Стенди для чищення форсунок: купити апарат для перевірки форсунок та інжектора | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Стенди для чищення форсунок

Форсунка – одна з основних деталей системи впорскування палива в бензинових та дизельних двигунах. Завдання цього елемента полягає у забезпеченні дозованої подачі палива до камери згоряння, де відбувається його змішування з повітрям. Інжекторні системи подачі пального мають безліч переваг. Головні серед них – зниження витрати палива та збільшення потужності двигуна. До мінусів належить висока чутливість до якості палива, а саме, до наявності в ньому механічних домішок. При засміченні інжектора в автосервісах проводиться промивання, для якого потрібен професійний стенд для чищення форсунок. Замовити його можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Особливості та переваги обладнання

Отвір, через який відбувається пряме впорскування палива в камеру згоряння через форсунки, має дуже маленький діаметр. Як результат, навіть невелика кількість бруду та відкладень зменшує надходження пального та порушує процес сумішоутворення. Про наявність проблеми сигналізують характерні ознаки: запуск двигуна ускладнюється, виникають ривки, вібрації та провали під час роботи ДВЗ. Спробувати позбутися засмічень можна самостійно за допомогою хімічних засобів, однак цей метод має ряд істотних недоліків. Оптимальне рішення - промивання форсунок на професійних стендах СТО, що мають величезну кількість переваг:

  • більшість сучасних стендів універсальні, тобто з їх допомогою можна очищати і бензинові, і дизельні форсунки будь-яких марок та моделей автомобілів;
  • обладнання добре справляється з видаленням бруду не тільки в соплах інжектора, але й інших елементах системи. Стенд може використовуватися для розкоксовування поршневих кілець, очищення клапанів тощо;
  • регулювання тиску відбувається автоматично залежно від характеристик двигуна та його стану.

Окрім високотехнологічних приладів, в «Автомеханіці» можна купити стенд для чищення форсунок для легкових авто та спецтехніки з простішою конструкцією.

Види обладнання

Сучасні виробники пропонують стенди для хімічного та ультразвукового чищення інжектора.

Хімічна чистка інжектора

Головною перевагою цього способу можна назвати те, що промивання проводиться без демонтажу форсунок. Першим етапом роботи на ньому є перевірка форсунок, у ході якої виконується симуляція розгону та гальмування, а також подачі багатої та бідної суміші. Після цього оператор приступає до безпосереднього промивання з використанням комп'ютерного керування. У якості робочої рідини для промивання використовуються максимально ефективні засоби, що не містять канцерогенів і не схильні до займання.

Ультразвукові стенди

За наявності сильних забруднень в автосервісах використовується інший тип апаратів – ванни для ультразвукового чищення. Для проведення промивання з використанням цього обладнання форсунки необхідно зняти з автомобіля і це є мінусом даного методу. Перевага полягає у високій якості очищення. Час чищення становить щонайменше 120 хв. Крім ванн для ультразвукового чищення призначені багатофункціональні стенди для чищення форсунок та інжектора. У магазині «Автомеханіка» ви знайдете моделі з функціями зворотного прогону тестової рідини, автоматичного тестування стану та опору обмоток тощо.

Як вибрати?

При виборі стенду слід орієнтуватися на спеціалізацію автосервісу. Якщо послуга промивання форсунок користується популярністю, найкращим рішенням стане придбання універсального обладнання. Це дозволить розширити спектр послуг, тому що багатофункціональний стенд для чищення форсунок дає можливість видаляти забруднення не тільки з інжектора, але й інших деталей паливної системи. Крім цього, такі пристрої призначені для діагностики, що також допомагає СТО залучати нових клієнтів.

Чому варто купити у нас?

  • В асортименті магазину «Автомеханіка» представлено обладнання відомого бренду Carbon Zapp, що представляє стенди з великим набором функцій та доступною ціною.
  • Наші майстри проводять навчання персоналу, здійснюють установку, налагодження та перший запуск пристроїв на об'єкті замовника.
  • Ми завжди готові надати консультацію в режимі онлайн та забезпечити доставку обладнання у будь-який куточок України.