Плунжерні підйомники для автосервісу купити в Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Підйомник плунжерний 3,5 т з лапами ZS SQUARE II 3.5 KS MAHA Німеччина

Модель: ZS SQUARE II 3.5 KS

Ціна: За запитом

0

Підйомник плунжерний 3,5 т з платформою ZS SQUARE II 3.5 FT MAHA Німеччина

Модель: ZS SQUARE II 3.5 FT

334 542 ₴

334 542

Підйомник плунжерний 5 т з довгими лапами ZS SQUARE II 5.0 KS MAHA Німеччина

Модель: ZS SQUARE II 5.0 KS

650 100 ₴

650 100

Плунжерні підйомники для СТО

Понад 60% усіх робіт, що виконуються в автосервісах, потребують застосування підйомників. Сучасний ринок обладнання для СТО пропонує кілька варіантів таких пристроїв. Один із них – плунжерні підйомники, які багато фахівців називають найбільш прогресивним рішенням. Через досить високу ціну перевагу їм віддають великі, добре розвинені автосервіси, проте виправданою покупка такого обладнання може стати і для невеликих станцій техобслуговування. Достатньо ретельно вивчити переваги плунжерних підйомників, після чого необхідність такого придбання в інтернет-магазині «Автомеханіка» стане очевидною.

Особливості та конструкція плунжерних підйомників

Конструкція плунжерних підйомників проста і ефективна одночасно. До складу пристрою входять підйомні лапи, що зафіксовані на кінцях плунжерів. Замість лап опорою для автомобіля, що піднімається, можуть служити опорні майданчики (платформи) або трапи. Установка підйомника здійснюється в заглиблений фундамент. У неробочому положенні механізми забираються в підлогу, завдяки чому плунжерний підйомник стає майже непомітним. Для керування обладнанням використовується пульт.

Устаткування класифікується за кількома ознаками.

  • За кількістю поршнів гідроциліндрів пристрої можуть бути одно-, дво- та чотириплунжерними. Найбільшого поширення набули двоплунжерні підйомники з лапами телескопічного типу, що гарантують відмінний доступ до всіх деталей авто.
  • За типом захоплення плунжерні підйомники для автосервісу поділяються на пристрої зі звичайними та регульованими Н-подібними захватами, підйомники з телескопічними лапами, а також моделі з майданчиками для виконання розвалу-сходження.

Серед особливостей сучасних пристроїв, які можна купити в магазині Автомеханіка, варто зазначити відмінну синхронізацію гідравліки, надійність плунжерів і безпеку експлуатації підйомників.

Переваги

Як відзначають фахівці, плунжерні підйомники мають масу переваг. Насамперед, до них відносяться значна вантажопідйомність, безшумність, висока швидкість підйому та опускання. Крім цього, слід зазначити й інші переваги обладнання такого типу.

  • Зручність – пристрої не мають бічних загород, завдяки чому забезпечується комфортний доступ до всіх елементів авто.
  • Економія площі – спеціальна конструкція робить автомобільний плунжерний підйомник максимально компактним. Доповнює ефект прихована установка на підлогу.
  • Простота обслуговування – пристрої цього типу постачаються із заводу у зібраному вигляді. Після монтажу у фундамент на поверхні залишається лише кілька деталей, що потребують мінімального обслуговування.

Чому варто купити у нас

  • Ми займаємося продажем обладнання преміум класу для СТО в Україні з 1996 року, гарантуємо постачання лише перевіреного часом товару від найвідоміших світових виробників.
  • Надаємо консультації щодо вибору не лише окремих пристроїв, а й усього оснащення СТО загалом. Забезпечуємо доставку, встановлення та технічне обслуговування обладнання для автосервісів усіх типів.

У нас Ви зможете купити онлайн витяги одного з найпопулярніших брендів MAHA (Німеччина) а також найкраще європейське обладнання не менш відомих торгових марок.