ᐉ Діагностика автомобілів - Купити Діагностика автомобілів в Києві і Україні | ціна на autom.com.ua

Діагностика автомобілів

Прилади для діагностики автомобілів

Існує багато методів, котрі можуть надати автомеханікам достатньо інформації про технічний стан транспортного засобу. Серед традиційних значиться поверхневий огляд та перевірка за допомогою додаткових приладів. Але є ще один метод, який вважається сучасним та найбільш точним – це автомобільна діагностика з використанням комп’ютерних технологій. Таку послугу можуть надати далеко не всі СТО та автосервіси України й безпосередньо Києва.

Стосовно купівлі такого обладнання, а також основних різновидів приладів для тестування авто ви можете дізнатись далі.

 

Оригінальні діагностичні прилади і сканери

Комп’ютерна діагностика автомобілів передбачає використання спеціальних приладів, котрі називаються сканерами або рідерами. В основі роботи технічних засобів лежить зчитування інформації про помилки в кодах, а вказують вони на некоректну роботу певного робочого вузла транспортного засобу.

Запорука якісного надання автосервісних послуг – це оригінальний пристрій для діагностики авто та наявність досвіду у співробітників вашого сервісного центру для обслуговування авто. Слід пам’ятати, що ціна таких приладів досить висока, але покупка окупиться в найближчий час.

Вам буде цікаво знати, що приватна комп’ютерна діагностика автомобілів – досить специфічний сервіс. Далеко не всі автомобільні майстерні або сервісні центри можуть надавати їх, а причина –  брак кваліфікованого персоналу, котрий міг би застосовувати обладнання та робити висновки по отриманим даним.

Вам хочеться дізнатись, яка ціна комп’ютерної діагностики машин? Багато залежить від моделі автомобіля, використовуваного обладнання та типу системи, котра повинна оцінюватись у автосервісі. Також саме тестування може бути різним по періодичності, що впливає на ціновий фактор. Водії за комплексною автодіагностикою звертаються один раз на рік, але можливі виключення. Випадками, коли автовласник може звернутись для перевірки свого ТЗ за допомогою комп’ютеризованої системи, можна вважати наступне:

 • виникнення сторонніх звуків;
 • наявні зміни у роботі основних робочих вузлів;
 • значне зниження потужності двигуна;
 • збільшення витрат палива;
 • явні помилки у роботі систем;
 • нещодавня аварія.

Сканери для комп'ютерної автодіагностики

Мультимарочні сканери для комп'ютерної автодіагностики – це ваш розумний вибір. Вартість таких агрегатів на програмному забезпеченні досить висока, але основна перевага таких моделей у тому, що вони дозволяють діагностувати різні моделі автівок. Це забезпечується наявністю спеціальної програми та адаптерів підключення.

Організація безпосереднього підключення до транспортного засобу є головною запорукою отримання коректних показників тестування певних робочих вузлів. Підключення відбувається завдяки наявності у автомобілі спеціального виходу, а при необхідності спеціалісти використовують перехідники або адаптери.

Стосовно безпосередньої роботи автосканера, то виділити можна наступне:

 1. організація підключення системи тестувального обладнання до авто при використанні передбаченого застосунку;
 2. подача оператором сигналу про старт сканування – комп’ютеризована система автоматично і послідовно проводить перевірку всіх або конкретних систем;
 3. через деякий час дані по перевірці відображаються на моніторі в вигляді графіків, таблиць з порівняннями тощо, котрі відразу візуються спеціалістом – це інформативна основа для прийняття правильного рішення щодо подальшого ремонту авта.

 

Дана комп’ютеризована система має важливу перевагу – можливість виносу пропозиції щодо способу подолання несправності або виправлення помилки. Прилади для автомобільної діагностики можуть надавати цілий список варіантів, як відремонтувати автомобіль вашого клієнта, а від співробітників треба лише правильно обрати рішення та виконати певний алгоритм.

Плюс можна виділити також у тому, що людський фактор впливу та вірогідність помилки при цьому зведено до нуля. Система тестування не впустить жодної помилки в кодах, що надасть можливість отримати повноцінну картину поточної ситуації.

 

Типи сканерів для діагностики автомобілів

Існують прилади, які використовуються для перевірки стану конкретного вузла, а детальніше можна зауважити наступне:

 • мотор-тестери – це обладнання, яке дозволяє оцінити стан автомобільного двигуна по головним параметрам та конкретизувати несправність, що служить запорукою якісного ремонту даного механізму;
 • спеціально запрограмовані прилади діагностики автомобільного акумулятора та загалом електричної системи автівки. Такі інструменти дозволяють спеціалісту знайти найменший прорив або відсутність контакту в системі, а також наглядно (формується графік) проаналізувати показники роботи всіх приладів в конструкції автомобіля;
 • діагностичні прилади і сканери, які дозволяють оцінити робочі параметри тормозної системи авто, а особливо, підвіски.

Щоб вигідно та швидко купити комп’ютерну діагностику в Україні (все необхідне для її здійснення) вам потрібно скористатися пропозицією інтернет-магазину Автомеханіка. На сайті ви зможете знайти все необхідне для якісної роботи вашого СТО або автомайстерні по привабливим цінам.

Для оформлення замовлення на набір діагностичних систем – ціна яких гарантує власнику неабияку вигоду – треба залишити заявку на сторінці товару. А якщо у вас виникли питання, то набирайте контактний номер – менеджер-консультант готовий допомогти вам. Всім клієнтам ми забезпечимо вигідні умови співпраці та оперативну доставку по Україні.