Сканер для авто — купити сканер для діагностики авто в Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Мультимарочні автосканери

Практично кожен сучасний автомобіль пройшов важкий та тривалий шлях від досить примітивного до високотехнологічного транспортного засобу. Змінювалися практично всі технічні параметри авто. Автомобілі ставали все більш потужними, стрімкими, надійними та безпечними. Причина – використання електроніки, яка почала контролювати працездатність автомобіля. Однак, поряд із перевагами електронних систем, у них є недоліки. Головний серед них – складність діагностики несправностей. Для її проведення потрібне особливе обладнання – мультимарочний автосканер, купити який можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Для чого потрібний автосканер

Зрозуміти, навіщо потрібен автосканер, допоможе роз'яснення принципу роботи електронних систем. У сучасних авто більшість звичних механічних вузлів та агрегатів оснащені датчиками. Ці невеликі пристрої відстежують стан кожного вузла або цілої системи і передають отримані дані на бортовий комп'ютер. Щоб зчитати передану інформацію та проаналізувати її використовується діагностичний сканер.

Підключення цього високотехнологічного пристрою здійснюється через роз'єм USB. Зв'язок із ПК встановлюється через Bluetooth або Wi-Fi. Після зчитування кодів можна приступати до їх аналізу. Для цього потрібна наявність програмного забезпечення, яке найчастіше йде в комплекті зі сканером для зчитування помилок.

Як вибрати автосканер

Ефективність та якість діагностики залежить від двох складових – професіоналізму спеціаліста та якості обладнання. Саме тому при виборі пристрою для СТО перевагу слід віддавати моделям, що встигли заслужити добру репутацію на ринку.

Види обладнання

Існує кілька типів обладнання цієї категорії. Для домашнього використання виробники пропонують маленькі сканери з обмеженим функціоналом. Для автосервісів, що спеціалізуються на ремонті однієї марки оптимальним рішенням можуть стати дилерські сканери. Якщо вам потрібне обладнання з широким спектром можливостей, ваш вибір – мультимарочний автосканер, призначений для діагностики будь-яких японських, німецьких, американських та французьких автомобілів. Обладнання цієї категорії поділяється на автономне та діагностичне.

  • Автономний автосканер – це пристрій із вбудованим екраном для виведення на нього результатів моніторингу стану авто. Перевага такого обладнання полягає в тому, що для проведення діагностики наявність ПК чи ноутбука не потрібна.
  • Діагностичний мультимарочний сканер – прилад із розширеним функціоналом. Такий пристрій дозволяє виявляти широкий спектр недоліків, однак, для його роботи потрібний ноутбук або планшет із встановленим програмним забезпеченням. Можливості даного обладнання дозволяють завантажувати марки та моделі автомобілів. Мови системи: англійська, російська.

Якщо говорити про діагностику конкретних типів транспортних засобів, то для оснащення СТО можна використовувати обладнання для мотоциклів, легкових авто, вантажних автомобілів та спецтехніки. Автосервісам, що орієнтовані на максимально широку клієнтуру, рекомендується універсальний автосканер.

Функції автосканерів

На відміну від застарілих моделей, сучасний автосканер виконує широкий спектр завдань. Найголовніше полягає у зчитуванні кодів помилок. Крім цього, професійні автосканери використовуються для:

  • видалення помилок;
  • перепрограмування ЕБУ, ключів та пультів дистанційного керування;
  • активації деяких функцій, які необхідні для глибокої діагностики та ефективного ремонту автомобілів.

Деякі моделі здатні імітувати сигнали датчиків для виявлення та реєстрації змін у параметрах роботи систем. Для отримання протоколу з оптимальною кількістю показників, автосканер може формувати індивідуальний перелік.

Якщо говорити про конкретні вузли та агрегати автомобіля, універсальний автосканер може використовуватися для діагностики трансмісії, ДВЗ, запалення, сигналізації, підвіски, бортового комп'ютера тощо.

Комплектація мультимарочного сканера

Сканери, призначені для діагностики автомобілів в умовах автосервісу, надходять у продаж у досить широкій комплектації. Як правило, покупець разом із основним пристроєм отримує програмне забезпечення, Bluetooth, WIFI, USB, а також усі необхідні для роботи кабелі. Правила підключення, налаштування та експлуатації автосканера наведені у посібнику.

 

Чому варто купити у нас

 

  • Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки те обладнання, у високій якості якого абсолютно впевнені. Вся продукція з асортименту «Автомеханіка» сертифікована відповідно до європейських стандартів та норм, що діють в Україні.
  • Після покупки пристроїв у нас, ви не залишитеся віч-на-віч зі складною технікою. Ми проводимо навчання фахівців, надаємо консультації в режимі онлайн, виконуємо установку, налагодження і всі види ремонту - від гарантійного до капітального.
  • Ціна представленого обладнання залишається максимально демократичною за будь-яких форс-мажорів. Для ведення вигідної для покупця цінової політики ми використовуємо всі доступні методи: співпрацю безпосередньо з виробником, відсутність прихованих платежів, пошук пропозицій із привабливою вартістю.