Бронеавтомобілі | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Бронеавтомобілі

Обладнання для роботи з бронеавтомобілями та бронетехнікою за характеристиками й вимогами схоже на те, що використовується в роботі цивільних СТО. Тому не дивно, що будь-який автосервіс, що має підіймач вантажопідйомністю від 6,5 т, може використовуватися для обслуговування бронетехніки. З самого початку російського вторгнення ми зайняті забезпеченням майстерень саме такими підіймачами для броньованих джипів, БТР та інших важких транспортних засобів і бойових машин. Пріоритетним завданням нашого сервісу є найшвидша підтримка робочого стану раніше поставлених підіймачів, які зараз використовуються в роботі з броньованими авто ЗСУ.

Обладнання для бронеавтомобілів

Спеціалізованого обладнання, призначеного для роботи виключно з бронетехнікою на сучасному ринку не існує. Але існують спеціальні версії такого обладнання. Як зазначено вище, для обслуговування та ремонту броньованих машин слід використовувати пристрої, характеристики яких відповідають технічним показникам важких транспортних засобів. Процедура ремонту та обслуговування бронеавтомобілів теж майже ні чим не відрізняється від цивільних. Єдина відмінність полягає у тому, що повертати техніку на фронт слід якомога швидше, тому для оснащення автосервісів, що надають відповідні послуги, слід обирати сучасні пристрої високої якості, виготовлені відомими виробниками.

Обладнання для шиномонтажу

При виборі обладнання цієї категорії слід врахувати такі фактори, як: значна вага колеса і спосіб бронювання колеса. Отже, для того, щоб проводити професійний шиномонтаж бронеколіс, слід підібрати відповідне обладнання. Порадьтесь з нашими менеджерами, які допоможуть правильно обрати потрібний підіймач для обслуговування бронетехніки.  

Підіймачі для військової техніки

Для проведення якісної діагностики, обслуговування або ремонту, необхідно підняти бронемашину на задану висоту. Для цього можна використовувати обладнання двох типів: підйомники або підвісні канавні домкрати для броньованих авто. Велика перевага колонного підіймача над канавним домкратом – його мобільність. 

Додаткове обладнання

До переліку додаткового обладнання, яке необхідне для роботи з бронетехнікою, належать ноутбуки, зварювальні пристрої та витяжки. Ноутбуки адаптовані до роботи у складних польових умовах з високим ступенем захисту від зовнішніх впливів. Зварювальне обладнання призначене як для виконання ремонту будь-якої  складності, так і для безпосереднього виготовлення броньованих автомобілів на українських виробництвах. Підбір такого обладнання – це спільна робота технологів вашого підприємства та наших спеціалістів відповідно до вимог виробника броні. Витяжки необхідні для видалення як вихлопних, так і зварювальних газів із приміщення.

Робота з легкою бронетехнікою

Для обслуговування військових автомобілів, що належать до категорії легкої техніки, в ТОВ «Автомеханіка» можна придбати зручні, надійні та легкі в експлуатації дво- або чотиристійкові підйомники вантажопідйомністю 6,5-12 т. Особливість перших полягає у конструкції, яка складається з двох стійок з підйомними кронштейнами, других – у наявності 4 опор з розташованими на них платформами. Підйомник для бронемашин може бути:

  • симетричним або асиметричним. Перевага першого полягає у максимальній стійкості, яку пристрій гарантує для авто, другого – у можливості роботи з автомобілями з широкою базою;
  • з електромеханічним або електрогідравлічним приводом. Другий варіант є більш сучасним та зручним у використання, адже встановлені на кожній стійці гідроциліндри не потребують обслуговування.

Підібрати оптимальний варіант відповідно до специфіки роботи автосервісу допоможуть спеціалісти магазину «Автомеханіка».

Обслуговування важкої броньованої техніки   

СТО, що працюють з авто цієї категорії, можуть придбати підйомники для MRAP, бронетранспортерів тощо. Найкращим вибором для цього стануть колонні підіймачі, здатні підіймати авто вагою до 100 і більше тонн. Робота всіх колон синхронізується електронною системою з пульта управління, розташованого на основній стійці. Перевагою колонних підйомників є не тільки значна вантажопідйомність, а й мобільність.

Купувати окремий шиномонтаж для важкої техніки, не потрібно. В асортименті «Автомеханіка» представлено обладнання для легкоброньованих автомобілів, яке можна використовувати для проведення робіт на всіх типах колісних військових машин.

Обрати обладнання, реальні можливості якого повністю ідентичні заявленим показникам, можна самостійно або за допомогою менеджерів магазину «Автомеханіка».