Статтіфото

Автопідйомники на СТО: ключові моменти при виборі

Автопідіймач на сучасному та просунутому автосервісі є основним видом обладнання та повноцінною заміною оглядової ями. У статті розглянемо види підйомників, їх відмінності і розберемося, який тип підійде саме Вам.

Статтіфото

Підйомники ножичні для авто: що потрібно знати про вибір та встановлення

Підйомники ножичного типу мають ряд переваг, серед яких виділяють їхню компактність. Але не все так просто, адже є обмеження щодо встановлення. Крім цього, для правильного вибору моделі ножичного підйомника є ряд параметрів, на які варто звернути увагу.

Статтіфото

Як обрати обладнання для заправки кондиціонерів

Для обслуговування кліматичної техніки використовується спеціальне обладнання — установки для заправки автокондиціонерів. Вони дозволяють значно підвищити швидкість, ефективність та якість сервісу. При правильному виборі, установка окупиться максимально швидко. Крім того, з її допомогою можна виконувати і деякі супутні операції для підтримки автокондиціонерів у справному стані.

Статтіфото

Як обрати стенд для регулювання фар на СТО

Прилад для регулювання фар або реглоскоп є обов'язковим обладнанням на СТО. З його допомогою можна перевірити та налаштувати фари будь-якого типу — ксенон, біксенон, галоген, світлодіоди, ближнє та дальнє світло. Він дозволить швидко отримати точну картину світлорозподілу і відрегулювати кут світлового променя. Реглоскопи використовують як при проходженні планових техоглядів, так і на автосервісах, які займаються ремонтом або встановленням нових освітлювальних приладів на авто.