≡ Автопідйомник • Купити підйомник автомобільний для СТО в Києві і Україні | Ціна на autom.com.ua

Автопідйомники для СТО

Вибір автомобільного підйомника для СТО

Будь-який сучасний автомобільний сервіс повинен мати певний набір обов’язкових технічних пристроїв, котрі роблять справу більш продуктивною та досконалою. Один з mast have в плані технічного обладнання – це підйомник для СТО.

Можна вважати, що майстри автосервісу знають все щодо обслуговування транспортних засобів, але навіть вони можуть не знати всього асортименту інтернет-магазину www.autom.com.ua. Якщо ремонтування автівок – це справа Вашого життя та професія, то варто для роботи обирати краще та надійніше. Коли Вам потрібно купити підйомник для СТО, то слід заздалегідь дізнатись все особливості. Про це та багато чого іншого буде далі.

Двостійкові автопідйомники

Підйомник двостійковий – це прилад, який за рахунок підйому транспортного засобу може забезпечити майстру більш зручний доступ до механізмів за для налагодження. Конструкція не передбачає наявності платформи.

По типу силового приводу є гідравлічні або механічні. Останній різновид вважається більш популярним за рахунок простоти використання. Стосовно гідравліки можна відмітити їх надійність та більш довгий строк використання.

Стосовно розподілу маси, то є симетричні та асиметричні моделі. В плані вантажопідйомності, то на станціях частіше використовується моделі до 5 тон, тому переважно використовується для обслуговування легкового транспорту. Стосовно переваг, то можна відмітити достатньо високу швидкість підйому/спуску авто.

Спосіб встановлення напільний, що зручно в плані експлуатації. Сама конструкція доволі проста, що забезпечує комфорт при використанні. При замовленні саме такого варіанту слід звернути увагу на такі параметри:

 • Вантажопідйомність;
 • Відстань між стійками;
 • Максимально можлива висота підйому;
 • Швидкість підйому/опускання.

Плунжерні підйомники

Плунжерні підйомники вважаються універсальними в плані їхніх технічних можливостей. Такі пристрої можуть використовуватись не тільки для робіт з легковими автомобілями, а й для підняття вантажного транспорту.

Ви можете обрати один з трьох доступних варіантів:

 • З одним плунжером;
 • Пристрій з двома плунжерами;
 • Автопідйомник з чотирма плунжерами в конструкції.

Також можна придбати моделі з платформою для авто та спеціальними лапами. Блок управління розміщений на торцевій частині, тому виконання різноманітних операцій стає досить зручним за рахунок максимальної доступності механізмів для роботи з ними.

Такий варіант підйомного механізму для СТО слід вважити оптимальнім, тому що пристрій має наступні переваги:

 1. Підіймання та опускання транспортного засобу відбувається плавно без ривків та прискорень;
 2. При роботі установки не виникає багато шуму;
 3. Висока надійність устаткування;
 4. Простота та безпечність використання;
 5. Різноманіття модельного ряду.

Справедливо зазначити, що такий тип підйомників коштує досить дорого, що робить доступним його для покупки лише крупним сервісним центрам. Також слід наголосити, що монтаж такого обладнання – це справа для спеціалістів.

Ножничні підйомники для автомобілів

Підйомник ножничного типу – це досить компактний варіант, котрий переважно використовується у невеликих майстернях. Монтуються в рівень с напільним покриттям, що досить зручно. Рухи вгору/вниз відбуваються за рахунок запитування від гідравлічного приводу значної потужності.

Ножничні підіймальні механізми використовуються переважно для регулювання або технічного обслуговування автівок. Прилад досить надійний та безпечний в плані експлуатації, характеризується низькою шумністю. Існує два різновиди – це стаціонарні (вони вмонтовуються в піл) та мобільні (які можна переносити або міняти дислокацію за потреби). Останній тип приладу може використовуватись за стінами майстерні, коли в такому є нагальна потреба. Але такі підйомні механізми коштують досить дорого.

Чотирьохстійкові підйомники для розвал-схождения

Чотирьохстійковий автопідйомник – це конструкція, яка представлена у вигляді двох пар опорних стовпів, розставлених по кутам прямокутника, всередині котрого розміщується автівка. Платформа досить низька, що дозволяє встановити на її поверхню машини з заниженим кліренсом.

Рушійну силу дають чотири гідравлічні приводи, котрі встановлені на колонах та налаштовані на синхронну роботу. Такий механізм відрізняється високою надійністю, але коштує пристрій досить дорого. Висока вартість може швидко компенсуватись в процесі його експлуатації.

Вантажні автопідйомники

Головна особливість, яка характеризує вантажний підйомник – це здатність технічного пристрою підіймати значні навантаження. Використовуються такий механізм для підіймання вантажівок або автобусів при проведенні їх ремонту. Згідно специфіки використання є деякі умови, котрим повинен відповідати механізм:

 • Висока надійність техніки, що викликано значною завантаженістю та технікою безпеки користування;
 • Технічна можливість підійняти суттєву вагу транспортного засобу вантажного типу;
 • Достатня висота підйому за для забезпечення зручності виконання ремонтних робіт.

З огляду на конструктивні особливості, то є декілька різновидів таких підйомних механізмів. Більш популярні підкатні моделі, що можуть використовуватись поза приміщенням майстерні. Моделі з платформою для встановлення транспортного засобу – це високонадійні, але досить надійні пристрої. Також у продажі є ножничні підіймальні механізми, але мають суттєве обмеження по вантажопідйомності.

Перед тим як купити певну модель підйомного механізму для роботи в автомобільній майстерні, треба чітко представляти для яких цілей Вам потрібен прилад та з яким транспортом Ви будете працювати переважно. Також не зайве ознайомитись с асортиментом та цінами. Коли треба, то варто спитати поради спеціаліста.