Вакуум тестери: купити автомобільний вакуумметр для перевірки герметичності клапанів в Україні клапанів в Україні | Ціни на autom.com.ua

Тестери тиску та вакууму

Більшість сучасних автомобілів оснащено датчиком абсолютного тиску, що є однією з основних деталей керування інжекторним двигуном. Його завдання полягає у вимірюванні тиску повітря у впускному колекторі двигуна, а також передачі отриманих показників у блок електронного управління. Отримавши інформацію від датчика, ЕБУ розраховує кількість повітря, що надходить у циліндри на впуску, і при необхідності регулює пропорції компонентів паливоповітряної суміші. Попри технологічність, датчики абсолютного тиску (ДАТ) нерідко виходять із ладу. При підозрі на несправність необхідно здійснити контроль показань датчика. Для цього майстри автосервісу застосовують тестер вакууму, який можна замовити в інтернет-магазині «Автомеханіка» в режимі онлайн.

Що таке тестер для перевірки вакууму та тиску?

Вакуум-тестер – один з найдоступніших приладів для СТО, що відрізняється простотою конструкції та застосування, а також високою ефективністю. З його допомогою можна протестувати роботу не тільки датчика абсолютного тиску, але й інших деталей найрізноманітніших систем. До них належать:

  • регулятор тиску палива;
  • клапан рециркуляції вихлопних газів;
  • сервопривід гальм;
  • вакуумний модулятор автоматичних трансмісій тощо.

Крім цього, майстри автосервісів використовують вакуум-тестер для перевірки клапанів, а також тиску діафрагми інжекторних помп. На додаток до тестера ДАТ у магазині «Автомеханіка» можна придбати прилад для діагностики турбокомпресора. З його допомогою фахівці перевіряють герметичність системи турбонаддува, виявляють тріщини та інші порушення цілісності трубопроводу. Ще один вид обладнання, що належить до категорії вакуумних – тестер тиску оливи. Цей прилад дозволяє виявити несправність датчика або масляного насоса, а також витік робочої рідини.

Як влаштований автомобільний вакуумметр?

Вакуум-тестер паливної системи має просту конструкцію. Основним елементом є манометр з діапазоном вимірів від 0 до 10 бар. Крім цього, в комплектацію додані шланги, що підходять по діаметру і довжині, а також комплект адаптерів. Кількість перехідників залежить від обраної моделі. В асортименті магазину «Автомеханіка» є тестери, базовий перелік адаптерів у яких покриває до 80% потреби застосування. Крім цього, у нас можна купити тестер вакууму, в комплекті з яким постачається ручна помпа.

Як вибрати тестер вакууму?

Обираючи тестер, зверніть увагу на функціональність приладу. Найбільш вигідним рішенням для СТО стануть універсальні моделі, що дозволяють протестувати тиск та вакуум у різних системах автомобіля. Важливе значення має марка устаткування. У каталозі «Автомеханіка» представлені автомобільні вакуумметри кількох брендів:

  • Vigor – німецький виробник, який привернув увагу до своєї продукції завдяки акценту на ефективності. Тестери вакууму цієї марки відрізняються багатофункціональністю, яка поєднується з надійністю та максимально доступною ціною.
  • LTR – ще один бренд із Німеччини, що представляє високоякісні вакуум тестери паливної системи. В асортименті виробника є універсальні моделі, омологовані провідними світовими автоконцернами.

Чому варто купити у нас

  • Ми є одним з небагатьох постачальників обладнання для СТО в Україні, що спеціалізується на комплексному оснащенні.
  • Після покупки приладів наші клієнти не залишаються віч-на-віч зі складною технікою. Фахівці магазину «Автомеханіка» проводять навчання, виконують установку та тестування пристроїв.
  • У нашому асортименті представлено виключно сертифіковану продукцію з гарантією від виробника.