ᐉ Обладнання для заміни мастила - Купити Обладнання для заміни мастила в Києві і Україні | ціна на autom.com.ua

Устаткування для заміни мастила

 


Однією з умов безперебійної роботи АКПП та двигуна автомобіля є контроль стану мастила та його своєчасна заміна. Більшість виробників рекомендує виконувати заміну у двигуні кожні 15 тис. км пробігу. Для АКПП встановлено інтервал 75-80 тис. км. пробігу.

Насправді на транспортних засобах, що інтенсивно експлуатуються у міському циклі, робити це потрібно набагато частіше. Як результат, послуга заміни моторного мастила на СТО та рідин для коробки автомат користується величезною популярністю в автовласників. В автосервісах для цієї мети використовується спеціальне обладнання для заміни мастила, замовити яке в режимі онлайн ви зможете в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Види обладнання для заміни мастила

Товари, необхідні для проведення заміни, розділені на дві великі категорії: установки та допоміжне устаткування.

Установки для заміни мастила

  • Вакуумна установка для заміни мастила у двигуні – обладнання, завдяки якому проведення цього виду робіт займає мінімальну кількість часу. Відкачування мастила проводиться за допомогою щупа. Крім цього, існують комбіновані установки, що передбачають вакуумне відкачування та злив олії на підйомнику або ямі через маслозливний отвір.
  • Маслозмінне обладнання для АКПП – багатофункціональні пристрої, що дозволяють не тільки проводити заміну рідини в коробці передач, а й проводити її діагностику. Такі властивості мають станції, що надходять у продаж з комплектом адаптерів для обслуговування авто з різними типами АКПП.

Великим автосервісам, що спеціалізуються на заміні мастила в ДВЗ та коробках передач, магазин «Автомеханіка» пропонує звернути увагу на установки комп'ютерної маслороздачі. Це обладнання допомагає оптимізувати процес та забезпечити максимальний контроль над витратами рідин.

Допоміжне обладнання

Поряд з установками для заміни мастила та виконання інших видів робіт з автомобільними рідинами, для СТО може знадобитися й інший інструмент.

  • Саледолонагнітачі – обладнання, призначене для змащення деталей, що труться в автомобільній та іншій техніці. У каталозі магазину «Автомеханіка» представлені пристрої для подачі як рідких, так і в'язких мастил, а також герметиків.
  • Маслозбірники – ємності для збору мастила, злив якого проводиться на підйомниках або оглядовій ямі. Залежно від типу, маслозбірник може бути підкатним або ямним. У першому випадку пристрій оснащується колесами або направляючими.
  • Помпи – використовуються для перекачування мастильних матеріалів із синтетичною та мінеральною основою, трансмісійних рідин, антифризу, розчинників та інших робочих середовищ. За своєю конструкцією поділяються на ручні, пневматичні та електричні.

Крім цього, в каталозі магазину ви знайдете лічильники та котушки, обладнання для роздачі мастила, набори щупів та знімачів та інше обладнання для пункту заміни мастила.

Як підібрати

Апарат для заміни мастила у двигуні та інше обладнання слід підбирати з урахуванням специфіки роботи СТО. Для станцій з великим потоком клієнтів найкраще купити обладнання для заміни мастила з максимальним об’ємом та високою продуктивністю. Відмінним рішенням стане придбання комбінованої установки. Придбання додаткового обладнання для великої станції також буде цілком виправданим. При високих навантаженнях всі пристрої швидко окупаються і приносять прибуток компанії.

Крім об’єму, при виборі установки слід звернути увагу на комплектацію, а саме наявність набору перехідників і щупів. Важливими параметрами, що полегшують роботу з обладнанням, є можливість візуального контролю за рівнем мастила та присутність у конструкції системи пневмопереливу.

На відміну від вакуумних установок для заміни мастила у двигуні, станції для роботи з трансмісійними рідинами є високотехнологічним обладнанням. Їхнім вибором мають займатися фахівці, знайомі з особливостями роботи з таким обладнанням.

Встановлення на СТО

Більшість обладнання, призначеного для заміни мастила, має таку перевагу, як мобільність. Його можна встановлювати в будь-якому місці автосервісу, а після завершення робіт переміщати в зручне для зберігання місце. І установки, і станції оснащені колесами для полегшення їхнього транспортування. Винятком у цьому питанні є лише електронні системи маслороздачі. Встановлення та запуск цього обладнання ви можете довірити спеціалістам магазину «Автомеханіка», які виконають усі роботи швидко, ретельно та з дотриманням правил безпеки.

Чому варто замовити у нас

  • Ми пропонуємо обладнання за найвигіднішими цінами в Україні, тому що працюємо з провідними світовими постачальниками без посередників.
  • У нашій компанії представлено обладнання відомих брендів. Багато моделей омологовано провідними автоконцернами світу.
  • Сертифікація всіх представлених у каталозі установок перевіряється фахівцями компанії на відповідність чинним у нашій країні нормам.