Ендоскоп для СТО: купити відеоендоскоп автомобільний в Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Ендоскопи

  Відеоендоскоп – обладнання, яке вже традиційно використовується медичними установами для діагностики найрізноманітніших захворювань. Однак, дана технологія дослідження актуальна і в абсолютно іншій галузі, зокрема, в автосервісах. Діагностичний інструмент тут застосовується для огляду внутрішніх вузлів з метою виявлення задирів, тріщин, зношування деталей тощо. Крім цього, пристрій допомагає виявити сторонні предмети, які заважають нормальній роботі вузлів та агрегатів, а також осередки корозії. Купити відеоендоскоп для автосервісу можна, звернувшись до інтернет-магазину «Автомеханіка». Тут на вас чекає широкий вибір обладнання, якість якого встигла оцінити безліч фахівців.

  Як влаштований ендоскоп технічний?

  Обладнання має досить просту та зрозумілу конструкцію. В цілому, відеоендоскопи для легкових автомобілів – це пристрій з оптичною трубкою, на якій розміщена мініатюрна камера та джерело освітлення. Устаткування заводиться всередину через технологічний отвір. По мірі просування поворотна камера передає на монітор зображення внутрішніх поверхонь деталей, що досліджуються. Отримані в ході ендоскопії дані є основою для прийняття рішення про необхідність ремонту або заміни пошкодженого елемента. Ендоскоп для автосервісу може використовуватися для діагностики наступних агрегатів та вузлів:

  • циліндропоршневої групи;
  • ременя чи ланцюга ГРМ;
  • камери згоряння,
  • клапанів тощо.

  Серед переваг, які мають відеоендоскопи для автосервісу, фахівці відзначають можливість проведення діагностики агрегатів без демонтажу з автомобіля. Особливої актуальності ця перевага набуває для автосервісів, що спеціалізуються на ремонті сучасних автомобільних європейських марок зі складною конструкцією.

  Види ендоскопів

  Відеоендоскопи класифікуються залежно від типу системи, що передає зображення на монітор приладу. Залежно від цього обладнання поділяється на жорсткі та гнучкі моделі.

  Жорсткий відеоендоскоп для автосервісу

  В обладнанні цього пристрою оптична трубка, в якій розміщені тверді лінзи, виконується з металу або пластику. Для освітлення в них використовується оптоволокно, яке розташоване у просторі між трубками з різним діаметром. Область застосування твердих ендоскопів обмежена. Як правило, їх використовують для огляду деталей двигуна із прямолінійною конфігурацією.

  Гнучкі відеоендоскопи

  Є більш технологічними і функціональними варіантами пристроїв. Фіксація та передача зображень у них забезпечується волоконною оптикою та цифровими технологіями. Гнучкі автомобільні відеоендоскопи можна використовувати для діагностики найрізноманітніших вузлів, агрегатів та трубопроводів, у тому числі зі складною геометрією.

  Як вибрати?

  Оптимальним рішенням є гнучкі ендоскопи для СТО, що відрізняються функціональністю. При виборі моделі слід враховувати таке:

  • наявність необхідних для підключення роз'ємів та виходів;
  • роздільна здатність зображення фото та відео – чим вона вище, тим простіше фахівцеві виявити дефекти;
  • потужність акумулятора. Від цього параметра залежить рівень автономності приладу;
  • автофокус – оптимальними параметрами, на думку експертів, є показник 1-6 см.

  Ще одним важливим параметром є довжина зонда. Однак, сучасні відеоендоскопи мають оптимальну для роботи базову довжину, тому турбуватися про контроль цього показника не варто. Крім цього, перевагу рекомендується віддавати моделям з достатнім кутом огляду, можливістю налаштування яскравості та збільшення.

  Чому варто замовити у нас

  • У нас ви можете замовити не лише відеоендоскопи, а й інше обладнання для СТО. Асортимент товарів максимально різноманітний, а ціни порадують найекономніших покупців України.
  • Фахівці «Автомеханіка» завжди готові надати консультації в режимі онлайн. Кваліфіковані менеджери допоможуть зробити оптимальний вибір, а також розкажуть про особливості експлуатації.