Гідравлічний прес: як правильно вибрати прес для автосервісу | autom.com.ua

Гідравлічний прес: як правильно вибрати прес для автосервісу

Гідропрес: конструкція і принцип роботи

Конструкція гідропреса має деякі особливості залежно від напрямку тиску (наприклад, зверху чи знизу). Є дві основні різновиди таких установок - вертикальні і горизонтальні.

До речі, найчастіше вертикальний гідравлічний прес виявляється більш затребуваний, тому що за його допомогою проводиться запресування та розпресування деталей. Горизонтальний гідравлічний прес застосовується також, але сфера використання його обмежена - переважно для гнучкі, рубки і редагування різних деталей.

Щодо головних конструктивних частин пресів для СТО, то відзначити варто наступне:

 • Рухома / нерухома траверса;
 • Притискна плита / стіл;
 • Колона;
 • Головний робочий вузол, який називається плунжером;
 • Обмежувач опускання рухомого елемента - елемент безпеки;
 • Циліндр, за рахунок якого створюється необхідне зусилля.

Принцип роботи гідропресів для автосервісів у всіх стандартний: привід приводить в рух шток. У свою чергу шток передає певне зусилля на оброблювану деталь для досягнення певного результату.

Види гідравлічних пресів

Для автосервісу прес підбирається в залежності від особливостей виконуваних робіт і транспортних засобів, обслуговування яких проводиться в майстерні. Основна класифікація цих пристроїв пов'язана з приводний системою:

 • Ручний Гідропрес, тобто прес оснащений ручним приводним механізмом. Показник зусилля такого гідравлічного преса 20 тонн. Варто зазначити, що такі пристрої відрізняються компактністю, але дозволяють працювати тільки з досить невеликими деталями;
 • Досить поширений вид електричний Гідропрес, який дає зусилля від 50 тонн;
 • Найбільш універсальним і значним по потужності є пневмогидравлический прес. Такий пресовий агрегат здатний видати до 100 тонн зусилля.

Щодо вертикальних конструкцій пресів, то вони доступні в двох варіантах конструкцій- настільному і тому, що встановлюється на підлозі. Крім цього, є широкий асортимент агрегатів, які відрізняються за розмірами і головним технічними показниками (вантажопідйомності і надаваємому зусиллі).

Незважаючи на наявність різноманітних видів пресів, моделі з ручним приводом використовуються частіше. Таке обладнання відмінно виконує необхідний спектр операцій для ремонту легкового, малого і середнього транспорту. Щодо інших більш серйозних пресів, то вони використовуються для обслуговування вантажного транспорту і спеціальної техніки, а також підприємств.

Особливості вибору преса для СТО

Прес гідравлічний з електроприводом краще? А можливо варто розглянути варіант простіше і дешевше? Багато питань можуть виникнути у власника автомайстерні, але потрібно мати певні критерії вибору.

Головна порада, яка дозволить зробити доцільну купівлю спеціального обладнання - це замовляйте той Гідропрес, який оптимально підходить для виконання обслуговування авто ваших клієнтів. Тобто якщо ваше СТО спеціалізується виключно на ремонті легкового транспорту, то не варто купувати більш складний в технічному плані пристрій. А для запресовування деталей при ремонті важкого транспорту (наприклад, вантажних автомобілів) агрегати з ручним приводом не можуть вважатися ефективними, так як не здатні надати необхідного показника тиску, тому потрібні інші види пресів.

Але якщо ви плануєте працювати тільки з невеликими деталями, то гідравлічний прес настільного типу буде відмінним рішенням. Цей варіант підійде для майстерень обмеженій площі, так як може встановлюватися на спеціальний стіл або верстак.

Більш багатозадачним і універсальним варіантом вважається гідравлічний прес підлогового типу. Такий апарат має значно більші показники зусилля, чиниться на оброблювану деталь. Такі установки відрізняються надійністю і стійкістю конструкції.

Висновок один, якщо вам потрібно надавати обробку пресуванням деталей тільки для легкових авто, то немає сенсу замовляти автоматичний гідравлічний прес. Ручних моделей для звичайного СТО може виявитися цілком достатньо в технічному плані.

Де купити гідравлічний прес?

Якщо вам потрібно повноцінно обслуговувати транспорт своїх клієнтів, то варто задуматися про придбання ручного гідравлічного преса. Ви знаєте ключові особливості цієї спецтехніки, в курсі їх принципу роботи і переваг даного обладнання. Також ви знаєте, на які характеристики треба звернути увагу при виборі цієї апаратури, тому складнощів в замовленні преса не передбачається.

Купити прес для СТО вам варто тільки у перевіреного постачальника, який готовий дати надійні гарантії високої якості обладнання, що постачається. Такого постачальника ви можете знайти в www.autom.com.ua. Крім цього, вам варто врахувати очевидні переваги від такої співпраці, а складаються вони в наступному:

 • Купити гідравлічний прес для потреб свого СТО буде просто - для цього потрібно лише залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером, що є на сторінці;
 • Готовність допомогти своїм клієнтам - кожен клієнт може отримати консультацію, потрібно лише зв'язатися з менеджером;
 • Потрібні прес-установки завжди в наявності і будуть доставлені вам оперативно - зовсім скоро ви зможете надавати більш широкий спектр послуг своїм клієнтам.

Але найголовніше - це вигідна ціна на весь асортимент спеціального обладнання. Співпраця обов'язково буде успішним.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок