Обладнання для розвал-сходження — купити стенд для розвалу-сходження в Києві та Україні | Ціна на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Стенди розвал сходження

Купити стенди розвалу сходження

Кожному власнику автівки зі стажем відомо, що періодично треба звертатись до СТО, де роблять регулювання розвалу та сходження. Поняття ці різні, але є однаково важливими при врегулюванню кута встановлення колісної бази автомобіля. Для надання такої послуги в автосервісах використовується спеціальне обладнання – це стенд розвал-сходження, котре може відрізнятися по типу та іншим характеристикам.

Стенди розвалу сходження. Де застосовуються

Варто розпочати з самих понять, щоб було зрозуміло, чому треба своєчасно звертатись за допомогою до спеціалістів. Під розвалом розуміється кут між центром площини колеса та перпендикуляром до поверхні дорожнього покриття. А сходження – це різниця дистанції між вимірюваними передніми та задніми точками колісних дисків.

Обладнання для розвалу-сходження (рихтування) використовується за наявності нагальної потреби. Така потреба може виникнути у разі потрапляння ТЗ у аварію або наїзд на нерівності дорожнього покриття. Однак ці причини не єдині, скористатись сервісом треба в наступних випадках:

 • Кожні 10-15 тисяч км пробігу, а в окремих випадках виробник транспортних засобів може вказувати 30 тис. км.;
 • Після ремонту деталей ходової частини авта;
 • Коли помітні зміни дорожнього просвіту;
 • Після встановлення нового обладнання суттєвої ваги до кузова машини;
 • Обов’язково після заміни колісних дисків або шин;
 • Коли помітно явні фактори поломки – сильне зношування резини, ТЗ почало заносити або погана керованість.

Щодо того, яка ціна розвал-сходження СТО, то на це впливає багато факторів. Впливає те, яку апаратуру використовує виконавець. Також враховується марка та тип транспортного засобу, а ще різновид обладнання. Але варто зазначити, що ціна розвал-сходження – це безпека керування транспортом.

Різновидності стендів розвалу сходження

Щоб виправити положення коліс на розвал-сходження обладнання може використовуватись трьох основних типів:

 1. Оптичне – це вимірювання параметрів за допомогою концентрованого світового пучка та спеціальної шкали. Спеціальні трубки фіксуються на колісних дисках, а зображення проектується на екран. Таку методику вважають старою, але інколи нею користуються досі;
 2. Комп’ютерне – конструктивно є платформою, обладнаною сенсорами для виконання замірів. Всі дані миттєво обробляються програмою, за рахунок чого спеціаліст отримує конкретні дані для коригування;
 3. 3D-стенди – це нове слово в технічному обслуговуванні авто. За рахунок сучасного обладнання, використання цифрових камер та датчиків створюється тривимірний макет правильного положення колісної бази. Додатково надається рекомендоване виробником авта значення та наявне відхилення, що дозволяє більш точно полагодити несправність.

У будь якому випадку, після того як був використаний станок розвал-сходження, власник відремонтованого авто буде мати такі позитивні наслідки:

 • Транспортний засіб буде стійкий на дорозі;
 • Буде відчуватиметься добра керованість ТЗ;
 • Значно знизиться занос машини на поворотах;
 • Шини будуть менше зношуватись;
 • Буде спостерігатись правильні витрати палива.

Купити розвал-сходження (мається на увазі спеціальне обладнання для роботи) можна на сайті компанії-постачальника. Вам варто бути впевненими, що вартість розвал-сходження буде більш ніж привабливою. Щодо оформлення замовлення, то треба залишити заявку на сторінці або подзвонити по номеру, що є на сайті.

Тут стенди для розвал-сходження купити можна по вигідній ціні та на умовах оперативної доставки по Києву і іншим містам України.