Траверса для підйомника — купити траверса на яму | autom.com.ua

Траверса для підйомника

При проведенні технічного огляду, діагностики та ремонту автомобілів, регулювання розвалу-сходження, заміни коліс в автосервісах необхідно виконати підйом транспорту. Для цього можна використовувати як дороге обладнання – підйомники, так і доступніші варіанти. До останніх належать домкрати та їх вдосконалена версія - траверса для підйомника або оглядової ями. Ці пристрої добре підходять для СТО, розміри яких не дозволяють проводити установку великогабаритних витягів. Купити ямний домкрат можна в інтернет-магазині «Автомеханіка», який радує своїх клієнтів продукцією найвищої якості.

Що таке траверса для підйомника і як вона влаштована

У каталозі магазину «Автомеханіка» представлені траверси, які можуть використовуватись у двох випадках. Класичним варіантом застосування є установка на оглядовій ямі. У цьому випадку пристрій розташовується на краях. Переміщення здійснюється завдяки напрямним, забезпеченим спеціальними роликами. До того ж траверса для ями може бути встановлена на ножичних, дво- або чотиристійкових підйомниках. Конструкція пристроїв досить проста. До неї входять деталі кількох груп:

 • корпус, який підтримується напрямними з підшипниками, необхідними для переміщення траверси;
 • ножиці, підйомний циліндр, гідравлічний чи пневматичний приводи, що забезпечують підйом транспортного засобу;
 • кронштейн, пов'язаний з підйомним механізмом, та регульовані упори, що належать до групи рухомих деталей.

Траверса на яму призначена для встановлення в канаву під днищем у найбільш зручному для роботи місці та підйому переднього або заднього мосту автомобіля.

Характеристики траверс

Головною особливістю всіх представлених у магазині траверс є вантажопідйомність. У нашому каталозі представлені моделі, здатні витримувати від 1,6 до 4 т. Крім цього, при виборі слід звернути увагу на такі параметри, як висота підйому, ширина колії та тип приводу.

Останній показник має особливе значення, оскільки багато в чому визначає можливості обладнання.

 • Гідравлічні траверси – пристрої, робота яких забезпечується циліндрами із спеціальним маслом. При його стисканні відбувається переміщення штока, що приводить у дію підйомний механізм.
 • Пневматичні траверси – моделі, в які підйомний шток переміщається шляхом тиску на нього стисненого повітря.

Пневматичні траверси прості в обслуговуванні і мають меншу ціну. При цьому вантажопідйомність таких пристроїв нижча, ніж гідравлічних. Альтернативою обох варіантів може стати пневмогідравлічна траверса, що поєднала в собі властивості та переваги двох описаних вище моделей.

Переваги

Траверса для ями має переваги, які і роблять цей тип підйомного обладнання привабливим.

 • Пристрої не потребують додаткової площі. Встановлювати їх потрібно на підйомники або оглядові ями, що вже є в розпорядженні автосервісу.
 • Траверса може використовуватися для широкого спектра робіт – від звичайного огляду до складного ремонту.
 • Дозволяють працювати з різними автомобілями, піднімаючи їх на оптимальну висоту. У середньому висота підйому пристроїв лежить у діапазоні 250-350 мм.
 • Траверси для підйомника мають компактні розміри, легко встановлюються і демонтуються, відрізняються мобільністю. Додаткове обладнання при використанні траверс не потрібне.
 • Як стверджують фахівці, підйом вантажів з нижньою фіксацією безпечніший, ніж з використанням підвісних пристроїв, оскільки повністю виключає падіння внаслідок обриву.

Ще одна незаперечна перевага траверс для ям – доступна, в порівнянні з підйомним обладнанням інших типів, ціна.

Чому варто купити у нас

Магазин «Автомеханіка» пропонує обладнання для СТО тільки відомих, перевірених часом виробників. У нашому каталозі Ви знайдете траверси для ям таких брендів, як Galta, INT, Rotary Lift. До того ж ми:

 • надаємо можливість оформити замовлення самостійно на сайті в режимі онлайн або скориставшись допомогою консультанта;
 • забезпечуємо швидку доставку обладнання по Україні, встановлення на об'єкті, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування;
 • надаємо всю необхідну інформацію про товар, допомагаємо із комплексним оснащенням автосервісів.