Газоаналізатори і димоміри | Ціни на autom.com.ua
  • Хіт
Комбінований газоаналізатор і димомір для бензинових і дизельних двигунів

Модель: MAHA COMBI TESTER

Ціна: За запитом

0

  • Хіт
Лічильник часток для бензинових і дизельних двигунів

Модель: MAHA PARTICLE COUNTER

460 200 ₴

460 200

Якісні газоаналізатори і димовимірювачі для автомобілів для СТО і держтехогляду

Газові аналізатори і димовимірювачі для дизелів є обов'язковим технологічним устаткуванням для проведення техогляду автомобілів.

У нашій програмі можна вибрати для себе хороший газоаналізатор для діагностики і техогляду легкових бензинових автомобілів і відмінний димовимірювач для дизельних двигунів.
Це професійне устаткування вищого класу з дуже хорошою надійністю і довговічністю.

  • Для проведення техогляду краще підійдуть прилади виробництва фірм Maha або Hofmann з Німеччини.
    Вони можуть легко вбудовуватися в загальний комплекс устаткування спільно з діагностичною лінією і об'єднуватися в єдиний комплексний звіт з роздруком на комп'ютері.
  • Цікавіші за ціною автомобільні газоаналізатори і димоміри від фірми Texa Італія. Вони мобільні і працюють абсолютно автономно дякуючи акумуляторному живленню.
  • Якщо Вас зацікавило щось з нашої програми - не соромтеся, звертайтеся до нашого менеджера для отримання будь-яких консультацій.

Як правило, ми проводимо перевірку приладів в УкрТестСтандарте і Ви можете купити автомобільний газоаналізатор і димомір вже з українським сертифікатом, що важливо і необхідно для СТО і лабораторії держтехогляду транспорту.

Ціни на прилади вказані з урахуванням ПДВ із складу в Києві. Є доставка у будь-яке місто України перевізником або поштовою службою.