Пірометри автомобільні купити в Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Цифрові та інфрачервоні термометри пірометри для автосервісу

  Для професійної діагностики автомобілів дуже важливо знати температуру деталей, повітря, рідин, масла в двигуні і агрегатах автомобіля.
  Пропонуємо основні технічні прилади з вимірювання температури для автосервісу, у тому числі:

  Технічні термометри для систем охолодження і кліматконтроля, термометри для масла і універсальні інфрачервоні цифрові термометри-пірометри.
  Всі прилади вищої якості виробництва Німеччини:

  Якісні технічні темометри виробництва Autotestgerate Leitenberger, професійні дилерські прилади, офіційно рекомендовані концерном VW-Audi Group Німеччина.

  На всі прилади надається забезпечена заводська гарантія. Доставка по Києву та містам України.

  Для контролю температури використовують класичні розширювальні, манометричні або електричні термометри, термопари і пристрої для безконтактних вимірювань - пірометри. Компактні, легкі, прості у використанні пірометри незамінні для багатьох фахівців, у т. ч. для тих, хто працює в автосервісі.

  Принцип дії і область застосування

  Пирометр складається з датчика-лінзи, ІК-приймача і дисплея для відображення показань. Лінза сприймає теплове (інфрачервоне) випромінювання об'єкта і направляє його на приймач. Якщо приймач виконаний у вигляді термопари або термобатареї, то він генерує напругу. Якщо приймач виконаний з напівпровідникового матеріалу, то тоді змінюється опір. Кожній величині нагріву відповідає відповідна напругу або опір. Після обробки даних пірометром, вони відображаються на екрані.

  Для вимірювання нагріву об'єкта досить направити на нього прилад, натиснути клавішу і вважати результат.

  Купити пирометр необхідно для:

  • контролю температури важкодоступних, віддалених або рухомих об'єктів;
  • обстеження об'єктів гарячих або неприпустимих дотику;
  • реєстрації нагріву, схильного до швидких змін;
  • роботи з матеріалами, що відрізняються низькою теплопровідністю і теплоємністю;
  • оперативного контролю.

  Широке застосування прилади знаходять в різних галузях промисловості. Фахівці СТО часто використовують цифровий термометр для автомобіля або пірометр при вимірах нагріву підшипників, масла, рідин в різних системах.

  Параметри вибору

  Всі пірометри поділяються на стаціонарні і переносні. Як авто термометр використовують переносні моделі.

  Пірометри, використовувані як автомобільні термометри , вибираються по ряду параметрів:

  1. Оцінка вимірювального діапазону, що визначає температурний проміжок, в якому проводиться контроль.
  2. Вибір прицілу. Чим дрібніше вимірюваний об'єкт і менше контрольована величина, тим точнішим повинен бути приціл. Найзручніші моделі мають лазерний цілевказівник. Він може бути з одним променем або з декількома. Багатопроменевий приціл найточніший, він вказує зону контролю з мінімальною похибкою навіть на великій відстані.
  3. Оптичний дозвіл. Визначається відношенням діаметра плями контролю до відстані до нього. Чим воно більше, тим менші предмети можна контролювати цією моделлю пирометра. При його виборі слід враховувати, що показання пірометра НЕ будуть коректними, якщо об'єкт має розмір менше величини діаметра плями контролю, тому що прилад буде сприймати теплове випромінювання та інших об'єктів. У той же час точність приладу не буде змінюватися зі зміною віддаленості об'єкта, якщо він більше плями контролю.
  4. Фокусна відстань. Відображає величину, на якій прилад досягає мінімального значення діаметра плями контролю.
  5. Швидкодія, або час встановлення показання. Важливо для об'єктів, нагрів яких змінюється швидко.

  Потім розгляньте, якими додатковими функціями оснащений прилад. Зручні моделі мають підсвічування дисплея, вбудовану пам'ять для фіксації результатів. Обробку даних легше проводити, якщо прилад має USB-порт для підключення до комп'ютера. Часто корисною буває функція визначення максимального значення при проведенні діагностики автомобіля.

  Купити пирометр в Україні

  Щоб купити пірометр в Україні від відомих європейських брендів, достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині Автомеханіка. На всю продукцію поширюється гарантія виробника.