0442235000

Компресометри, тестери систем двигуна

Знайдено: 16 товари (ів)

Сортування:

Компрессометр електронний бензин-дизель KPD 01.1 LTR Німеччина

Модель: KPD 01.1

41 766 ₴

41 766

Компрессометр електронний з принтером VAG 1763 Німеччина

Модель: ASE40143000000

Компрессометр електронний з принтером VAG 1763 Німеччина

Модель: ASE40143000000

 • Діапазон вимірювань: 0-50 бар
 • Точність вимірювання (від макс. Значення): 1 %
 • Захист від високого тиску:: 1,5 крат
 • Термопринтер: 16 знаків
 • робочий діапазон температур: сенсор / прилад: 0-60 °C/0-40 °C
 • Живлення: вбудований акумулятор: 6 В
 • Споживання струму при вимірюванні: 15 мA
 • Споживання струму при друку: 2 A (макс.)
 • тривалість роботи: 30 вимірювань мінімум
 • час зарядки: 14 годин

Якісні компресометри в Україні

Хороші компресометри для дизельних і бензинових двигунів в Україні 

Визначити стан циліндрів, а також поршневої групи двигунів внутрішнього згоряння можна за допомогою такого обладнання для діагностики як компрессометр. Такий прилад призначений і для СТО, і для домашнього використання автовласниками. Якщо виникає підозра, що з двигуном щось не так, ще до того, як звернутися на автосервіс водій перевіряє машину компрессометром. Якщо ж у нього немає такого інструменту, то він звертається у техсервис за допомогою.

Які є компресометри

 • Якщо ви хочете купити компрессометр, то напевно знаєте, що вони можуть бути декількох видів:
 • компрессометр бензиновий;
 • компрессометр дизельний;
 • компрессометр універсальний.

Ці прилади показують різний тиск, тому вам точно потрібно знати, який придбати. Наприклад, обладнання для авто з дизельними двигунами вимірює компресію не вище 70 бар, а для авто з бензиновим двигуном - до 20 бар. Хороший універсальний прилад розрахований на компресію не вище 40 атм. Такого типу компрессометр універсальний купити можна і у нас. Він може використовуватися на всіх СТО та допоможе майстрам оперативно виявити і, відповідно, швидко вирішити проблему автовласника. Так, якщо ви плануєте обслуговувати машини з різними типами двигунів, вам точно потрібен компрессометр універсальний бензин дизель.

На що звернути увагу при покупці такого інструменту? Основа компрессометра - манометр повинен бути повністю справним і мати конструкцію, зрозумілу майстру (або автолюбителю). А все тому, що манометр може бути обладнаний різними видами трубок, і від того, якими - залежить спосіб організації процесу вимірювання компресії. Якщо інструмент на гнучкій трубці, то майстер легко виконає виміри самостійно, адже вона надійно приєднується до мотору авто через різьбу, а майстер залишається умовно вільним. З жорсткою трубкою складніше - на її кінці насадка, яку потрібно правильно приєднати до гнізда. І якщо приєднати недостатньо міцно (негерметичність), то показання манометра можуть бути не точними. В такому випадку майстер потребує помічника, який буде додатково міцно притискати трубку для забезпечення герметичності.

Манометр може бути обладнаний і комбінованими трубками, особливо якщо ви купуєте набір для вимірювання компресії. Такий набір зручний тим, що може бути використаний для різних автомобілів, звідси і його універсальність. Асортимент такого обладнання є на сайті Автомеханіки.

Типи пристроїв для вимірювання компресії

Крім розподілу за видами двигунів, прилади для вимірювання компресії також можуть бути різних типів. Давайте розглянемо, які ще типи компрессометрів є в Автомеханиці:

 • компрессометр цифровий (перевага такого приладу в наявності цифрового ЖК-манометра, є кнопка скидання показань, він зручний в застосуванні навіть новачками)
 • компрессометр дизельний із записом (компрессограф для дизельних двигунів з записом даних на картці, самі картки йдуть в комплекті)
 • компрессометр з реєстратором витоків (визначає герметичність камери згоряння в двигуні, перевага такого інструменту в тому, що він досить точно визначає, в якому саме місці відбувається витік. З таким приладом легко уникнути помилок у вимірі, так як він кріпиться нерухомо, а тиск відбувається за допомогою зовнішнього джерела стисненого повітря)
 • компрессометр електронний (висока точність, можливість запам'ятовування отриманих результатів).

Якщо ви хочете отримати пристрій, який буде для вас максимально зручним у використанні, тоді задумайтеся, щоб подивитися компрессометр електронний - купити його можна в автомеханіка.

Як правильно виміряти компресію двигуна?

Як ми вже говорили, компресію двигуна вимірюють щоб розуміти, який максимальну тиск в камері згоряння двигуна на такті стиснення. Вимірюють компресію при прокручуванні стартера. Щоб провести цю процедуру слід прогріти двигун (бажано досягти температури до 90 ° С), відключити подачу палива, викрутити свічку запалювання (обов'язкова умова для всіх двигунів на бензині), перевірити, чи заряджений акумулятор і чи справний стартер, і вже після приладнати автомобільний компрессометр . Варто також пам'ятати (і ми це вже розповідали вище), що не завжди дані манометра точні, тому їх краще перевіряти ще раз іншими доступними способами, особливо якщо ви точно бачите, що з автомобілем щось не так.

Якщо правильно підійти до процесу вимірювання компресії, то скоро ви дізнаєтеся, в якому стані двигун вашого автомобіля.

Якщо ж ви не хочете самі займатися таким виміром - зверніться до фахівців на станцію техобслуговування. Майстри точно вимірюють всі показники і зроблять це кількома способами, щоб уникнути неточностей. Будь-які прилади для цього можна купити у нас в магазині «Автомеханіка». Ви можете вибрати компресометри надійних виробників, замовити доставку - територія України. А також отримати розгорнуту консультацію, адже наші менеджери - справжні професіонали і точно підкажуть вам, який вид обладнання краще придбати саме для вашого СТО або домашнього користування.