Автомеханіка визначила найкращу СТО! | autom.com.ua

Автомеханіка визначила найкращу СТО!

Уже четвертий рік поспіль професіонали з усієї країни збираються разом, аби поділитися досвідом, обговорити нагальні питання та вшанувати станції технічного обслуговування, які слідують найвищим стандартам якості в організації своєї роботи. Перед цим проводиться голосування, результати якого визначають, які саме станції заслужили прихильність клієнтів. 

Автомеханіка підтримує цей захід та дарує цінні призи переможцям, оскільки ми зацікавлені у високих стандартах якості сервісного обслуговування, популяризації якісного обладнання та новітніх технологій на території України. Щороку клієнти та спеціальна комісія вибирає найкращі сервіси, саме ті, які здатні бути прикладами по наших параметрах. У якості призу найкращому СТО ми підготували станцію заправки автомобільних кондиціонерів Texa, яка дісталась Тойота Центру "Гранд-мотор"

Однієї з найцікавіших частин заходу була конференція учасників конкурсу, які обговорювали найбільш нагальні питання сучасного сервісу. Від фірми Автомеханіка виступав генеральний директор Андрій Богуш. 

Автомеханіка отримала подяку за всесторонній внесок у проведення конкурсу Краща СТО 2018 - вона стане іще одним почесним зразком нашої колекції винагород. 

Конференція та нагородження подарували чудовий привід поспілкуватися не лише із представниками СТО з усієї України, а також з іншими партнерами, котрі також робили свій вклад у захід та прагнуть прогресу та розвитку технічного обслуговування України. 

Ми плануємо і надалі активно проводити конкурс, збирати професіоналів СТО з усієї України, ділитися досвідом та активно розвиватися!

 

 

 

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок