Домкрат гідравлічний • Купити гідродомкрат автомобільний для СТО в Києві, Україні | Ціни на autom.com.ua

Домкрати

Деякі види ремонтних робіт повинні проводитись без опори під колесами. До них належать заміна коліс і глушника, ремонт ходової тощо. При їх проведенні і в звичайному гаражі автолюбителя, і автосервісах використовуються домкрати. Їх завдання полягає у підйомі транспортного засобу на певну висоту та його фіксації у цьому положенні. У побуті власники нерідко використовують максимально доступні за ціною моделі. Для СТО власники найчастіше обирають професійних домкратів, купити які можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Що таке професійні домкрати для автосервісу?

Домкрати цієї категорії є потужними пристроями, здатними забезпечувати підйом автомобілів з різною масою. В асортименті виробників є мобільні моделі, які легко переміщаються по СТО і не займають багато місця при зберіганні, а також напівстаціонарні та стаціонарні домкрати. Таке обладнання відрізняється високою надійністю та стійкістю до навантажень, а також має ряд особливостей та корисних функцій.

 • Гарантією міцності якісного домкрата є посилена рама, виготовлена із спеціального сплаву з хромовим покриттям.
 • Безпека майстра під час експлуатації забезпечується надійною системою опускання, що має захист від перевантаження.
 • Моделі, призначені для встановлення в оглядових ямах, легко пересуваються по напрямних, забезпечують зручний доступ до деталей авто.

Класифікація домкратів

Один від одного сучасні домкрати відрізняються безліччю параметрів: принципом дії, сферою застосування, характеристиками тощо. Всі їхні фахівці рекомендують враховувати при виборі моделі для автосервісу. У магазині «Автомеханіка» ви зможете купити класичні моделі для роботи з різними видами транспорту та вузькоспеціалізоване обладнання.

За принципом дії

Домкрати поділяються на механічні, гідравлічні та пневматичні. Механічні моделі на СТО практично не використовуються, оскільки мають невелику вантажопідйомність та не відрізняються надійністю. Два типи пристроїв, що залишилися, набули широкого поширення в автосервісах.

 • Гідравлічні домкрати – найпопулярніший серед професіоналів тип підйомних пристроїв цієї категорії. Працює таке обладнання за рахунок тиску, що створюється робочою рідиною. При досягненні певної величини воно виштовхує плунжер і піднімає вантаж. Використовувати гідродомкрат можна для підйому як легкових, так і вантажних авто, а також для джипів. Головне – обрати модель із відповідною вантажопідйомністю. Гідравлічний домкрат вибагливий до умов установки. Розташовувати його слід лише на абсолютно рівних поверхнях.
 • Пневматичні домкрати використовують для підйому автомобілів енергію стисненого повітря, що подається ззовні. Джерелом робочого середовища може бути насос, компресор або пневмомережа на території автосервісу. Пневматичні моделі зазвичай мають меншу вантажопідйомність, але можуть встановлюватися на нерівних і м'яких поверхнях.

З описаних вище типів пристроїв найбільшою популярністю користується гідравлічний домкрат, а також його альтернатива – пневмогідравлічні пристрої. 

Щодо сфери застосування

Основними категоріями пристроїв у сфері застосування є підкатні та канавні домкрати. Крім цього, існують моделі з вужчою спеціалізацією.

 • Підкатні домкрати

Устаткування цього типу, як випливає з назви, відноситься до категорії мобільних пристроїв. Переміщення забезпечується завдяки коліщаткам. Домкрати цієї категорії мають педаль підйому, фіксатори коліщатків та нахилу ручки. Підкатний гідравлічний домкрат, залежно від вантажопідйомності, може використовуватися для підйому легкових та вантажних автомобілів.

 • Канавні домкрати

Цей тип пристроїв виконує ті самі функції, що і підкатні, але має ряд характерних відмінностей. Головне серед них – спосіб встановлення. Канавний домкрат гідравлічний призначений для монтажу на яму. Переміщення обладнання здійснюється за напрямними. У категорії канавних домкратів представлені пристрої двох типів - підвісні та трансмісійні. Особливість останніх у тому, що вони переміщаються всередині оглядової ями, тобто, не потребують стаціонарної установки. 

Як вибрати? 

Тип домкрата – не єдиний показник, який потрібно враховувати під час вибору моделі. Зверніть увагу на технічні характеристики, а також виробника. 

Характеристики

 • Вантажопідйомність

Один із найважливіших показників, що впливає на вибір обладнання. Для автосервісів, що займаються ремонтом та обслуговуванням легкових автомобілів чудово підійде домкрат, вантажопідйомністю до 4 т. Якщо на СТО проводяться роботи з вантажним транспортом, слід вибирати моделі, здатні витримувати до 30 т. При цьому, треба враховувати, що в деяких випадках працювати доводиться з навантаженим автомобілем, тобто, домкрату доведеться утримувати вагу не лише самого авто, а й вантажу. Окрім вантажопідйомності увагу слід приділити габаритам обладнання.

 • Висота підйому та підхоплення

Висота підхвату – показник, який слід враховувати під час виборів підкатного домкрата. Визначається цей параметр відстанню від землі до днища автомобіля або, кажучи технічною мовою, кліренсом транспортного засобу. Висота підйому характеризується здатністю пристрою забезпечувати підйом автомобіля від точки опори на максимальну висоту. Цей показник повинен бути достатнім для забезпечення комфортного доступу до деталей підвіски та глушника, а також підвісу коліс для їх заміни.

Виробники

У магазині «Автомеханіка» ви зможете купити гідравлічний домкрат від відомих у всьому світі виробників. У нашому асортименті представлено обладнання брендів: Vigor, Blitz, Pitlift, INT, Galta. 

Чому варто купити у нас 

Наша головна перевага – можливість комплексного обслуговування. У каталозі магазину «Автомеханіка» ви знайдете все необхідне для оснащення СТО та шиномонтажу обладнання, що має високу якість, надійність та безпеку. Крім цього, ми готові:

 • запропонувати обладнання з урахуванням специфіки, робочих площ та завантаженості автосервісу;
 • провести встановлення обладнання на об'єкті;
 • виконати налагодження та перший запуск;
 • взяти на себе гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Замовити верстати та стенди з доставкою по Україні ви можете самостійно на сайті компанії онлайн або звернувшись за допомогою до наших консультантів.