Ексклюзив: Найбільш "круті" стенди розвал-сходження VAS 701 001 вже в Україні! | autom.com.ua

Ексклюзив: Найбільш "круті" стенди розвал-сходження VAS 701 001 вже в Україні!

Це справжній ексклюзив:

У всьому світі не проводиться поки що такого обладнання - суперсучасний стенд розвал-сходження VAS 701 001, офіційно омологірованний для концерну VAG: VW-AUDI з останньою технологією XD-вимірювань.

Особливості стенда VAS 701 001 (ASE 701 001 80 000):

Стенд має суперсучасні високоточні камери нового покоління XD з синхронізацією положення.

Запатентована система синхронізації положення камер DigiSmart - камери автоматично переміщаються при підйомі або опусканні автомобіля

  • Відеокамери вбудовані на 2 мобільних стійках з електропідйомниками.
    Дві камери високої роздільної здатності XD використовуються для сканування мішеней, одна камера - для організації системи синхронізації підйому-опускання камер слідом за положенням автомобіля на підйомнику (стежить система).
  • Передача даних - бездротова, завдяки чому стійки мобільні і дозволяють розміщувати їх в на будь-якому робочому місці, що не впливає на точність вимірювань. Можна працювати і за конвеєрним принципом - проїзна модель стенду.
  • Дуже мала відстань від камери до середини поворотного круга - всього від 80 см (на всіх стендах попереднього покоління від 175 см.)

Сверхмаленькій і легкі мішені XD (без електроніки):
Абсолютно нові, зменшені, полегшені, ударостійкі.

Нові спеціальні захвати АС700 для VAG - дуже надійні і легкі.
Встановлюються як з кріпленням за диск, так і з кріпленням за колесо (зовнішні власники).

Самокалібровка стенду:
Не має потреби в калібрування - відбувається постійна самокалібрування стенду за принципом RCP

Нові стенди розвал-сходження XD отримали абсолютно новий кабінет Преміум класу з повною комплектацією всіма необхідними аксесуарами для продуктивної роботи

Стенди розвал-сходження останнього покоління VAS 701 001 запатентовані Snap-on Equipment і не мають аналогів. Вони офіційно омологовані автомобільними виробниками групи VAG:

VAG

 

Компанія Автомеханіка - ексклюзивний сервіс-провайдер концерну VAG в Україні і офіційний імпортер фірм-виробників обладнання Hofmann і John Bean.

Ми проходимо обов'язкову щорічну тренінг наших сервісних інженерів в навчальному центрі Snap-on Equipment в Німеччині, а також проводимо регулярні курси та презентації в Україні.

У березні 2016 року - практично з дати офіційного продажу нових стендів VAS 701 001 в Європі, нами спільно з представниками заводу Snap-on Equipment були проведені:

Монтаж, пуско-наладка та детальний технічний тренінг для фахівців по роботі на нових стендах розвал-сходження на базі офіційного дилера VAG Форвард-Автоцентр в м.Мукачево.

Технічний тренінг та презентацію проводили: представник заводу-виготовлювача пан Лоренцо Лоссі і сервіс-тренер по обладнанню Snap-on Equipment в Європі пан Хосе Мануель Діаз.

Стенд останнього покоління VAS 7001001 має величезну кількість інновацій та прогресивних технологій, про які ніхто і ніколи не чув, а тому тренінг мав дуже високий потенціал для справжніх професіоналів і, повірте, ми не залишили без уваги жодну дрібницю і специфіку в налаштуванні, калібрування і проведенні Імереніе на цьому сучасному обладнанні.

Сьогодні стенд VAS 7001001 є самим передовим у всьому світі і нам приємно повідомити, що надзвичайно швидко наші кращі представники автомобільного бізнесу переоснащуються за останнім словом техніки:

В Україні на сьогоднішній момент працюють вже чотири найсучасніших стенду у автомобільних дилерів VW-AUDI:

  • "Форвард-Автоцентр" Мукачево, офіційний дилер VW
  • "Джерман-Автоцентр", Одеса ул.Левитана, офіційний дилер VW
  • "Ауді Центр Віпос" Київ вул.Дегтярівська,, офіційний дилер Audi
  • «Автомобільний Дім», Одеса пер.Банний, офіційний дилер VW

За допомогу в проведенні тренінгу ми хотіли б подякувати компанії Форвард Автоцентр і особисто та особисто Мирона Мироновича Гуранич за гостинність і підтримку.

Сподіваємося, що плідна кооперація компанії Автомеханіка і провідного світового виробника Snap-on Equipment допоможе нам наблизити рівень нашого автосервісу до кращих світових стандартів.

 

 

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок