Прилади для перевірки світла фар | Ціни на autom.com.ua

Прилади для регулювання і перевірки світла фар - обов'язкові стенди для техогляду автомобілів

Кожному водієві на дорогах України варто пам'ятати, що неправильно відрегульоване дальнє / ближнє світло фар може стати причиною аварії через низький рівень видимості. Для проведення налаштування використовується спеціальне обладнання для регулювання фар, купити яке повинно кожне професійне СТО.

Справедливо зазначити, що до фахівців з цього питання звертаються вкрай рідко, а переважно тільки при проходженні обов'язкового техогляду. Вам потрібен стенд регулювання фар - купити його можна відносно просто і вигідно. Також вам обов'язково потрібен реглоскоп. Знайти вигідну пропозицію можна на сторінках інтернет-магазину Автомеханіка. Компанія готова запропонувати кожному клієнту прилад для перевірки і регулювання світла фар автомобілів по найпривабливішою ціною.

На сторінках онлайн-каталогу обладнання для регулювання світла фар представлено в широкому асортименті, що гарантує можливість зробити правильний вибір спец апаратури для автосервісу. Великим попитом користуються товари перевірених брендів - наприклад, Maha або Hofmann. Устаткування для регулювання фар, доступне за більш демократичною ціною, також є - це прилади від Tecnolux.

Якщо Ви шукайте професійний стенд для регулювання фар, то знайти можна на сторінках каталогу вже зараз. У Вас є кілька причин замовити, а саме:

  • на сайті Автомеханіки вигідно - прилад для регулювання фар коштує досить демократично;
  • ви робите перевірену угоду - всі товари сертифіковані і гарантовано високої якості;
  • вам готові допомогти - за підтримки фахівця зробити правильний вибір просто;
  • стенд для регулювання фар ви отримаєте швидко - оперативна доставка по Україні дістанеться кожного клієнта, навіть якщо в наявності немає на даний момент необхідного приладу.

Перевага, яку має стенд регулювання фар, полягає в тому, що це обладнання дозволяє перевірити налаштувати світлову здатність оптики автомобіля. Дана установка дозволить забезпечити оптимальну безпеку автомобіліста.

Крім усього іншого, компанії можна довіряти. Кожен фахівець знає на всі 100% стенд для регулювання фар, тому завжди порадить оптимальний варіант саме для вашого автосервісу, враховуючи всі вимоги і необхідні характеристики.