≡ Насос для масла • Купити насос для перекачування масла в Києві і Україні | Ціна на autom.com.ua

Насоси для перекачування масла

Насоси для мастила, лічильники, котушки

Підприємства з власним автопарком та великою кількістю верстатів, а також СТО потребують великої кількості мастила та інших робочих рідин із схожою сферою застосування. Для їх зберігання на таких об'єктах використовуються ємності з різним об'ємом, а для перекачування з одного резервуара до іншого найкращим рішенням стане насос для мастила. З виконанням поставленого завдання подібні пристрої справляються швидко та акуратно, головне – правильно вибрати обладнання, яке відповідатиме завантаженості підприємства. Знайти відповідну модель і замовити її в режимі онлайн можна в інтернет-магазині «Автомеханіка», що представив широкий спектр обладнання цієї категорії.

Види насосів для перекачування мастила з бочки

Один від одного насоси для перекачування мастила відрізняються кількома параметрами. Насамперед тип приводу. Залежно від цього пристрої поділяються на ручні, електричні та пневматичні.

  • Ручні моделі – найпростіший та найдоступніший варіант. Невисока ціна таких пристроїв дозволяє використовувати їх як у невеликій СТО, так і в побутових умовах, наприклад, у гаражі або на присадибній ділянці. Ручні насоси для перекачування мастила призначені для роботи з рідинами з незначною та середньою в'язкістю. У дію обладнання приводиться фізичним впливом на зовнішній важіль, який передає зусилля роторному мотору.
  • Електричний насос для перекачування мастила – наступний тип пристроїв. Для забезпечення їхньої працездатності жодних фізичних зусиль не потрібно. Після включення в насосі виникає відцентрова сила, за рахунок чого всередині створюється низький тиск. Вакуум витісняє рідину, яка піднімається до патрубка, звідки потрапляє до іншої ємності. Такі моделі так само, як і ручні, призначені для перекачування робочих середовищ з невеликою та середньою в'язкістю.
  • Пневматичні насоси – тип пристроїв з високою надійністю та продуктивністю. Принцип його роботи багато в чому схожий на електричні моделі, проте, замість напруги підйом рідин і перекачування забезпечує стиснене повітря. При виборі пристроїв для автосервісу перевагу краще віддати саме такому варіанту. Але при цьому слід пам'ятати, що для забезпечення його роботи необхідна наявність додаткового обладнання – повітряного компресора.

Як підібрати насос для перекачування мастила?

Крім типу приводу, існують інші параметри, які слід враховувати при виборі насоса. Ми рекомендуємо звернути увагу на потужність та продуктивність, вагу насоса та матеріал, з якого виготовлений корпус обладнання. Останній показник має велике значення, оскільки бочковий насос для мастила перебуває у постійному контакті з агресивними середовищами. Як наслідок, ризик утворення корозії та інших пошкоджень на корпусі є досить високим. Якщо ви клієнт інтернет-магазину «Автомеханіка», покупка низькоякісного насоса вам не загрожує. У нашому каталозі зібрана продукція відомих брендів, що відрізняється міцністю, надійністю та довговічністю.

Інше обладнання для перекачування моторного мастила

При використанні для зберігання робочих рідин ємностей з великим обсягом їх перекачування може бути ускладнене віддаленістю резервуара від автомобіля. Стандартної довжини шланга насоса для перекачування мастила в таких випадках буде недостатньо, тому для автосервісу варто придбати котушку. Використовувати її можна для перекачування повітря, мастильних матеріалів із середньою в'язкістю та високов'язких матеріалів. Обладнання має низку особливостей.

  • Наявність шланга довжиною не менше 10 м. Для забезпечення міцності шланг має сталеве обплетення. Матеріалом для його виробництва є стійкий до впливу агресивних середовищ каучук.
  • Конструкцію котушки підсилює латунний вал, що відмінно протистоїть таким рідинам, як моторне мастило, антифриз тощо. Інші елементи обладнання, що контактують із агресивними середовищами, захищені шаром епоксидної смоли.

Крім масляного насоса для бочки та котушки, в магазині "Автомеханіка" можна придбати роздавальний пістолет. У комплектацію деяких пістолетів входить лічильник мастила.

Чому варто замовити у нас

  • «Автомеханіка» - одна з небагатьох фірм в Україні, яка надає комплекс послуг. У нас можна не тільки купити насос для перекачування мастила з бочки, але й отримати консультацію щодо його встановлення та обслуговування, замовити встановлення та ремонт.
  • Фахівці компанії готові розробити проекти комплексного оснащення автосервісу. При цьому враховується безліч факторів: фінансові можливості замовника, завантаженість СТО, найпопулярніші послуги тощо.