Установки для заміни оливи в АКПП | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Установки для заміни оливи в АКПП

Обладнання та інструменти для заміни масла в АКПП

Більшість власників сьогодні вважають за краще надавати свій автомобіль рукам фахівців. Це стосується також необхідності міняти масло. Багато автосервіси вже надають послугу апаратної заміни масла в механізмі авто. Щоб відбулася заміна масла АКПП обладнання дуже необхідно.

Як проводиться заміна масла в АКПП?

Для автоматичної КПП є певні терміни і рекомендації щодо проведення процедури. Варто також відзначити, що заміна маслянистої рідини буває двох видів:

  • повна - проводиться для коробки автомат згідно рекомендацій виробника (зазвичай кожні 40 000 - 60 000 км пробігу);
  • часткова - це рішення для тих авто, які знаходяться в ідеальному технічному стані.

Раніше всі водії вважали за краще міняти масло своїми руками - це складна, тривала і досить брудна процедура. Сьогодні можна швидко і відносно вигідно скористатися професійною допомогою автосервісів, які використовують спеціальні установки для заміни масла в АКПП.

Установка для повної заміни масла в автоматичних коробках передач може використовуватися тільки на професійних СТО або майстерень на увазі складності процесу, необхідність наявності спецнавиків і її суттєвої вартості. Щодо того, як працює апарат для заміни масла в АКПП і в цілому відбувається процедура, то це виглядає це так:

  • спочатку станція для заміни масла в АКПП повинна бути підключена шлангами до системи охолодження трансмісії;
  • КПП повинна бути очищена від залишкової маси старого масла;
  • після цього можна демонтувати піддон для здійснення заміни фільтра і прокладки. По завершенню заміни витратних матеріалів, піддон може бути встановлений на штатне місце;
  • потім може бути задіяний інструмент для заміни масла в АКПП - масло під тиском подається в систему, витісняючи залишковий вміст відпрацьованого речовини.

Якісне обладнання - запорука успіху

Якщо ваші клієнти продовжують замінювати масло в своїх авто самостійно, вірячи в міф про те, що обладнання для заміни масла в АКПП може абсолютно зруйнувати трансмісію, то варто з ними посперечатися. Щодо того, встановлювати в своєму сервісному центрі обладнання по заміні масла в АКПП чи ні - це залежить від ваших можливостей.

Однак оцінити очевидні переваги варто:

  • пристрій для заміни масла в АКПП - це зручний в роботі апарат, який в рази заощадить час, відведений для обслуговування транспортного засобу одного клієнта;
  • поміняти масло - це дуже затребувана послуга;
  • придбати можна за доступною ціною - наприклад, установка для заміни масла в АКПП б / у коштує недорого.

Найголовніше - обладнання для заміна масла в АКПП зручно в роботі. Один апарат дозволить працювати з різними автомобілями з коробкою автомат. Також сама установка оснащена зручним блоком управління, що дозволить при необхідності зробити перемикання і вносити потрібні налаштування.

Щоб купити стенд для заміни масла в АКПП вам варто зайти на сайт нашого інтернет-магазину і заповнити форму заявки. А питання можна задати консультанту.