Тестери тиску палива купити в Україні | Ціни на autom.com.ua

Діагностика паливних систем уприскування

Діагностика паливних систем впорскування

Одним із найбільш високотехнологічних елементів паливної системи є система впорскування. Завдяки розвитку електронного управління вона практично повністю витіснила з ринку популярні в минулому столітті карбюратори. Це не дивно, адже система впорскування підвищує потужність двигуна і робить його більш економічним. Принцип роботи систем впорскування досить простий, проте навіть такі надійні пристрої не застраховані від виходу з ладу. Для їхньої діагностики на СТО використовується спеціальне обладнання – тестери тиску палива, замовити онлайн які можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Для чого потрібний тестер тиску палива та паливного насоса

Однією з найпоширеніших проблем інжекторних авто є засмічення фільтра та некоректна робота форсунок. Причиною і в першому, і в другому випадку стає низька якість палива, що містить велику кількість домішок. Виявити несправності у роботі системи впорскування можна, використовуючи тестер тиску палива для інжекторів, який виконує безліч функцій. За допомогою сучасного обладнання, призначеного для СТО, майстри можуть:

  • визначити тиск потоку палива та відхилення показників;
  • виявити витік та повітряні бульбашки в бензині та дизелі;
  • проводити вимірювання вакууму у впускному колекторі;
  • продіагностувати каталізатор та роботу турбокомпресора.

Тестер паливного насоса виконує подібні функції. Його використовують для вимірювання продуктивності насоса та його живлення, виявлення витоків оливи та палива, а також повітря в системі. Проводити діагностику з використанням багатофункціонального тестера тиску палива та насоса слід за появи характерних ознак поломки або засмічення. До них належать падіння потужності двигуна, ривки зі збільшенням навантаження, а також нестійка робота на низьких оборотах. Завдяки своєчасно проведеній діагностиці, можна уникнути серйозних поломок, які врешті решт призводять до необхідності заміни дорогих деталей. Ще один плюс використання діагностичного обладнання – оптимізація витрати пального.

Як влаштовані тестери системи впорскування?

Так як основним завданням обладнання є вимірювання тиску, до складу кожного пристрою обов'язково включений манометр. В асортименті "Автомеханіка" представлені моделі, здатні визначати тиск в діапазоні 0-7 - 0-10 бар. Багатофункціональні тестери тиску палива доповнені вакуумним манометром та манометром тиску на виході. Крім манометра, до складу пристроїв входять інші елементи:

  • блок триходового клапана, завдяки якому здійснюється контроль тиску в системі керування. Ще одна функція деталі – перевірка наявності витоків у системі впорскування;
  • шланги для підключення до паливної магістралі;
  • набір адаптерів для роботи з дизельними та бензиновими двигунами американських, європейських, азіатських марок відповідно до SAE.

Професійні тестери тиску палива надходять у продаж у зручних пластикових кейсах.

Як вибрати?

Головним параметром, який потрібно враховувати під час вибору діагностичного обладнання, є сумісність із паливними системами. Оптимальний варіант – придбання універсального пристрою із широким спектром адаптерів для підключення до паливних систем різних типів. За потреби в магазині «Автомеханіка» можна купити тестер тиску палива з розширеною версією комплектації адаптерами.

Якщо автосервіс спеціалізується на діагностиці насосів та форсунок Common Rail, ми рекомендуємо звернути увагу на професійний стенд Bosch. Завдяки наявності функції електронного регулювання та розумної системи діагностики, стенд ефективно виявляє деталі паливної системи, які необхідно замінити.

Чому варто купити у нас?

  • Ми спеціалізуємося на комплектації як маленьких так і великих СТО, тому точно знаємо, що необхідно нашим клієнтам.
  • Наші ціни – одні з найдемократичніших в Україні. Забезпечити їх нам вдається шляхом здійснення прямих постачань обладнання від виробника.
  • Консультанти магазину завжди готові допомогти обрати обладнання, що підходить найкращим чином, та оформити замовлення на його придбання.