≡ Компресор Fini • Купити компресори Fini в Києві і Україні | Ціна на autom.com.ua

Професійні повітряні компресори Fini Італія в Україні

Компресори – це універсальне обладнання, котре може використовуватись у різних сферах діяльності. Не обійтися без даного приладу на СТО при роботі з автомобілями. Стосовно того, що варто обрати для свого автосервісу, то Ви дізнаєтесь саме зараз.

Вибір компресора для автосервісу

Компресор повітряний – це незамінна та по задачності універсальна техніка, котра широко використовується на різних виробництвах. Потрібен цей прилад і Вам, коли маєте намір займатись справами у сфері надання ремонтних послуг автомобілістам.

Головний функціонал приладу заключається в збиранні, стисненні та подачі повітря. За рахунок цього виконання багатьох завдань, які стосуються обслуговування автівок, стає більш продуктивним та зручним.

Стосовно принципу роботи, то тут все досить просто:

 • Установка під’єднується до джерела живлення або запитується від власного мотору;
 • Вхідний отвір втягує атмосферне повітря, котре заходить до ресиверу;
 • В ємності баку повітряна маса стискається до певного показника;
 • За потреби повітря під тиском подається для виконання певної задачі – наприклад, для забезпечення роботи електроприладу.

Є моделі, котрі відрізняються досить компактними габаритами – це пристрої, що можуть дозволити собі навіть автомобілісти, тому що коштують вони недорого. Для виконання завдань професійної діяльності автомеханіка треба більш серйозні пристрої. Сама техніка конструктивно може мати різниці, тому існують декілька різновидів – це струменеві, гвинтові, осьові, мембранні, поршневі та інші. Стосовно обслуговування автомобілів, то використовуються переважно останні два різновиди, а зазначити про них варто наступне:

 1. Поршневі – це зносостійке обладнання, високої продуктивності та надійності, але коштує досить дорого;
 2. Мембранні – це більш доступний по ціні варіант, але не відрізняється довгим строком служби. Перевага полягає у простоті експлуатації такого пристрою.

Обираючи автомобільний компресор для професійної діяльності, слід врахувати деякі параметри. Ці параметри полягають в наступному:

 1. Головний критерій вибору - потужність, від чого цілком залежить продуктивність роботи. Даний параметр вимірюється у літрах/хвилину, а поцікавитись можна в інструкції до приладу або у консультанта. Важливо зазначити, що від цього параметру залежить також габаритні розміри техніки. Щодо визначення потужності, котрої для Вас буде достатньо, то варто визначитись с основними завданнями, які буде вирішувати компресор – наприклад, фарбування кузовних деталей чи робота з ударними приладами. Потужності всіх приладів слід скласти, а отриману величину помножити у півтора рази;
 2. Об’єм ресиверу (баку), обирається техніка по даному параметру також з урахуванням технічних потреб Вашої майстерні. У разі коли компресорний прилад буде використовуватись нечасто, то можна розглянути моделі з об’ємами 9-27 літрів. Коли Ви є власником крупного виробництва, то варто замислитись над придбанням більш суттєвих літражів або навіть не одного приладу.

Стосовно завдань, які може вирішити таке обладнання, то можна вказати наступне:

 • Запустити пневматичне електрообладнання або деякий механічній інструментарій;
 • Швидке охолодження деталей та механізмів для подальшого їх обслуговування;
 • Очищення механізмів або миття кузова транспортних засобів тощо.

Але перераховані способи використання потужності компресору не є повним списком його технічних можливостей. Найчастіше цю техніку використовують при обслуговування коліс (заміна або нагнітання тиску у повітряній камері). Ще одна справа, з метою виконання якої треба вам придбати потужний компресор – для фарбування деталей кузову машини.

Зверніть увагу!

На сторінках інтернет-магазину «Автомеханіка» ви зможете знайти якісний та надійний компресор Fini по привабливій ціні та гарантовано оригінальний товар. Цей виробник вважається провідним серед аналогів по всьому світі.

Серед переваг даного обладнання варто відзначити наступне:

 • Удосконалена система повітряного охолодження;
 • Нижча температура роботи (у порівнянні з аналогами);
 • Наявність шумопоглинаючого кожуха на двигуні;
 • Встановлені клапані з якісної нержавіючої сталі;
 • Встановлена запобіжна система від перегрівання та перенапруження двигуна.

До речі, в асортименті виробника можна знайти моделі компресорного спорядження кількох типів. Більшою популярністю користуються безмасляні моделі, а також компресори з прямим приводом. Є також прилади, які мають ремінний двоступінчастий привод. А ще слід ознайомитись з особливостями компресора двоциліндрового, котрий гарантує надійну та високоефективну роботу.

За рахунок використання в конструкції приладу прямого приводу та мотору IE3 стає можливим максимально зекономити на споживанні електроенергії. Також таке оснащення не створюватиме занадто багато шуму, що зробить роботу в майстерні більш комфортною. За рахунок цього користувач має в своєму розпорядженні сучасну техніку з високим рівнем ККД.

Придбати саме обладнання від італійського бренду Fini – це зробити виважений вибір на користь високої якості та оптимального співвідношення характеристик. Наявні переваги підтверджені сертифікатами міжнародного зразку. Ще досить важливий момент, яких позитивно характеризує ці компресори – ціна приваблива для крупного та дрібного сегменту бізнесу. Тому рішення купити саме таку техніку для здійснення професійної діяльності слід вважати розумним.

Як замовити компресори?

Щоб купити компресор в Україні по вигідній ціні та на умовах оперативної доставки варто скористатись пропозицією компанії-постачальника. Для того щоб оформити замовлення варто залишити заявку на сторінці товару або подзвонити по контактному номеру (є на сайті).

У разі виникнення питань вам слід звернутись до консультанта – це можна зробити по контактному номеру або замовити дзвінок (послуга безкоштовна). Більше інформації та товарів у продажі шукайте на сторінках сайту.