Діагностичне обладнання для для автомобілів купити в Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Діагностичне обладнання

Автодіагностика

Конструкцію сучасного автомобіля можна порівняти із живим організмом. Вона містить велику кількість найрізноманітніших деталей, і кожна з них виконує важливу функцію. І так само, як у живому організмі, будь-якій «хворобі» авто набагато простіше запобігти, ніж вилікувати. Для цього необхідно своєчасне проведення технічного обслуговування та автодіагностики з використанням точного, надійного та ефективного обладнання. Асортимент інструментів та приладів для пошуку несправностей транспортних засобів величезний. Ознайомитись з пропозиціями провідних виробників обладнання для автодіагностики та замовити його онлайн можна, звернувшись до інтернет-магазину «Автомеханіка».

Види діагностики авто

Для отримання максимального результату в автосервісах проводиться діагностика кількох видів: візуальна, інструментальна та комп'ютерна. Кожна з них дозволяє своєчасно виявити певний спектр проблем, отже, вони замінюють, а доповнюють одна одну.

  • Візуальний огляд – вид діагностики, у якому визначаються лише видимі неозброєним поглядом недоліки. Під час її проведення фахівці можуть перевірити технічний стан підвіски, працездатність освітлювальних приладів, наявність підтікань робочих рідин тощо.
  • Інструментальна автодіагностика – передбачає огляд механічних систем та вузлів автомобіля за допомогою спеціальних інструментів. Завдяки широкому спектру приладів, призначених для такої перевірки, вдається визначити тиск палива та зворотного потоку в системах упорскування, температуру рідин та газів, рівень світлопропускання фар тощо.
  • Комп'ютерна автодіагностика – найточніший та найефективніший спосіб перевірки працездатності агрегатів та систем, що керуються електронікою. Цей тип діагностики є актуальним для всіх сучасних автомобілів і більшості моделей, випущених у минулому столітті. Для сканування двигуна, КПП, системи запалення, бортової електромережі та інших систем використовують професійне обладнання.

Які прилади та інструменти входять до автодіагностики

Поділ діагностичних приладів для автомобіля здійснюється за тим самим принципом, що й способи перевірки.

Устаткування для комп'ютерної діагностики

Основним приладом для виконання цього виду діагностичних робіт є сканер. Для СТО найкраще вибирати мультимарочний автосканер, що належить до категорії універсальних. У магазині «Автомеханіка» можна придбати сканери помилок для вантажного транспорту, легкових автомобілів, мотоциклів та навіть човнів. Автодіагностика починається після вибору на приладі моделі авто та підключення пристрою до ЕБУ. Після цього інформація передається на ПК чи ноутбук. Тут за допомогою програмного забезпечення проводиться розшифровка та аналіз помилок.

Оптимальним варіантом для СТО може стати захищений ноутбук із корпусом на основі магнієвого сплаву. Така техніка здатна зберігати працездатність у вологих та запилених приміщеннях, а також при значних підвищеннях та пониженнях температури.

Інші прилади для діагностики авто

Мультимарочні сканери – не єдиний прилад для проведення автодіагностики. У каталозі «Автомеханіка» ви знайдете відеоендоскопи для виявлення задирів на стінках циліндрів, пошкоджень клапана та поршнів, тріщин ГБЦ і т.п. Крім цього, ми пропонуємо компресометри та тестери систем двигуна, палива, тиску та вакууму, а також адаптери кількох типів. Для дистанційного вимірювання температури можна придбати інфрачервоний пірометр із лазером або електронний термометр.

Ще один важливий апарат для діагностики машини – осцилограф. За допомогою цього обладнання виконується перевірка всіх електронних та електричних компонентів. Завдяки використанню цього приладу кваліфікований майстер СТО швидко та безпомилково виявить несправність генератора та стартера, форсунок та паливного насоса, системи запалення та електронного управління дросельною заслінкою.

Як підібрати

Для проведення комп'ютерної діагностики вибирати пристрої слід, виходячи зі специфіки автосервісу. Якщо серед клієнтів компанії багато власників вантажного транспорту, в арсеналі майстра неодмінно має бути прилад для зчитування кодів помилок на таких авто. Аналогічно йдуть справи з мототехнікою та човновими моторами. Ще один варіант – придбання універсального мультимарочного сканера. У програмному забезпеченні до пристрою є інформація для роботи з більшістю моделей та марок, а також спеціалізованим транспортом.

Щодо додаткового обладнання для автодіагностики, то тут комплектність обладнання для СТО обмежується лише фінансовими можливостями замовника. Кожен із придбаних приладів здатний суттєво полегшити роботу фахівця і, зрештою, принести прибуток компанії.

Чому варто купити у нас

  • «Автомеханіка» - один з небагатьох магазинів в Україні, який пропонує купити діагностичне обладнання для найвідоміших світових брендів. Вся продукція сертифікована та має гарантію від виробника.
  • Продаж обладнання для СТО – далеко не єдина послуга фірми. Наші фахівці готові виїхати на об'єкт, провести встановлення обладнання та навчити персонал правилам експлуатації. Окрім цього, ми виконуємо всі види ремонту – від гарантійного до капітального.
  • Магазин працює з 1996 року. Ми цінуємо свою репутацію та гарантуємо по-справжньому вигідні та комфортні умови співпраці своїм клієнтам.