Обладнання для роботи з бронетехнікою. Підіймачі для бронеавтомобілів

Бронеавтомобілі

Робота з бронеавтомобілями 

Обладнання для роботи з бронеавтомобілями та бронетехнікою за характеристиками і вимогами схоже на те, що використовуються в роботі цивільних СТО. Тому не дивно, що будь-яка СТО, що має підіймач вантажопід’ємністю від 6,5 тон зможе працювати принаймні з легкою броньованою технікою. 
З самого початку російського вторгнення ми зайняті забезпеченням майстерень саме такими підіймачами для броньовиків. А пріорітетним завданням нашого сервісу є найшвидша підтримка робочого стану раніше поставлених підіймачів, які зараз використовуються в роботі з автомобілями ЗСУ.
 
Яке саме основне обладнання для роботи з бронеавтомобілями потрібно?
 
- Підіймачі для легкої броньованої техніки. Підійдуть 2-стійкові або 4-стійкові підіймачі вантажопід’ємністю 6,5 - 8 тон.
Такий підіймач розміщується стаціонарно на попередньо підготовленій згідно вимог експлуатації площадці
- Підіймачі для важкої броні. Колонні підіймачі вантажопід’ємністю 28 - 100 тон (можлива і більша вантажопід’ємність)
Перевага цих підіймачів в тому, що вони не потребують фундаментних робіт і можуть працювати і всередині приміщення і на вулиці
- Ямні домкрати 20т кожний, загальною вантажопід’ємністю 100-150 тон
Розміщуються в оглядовій ямі, яка має бути заздалегідь підготовлена для подібних навантажень
- Шиномонтажне обладнання для обслуговування легкої броньованої техніки
Підходять шиномонтажні верстати, обладнані додатковими пристроями для роботи з броньованими шинами.
І верстати і балансувальні стенди бажано замовляти (або дооснащувати існуючі) підіймачами для коліс, адже вага броньованого колеса може бути близька 100кг
- Шиномонтажне обладнання для роботи з вантажними броньованими шинами
Підійдуть шиномонтажні верстати для вантажних автомобілів, але не у всіх випадках. При виборі верстата проконсультуйтесь з нами щодо типу колес, з якими ви плануєте працювати. В окремих випадках вам буде потрібен дуже специфічний і потужний шиномонтаж для броньованих коліс.
- Витяжки вихлопних газів
При оснащенні майстерні бажано подумати і про відвід вихлопних газів. Для роботи з танками, БТР та БМП існують специфічні насадки на вихлопні системи, які ми також можемо запропонувати.
- Захищені ноутбуки
Для роботи діагностичного обладнання або іншої роботи в польових умовах, ми маємо пропозицію по захищеним ноутбукам із різними комплектаціями та ступенями захисту.
 
Важливо. При виборі обладнання ви маєте бути впевнені в компетенції продавця і в тому, що останній є саме імпортером пропонованого обладнання і може ваші питання адресувати безпосередньо виробнику, а не використовувати власні судження та домисли.
Зверніть увагу, що у більшості європейських брендів максимальна вантажопід’ємність підіймачів для броні є реально робочою. У випадку з китайськими або псевдоєвропейськими брендами ви можете зіткнутися з невідповідністю заявлених характеристик