функції бездоганно. Зазвичай велику касету плунжерного стенду мають щастя споглядати на стелі все відвідувачі підземних приміщень, але MAHA знайшла вирішення цієї проблеми, не жертвуючи при цьому функціями підйомника

 

Зустріч продовжилася вкрай цікаво - нас ще чекав колоритний вечерю разом з рабоников MAHA в національних костюмах - так фірма вирішила вшанувати традиції рідної землі, регіону Алльгой (Allgäu), який знаходиться в південній Німеччині. Варто визнати, це було гідне закінчення зустрічі, місцевий колорит під час вечері закріпив наше позитивне враження від всього дня.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок