Знімачі, спецінструмент | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Знімачі, спецінструмент

Знімачі та інші спецінструменти

Щоб майстри техстанції працювали швидко та якісно потрібно оснастити СТО зручним інструментом від надійних виробників. Завдяки цьому будь-який процес по ремонту автівки можна буде виконати швидше, але при цьому задовольнити всі потреби клієнта в гарному сервісі. Одними з найважливіших інструментів щоденного використання на СТО є:

  • знімачі сайлентблоків і кулькових опор;
  • знімачі підшипників ступиці;
  • стяжки пружин амортизаторів;
  • спецінструмент для ремонту гальм.

Давайте детальніше розглянемо, як обирати такий професійний інструмент для СТО та на що звертати особливу увагу при покупці знімачів в інтернет-магазині.

Знімач: різновиди та їх призначення

Є різні види знімачів, які використовуються на техстанціях чи в особистих гаражах автолюбителів. Кожен має своє призначення та застосування. Давайте розглянемо найпопулярніші види.

Знімач сайлентблоків, кульових опор і шрусів найчастіше використовується для ремонту ходової автомобіля та його підвіски в автосервісі. В каталозі Автомеханіки ви можете купити зйомник шарових опор самостійно або попередньо проконсультувавшись з менеджером за вигідною ціною від найкращих виробників.

Знімач підшипників ступиці використовується для заміни ступічних підшипників коліс автомобіля.

Знімач амортизаторної стійки (знімач пружин) дуже важливий інструмент для обслуговування авто та роботи з ходовою. В залежності від того, з якими деталями потрібно мати справу можна обрати один з наступних видів знімачів.

Знімачі поділяють умовно на такі види:

- в залежності від характеру дії (механічні, гідравлічні, рейкові); 

- відповідно до можливостей захоплення деталей (критерій – кількість лапок захоплення). 

В свою чергу механічні знімачі підходять для роботи з деталями, які характеризуються не дуже міцним та тугим з'єднанням. Та один з найзручніших є знімач гідравлічний. Вправлятися з ним майстру комфортно, тому що він потужний та підходить для найскладніших робіт. Одним словом, гідравлічному знімачеві під силу будь-яке з'єднання, адже він створює зусилля в діапазоні від 7,5 до 10 т.

Переваги використання знімачів від європейських виробників

Завдяки тому, що Автомеханіка працює з найкращими виробниками обладнання для СТО – у нас на сайті ви зможете купити зйомник підшипників чи інший спецінструмент для СТО від таких європейських брендів як Hazet, Sonic, Vigor та інших. Цим виробникам дійсно довіряють в Європі та по всьому світу.

Купуючи в Автомеханіці стяжки пружин чи знімачі підшипників цих та інших популярних виробників ви отримуєте естетичний і потужний інструмент з гарантією.  Адже ми є офіційними дилерами вищеназваних брендів і завжди рекомендуємо своїм клієнтам найкраще.

Як вибрати і придбати знімач для СТО?

Щоб обрати знімач підшипників для СТО потрібно знати, для яких робіт він потрібен вам, за якою вартістю ви розраховуєте знайти потрібний інструмент та врахувати навантаження. Адже при щоденному інтенсивному використанні деяке обладнання може виходити з ладу. Але придбаний офіційно і з гарантією зйомник для підшипників у нас в інтернет-магазині Автомеханіка прослужить тривалий час. В його якості ви можете не сумніватися. Все обладнання ретельно перевіряється та тестується виробниками на заводах в Європі й задовольняє потреби навіть найзаповненіших СТО.

Також при виборі знімача та його покупці враховуйте наступні технічні параметри обладнання:

  • робочий хід (визначається довжиною захоплень лапками, а також вильотом силового болту);
  • значення максимально допустимого навантаження на інструмент;
  • висоту та ширину упору, тобто геометричні розміри захоплень знімачів.

Всі свої побажання щодо цих параметрів ви можете проговорити з нашими менеджерами під час консультації.

Якщо ж вам потрібно одразу кілька знімачів для різних типів з'єднань – рекомендуємо обрати набір знімачів від німецького виробника Hazet. Він продається в зручному та стильному кейсі й може містити 5, а то і більше інструментів. При виборі такого набору інструментів орієнтуйтеся на кількість захватів обладнання, діаметр та кількість предметів у комплекті. В комплектах є механічні, гідравлічні, сепараторні знімачі. Наповнення кожного набору можна переглянути на сайті чи уточнити у менеджера телефоном.