Солідолонагнітач купити в інтернет-магазині autom.com.ua

Меню

Всі товари

Солідолонагнітач

Для зниження ризику передчасного зносу деталей, що труться, вузлам необхідне мастило. Навіть за звичайних умов експлуатації транспортних засобів його кількість поступово зменшується. У техніці, що працює у важких умовах, цей процес прискорюється, у зв'язку з чим додавати мастило до механізмів потрібно набагато частіше.

Виконувати роботи вручну вкрай незручно, тому для проведення робіт у власних автопарках на підприємствах використовуються солідолонагнітачі. Актуальним це обладнання є і для СТО, які виконують технічне обслуговування всіх видів транспортної техніки. Купити солідолонагнітач в Україні можна, звернувшись до інтернет-магазину «Автомеханіка», що представляє широкий асортимент обладнання для автосервісів.

Як влаштований?

Основним завданням обладнання є подача висококонсистентного мастила. Оскільки найпоширенішим видом таких мастильних матеріалів вважається солідол, пристрої заведено називати солідолонагнітачами. Устаткування має досить просту конструкцію. Пристрої включають:

 • бак, який служить для зберігання мастила з кришкою, що щільно закривається;
 • помпа, завдання якої полягає у створенні необхідного для виштовхування мастила назовні тиску;
 • пістолет роздачі, за допомогою якого солідол подається до вузлів транспортних засобів;
 • шланг високого тиску з гідравлічним з'єднувачем із запірним клапаном.

Залежно від типу, солідолонагнітачі можуть оснащуватися баком, об'ємом від 5 до 185 кг мастила. Кількість солідолу, що подається за один цикл, становить 2-28 г. Для зручності транспортування по території автосервісу в конструкцію пристрою доданий візок.

Види обладнання

Солідолонагнітачі поділяються на два типи: ручні та пневматичні.

 • Ручні моделі – недорогі пристрої, які підійдуть для обслуговування невеликих механізмів із незначною кількістю мастила. Найчастіше солідолонагнітачі цього типу використовуються для відновлення запасів мастила в підшипниках та інших аналогічних деталях. Тиск усередині бака в них створюється шляхом передачі механічного зусилля на важіль.
 • Пневматичні солідолонагнітачі - більш досконалий вид пристроїв, робота яких забезпечується компресором. Саме він створює необхідний для перекачування мастила тиск та гарантує його подачу до вузлів авто. Особливість таких пристроїв полягає у високій продуктивності, а також здатності працювати з висококонсистентними мастильними матеріалами.

Крім того, існує обладнання, в конструкції якого відсутній інтегрований бак. Воно призначене для встановлення на сторонні ємності з мастилом об'ємом від 20 л. Ще один варіант - ручна або пневматична прес-маслянка з невеликим шприцом для змащення. Компактні пристрої ідеально підходять для щоденного заправлення техніки, що працюють з високою інтенсивністю.

Як підібрати

Вибирати солідолонагнітачі необхідно, орієнтуючись на особливості послуг, що надаються в автосервісі, та їх популярність. Якщо заправка механізмів, що труться, проводиться часто, а також для СТО, що спеціалізуються на обслуговуванні спецтехніки та вантажних транспортних засобів, оптимальним варіантом стане пневматичний солідолонагнітач з високою продуктивністю. Крім цього, рекомендується враховувати тип мастильного матеріалу, який планується перекачувати. Окрім солідолу, представлені в каталозі пристрою можна застосовувати для роботи з:

 • літолом;
 • ЦІАТИМом;
 • мастилом ШРУС-4.

У якості робочих середовищ у солідолонагнітачі можуть завантажуватися й інші мастила з різною в'язкістю.

Чому варто купити у нас

 • У магазині «Автомеханіка» представлені лише сертифіковані солідолонагнітачі та інше обладнання.
 • Наші консультанти – справжні експерти у сфері комплексного оснащення СТО. Вони познайомлять вас із переліком основних робочих пристроїв і допоміжним обладнанням.
 • Якщо ви хочете замовити товари самостійно онлайн, вам знадобиться лише кілька хвилин. Високу швидкість оформлення замовлення забезпечує зручний інтерфейс сайту.
 • Ми гарантуємо максимально вигідні ціни для покупців, оскільки працюємо без посередників і формуємо цінову політику компанії, орієнтуючись на тривалу співпрацю.