ᐉ Зарядні пристрої для акумуляторів - Купити Зарядні пристрої для акумуляторів в Києві і Україні | ціна на autom.com.ua

Зарядні пристрої

Обслуговування і зарядка автомобільних акумуляторів актуальна не лише для СТО але і для автолюбителів, особливо коли починається зимовий сезон.
У нас в програмі професійні автоматичні пускові і зарядні пристрої для автомобіля від фірми Telwin Італія з відмінною ціною і якістю.
Для СТО представлені тестери акб, прилади і інструмент для автоелектрика Hazet Німеччина.

Сьогодні сервіс автомобільних акумуляторів вже не є прерогативою тільки СТО: купити обладнання для зарядки автомобільних акумуляторів можна легко у будь-якому технічному супермаркеті або інтернет магазині.
Випускається зарядних пристроїв багато і для різних споживачів, діапазон цін теж надзвичайно широкий.

Автомеханіка сконцетрирована на ринку професійного обладнання, тому ми пропонуємо сучасні автоматичні пускові і зарядні пристрої Telwin для обслуговування акумуляторних батарей для легкового і вантажного автотранспорту.

Автоматичні зарядні пристрої для автомобіля від Telwin - особливості конструкції :

 • Фірма Телвин випускає портативні автоматичні пуско зарядні пристрої для автомобільного акумулятора з фірмовою технологією TRONIC з електронним управлінням струму заряду, з автоматичним перериванням і відновленням.
 • Електроніка зарядного пристрою з функцією TRONIC автоматично управляє усіма стадіями процесу зарядки АКБ : від діагностики стану акумулятора до визначення оптимальних умов його заряджання.
 • Вибір параметрів і режиму визначається автоматично місткістю, станом і наявністю десульфатации пластинів АКБ.
  Облаштування Telwin мають можливість нормального заряду (MIN) і швидкого заряду (BOOST), у буферному режие (TRONIC) або з гнучкою характеристикою (CHARGE).
 • Переривання і автоматичне відновлення процесу заряджання дозволяє досягти відмінних результатів і подовжує період експлуатації акумуляторів.
 • Автоматичний буферний заряд використовується для герметичних акумуляторів GEL /AGM /START - STOP
 • Зарядка з гнучкою характеристикою призначена для акумуляторів з вільним електролітом (WET).
 • Пристрої можуть працювати з акумуляторами на 6-12-24 і 48В.
 • Пуско зарядні облаштування Telwin також мають широкий діапазон застосування - для легкових і комерційних автомобілів, а потужніші для вантажівок і спецтехніки.

Прилади і інструмент авто електрика

 • Для СТО і майстерень мають широкий попит вилки навантажень для перевірки акумуляторів - тестери акб.
 • Ми не викладали усю номенклатуру - найбільш популярна вилка навантаження з цифровим дисплеєм і відмінною ціною від Vigor Германію, а також електронний тестер акб з принтером для СТО.
 • Професійний інструмент автоелектрика від Hazet Германію представлений в широкому асортименті і відмінній якості.  

Купити зарядний пристрій і інструмент електрика можна у нас на складі в Києві або з доставкою по містах України.
Ціни на прилади вказані з урахуванням ПДВ. Автомеханіка, як офіційний імпортер Telwin в Україні, підтримує гарантійні зобов'язання на усю продану нами продукцію.