Тестери дизельних форсунок Common Rail | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Тестери дизельних форсунок Common Rail

Стенди і тестери для діагностики дизельних форсунок системи Common Rail

Сучасні моделі дизельних двигунів реалізовані з двома основними типами систем впорскування паливної суміші – це насос-форсунка та загальна рампа. Остання система має ще іншу назву Common Rail та стала більш поширеною. З огляду на це Ваш автосервіс повинен зацікавитись нашою пропозицією та замовити обладнання для ремонту дизельних форсунок.

Тестери для діагностики дизельних форсунок: Як обрати

Тестер форсунок Common Rail – це спеціальні прилади, які використовуються при обслуговуванні форсунок (для їх перевірки та ремонту). Такі тестери є точним діагностичним обладнанням, що являється професійною технікою.

Власник автомобілю повинен звернутись до спеціалістів, котрі мають тестер форсунок Комон Рейл, коли наявні такі сигнали:

  • Двигун працює на низьких потужностях;
  • Вихлопні гази стають більш насиченими та шкідливими;
  • Авто глохне на малих обертах силового агрегату;
  • Мотор працює ривками.

Пристрої для діагностики силового обладнання, які Ви можете обрати саме зараз, можуть вирішити низку проблем. Найголовніше, що можна вирішити – це налаштувати правильний тиск форсунок. Також можна вирішити проблему з витоком та низьким тиском палива при впорскуванні.

Тестер дизельних форсунок – це інструмент, котрий Ви можете обрати за допомогою наших консультантів. Стенд, який Ви можете купити у нас, доступний по вигідній ціні та на умовах оперативної доставки по Україні.

Використання стендів для діагностики дизельних форсунок

Діагностика дизельних форсунок (ціни досить різні та залежать від складності ситуації) – це робота для справжніх професіоналів. Якщо Вас цікавить, як перевірити дизельні форсунки, то варто прочитати далі.

Діагностика форсунок проходить за наступною схемою:

  • Вивчення несправності – спеціаліст повинен впевнитись, що проблема саме в системі Common Rail;
  • Підготовчі заходи – це розбирання рампи, що робиться акуратно та оперативно;
  • Далі відбувається демонтаж форсунок;
  • Потім настає час використати тестер форсунок, де закріплюються інжектори;
  • Безпосередньо перевірка, за результатами котрої спеціаліст робить висновки – ремонтувати чи міняти запчастини.

Тестер дизельних форсунок Common Rail – це надійний та необхідний кожному автосервісу пристрій. А щодо умов придбання Ви можете дізнатись у консультанта по контактному номеру, що є на сайті.