ᐉ Пневмоінструменти для СТО в Києві та Україні | ціна на autom.com.ua

Меню

Всі товари

 

Пневмоінструменти

 

Поряд із підйомниками, верстатами для шиномонтажу та балансування, стендами для промивання форсунок, автосервісу потрібна наявність й простішого обладнання. До пристроїв, які значно полегшують роботу майстра, належить пневмоінструмент для СТО. Пневматика має низку незаперечних переваг, які роблять її гідною альтернативою електричним приладам. Серед плюсів фахівці відзначають довговічність, надійність, стійкість до високих навантажень, а також широкий асортимент пристроїв. Купити пневмоінструмент для автосервісу своїм клієнтам в режимі онлайн пропонує інтернет-магазин «Автомеханіка».

Види обладнання

Більшість сучасних електроінструментів має пневматичний аналог. Однак далеко не кожен з них необхідний в умовах автосервісу. Найбільш актуальними при проведенні обслуговування та ремонту машин на СТО є такі категорії пристроїв:

 • Пневмогайковерт – пневмоінструмент для ремонту авто, завдання якого полягає у закручуванні та викручуванні елементів кріплення з різьбовим з'єднанням. У каталозі магазину «Автомеханіка» представлені як звичайні, так і ударні моделі інструментів для роботи з вантажним транспортом;
 • Пневмодрелі – інструмент, основною сферою застосування якого є висвердлювання точкового зварювання. Підходить для зняття швів на згинах та внутрішніх панелях. Пристрої для СТО мають високий обертальний момент, завдяки чому ефективно свердлять більшість видів металу;
 • Пневмоболгарки – багатофункціональний пристрій, призначений для різання металевих деталей, а також шліфування різних поверхонь. Для роботи у важкодоступних місцях рекомендовано використовувати компактний пневмоінструмент для СТО;
 • Пневмотріскачки – альтернатива гайковертам. Завдання такого інструменту полягає у роботі з різьбовими кріпленнями в умовах обмеженого простору. Пристрої легко відкручують будь-які кріплення, а також затягують вузлові з'єднання.

В асортименті «Автомеханіка» є й інший пневмоінструмент для автосервісу. У нас ви можете замовити пневмопістолети, шліфувальні машини, ножиці, а також набори для професійного використання.

Як влаштований пневмоінструмент

Для роботи будь-якого пневмоінструменту необхідне стиснене повітря. Його подачу забезпечує компресор, який нагнітає повітря у спеціальний резервуар (ресивер), а потім подає його до пневматики. Під дією стисненого повітря деталі пристроїв починають рухатися і виконують поставлені перед ними завдання. Наявність електрики для роботи пневматики не потрібна, тоді як для компресора джерелом енергії є електромережа або двигун внутрішнього згоряння. До компресора пневмоінструмент для автосервісу підключається за допомогою шланга.

Основним компонентом пневматичного інструменту є силовий агрегат роторно-пластинчастого типу. Як свідчить назва, до його складу входять ротор та рухомі пластини, а також статор. Принцип роботи пневматики досить простий:

 • повітря з компресора надходить у камеру, яку утворюють рухливі пластини;
 • під дією повітря ротор починає обертатися, внаслідок чого камера збільшується в об’ємі, після чого потік витискається назовні через спеціально передбачений для цього отвір;
 • цей процес повторюється на наступній камері, тобто рух повітря набуває циклічності.

Для виготовлення корпусів професійного пневмоінструменту для автосервісу зазвичай використовуються міцні композити. Вони мають незначну вагу та добре відводять тепло. Внутрішні механізми виготовляються із міцної легованої сталі.

Як вибрати

У зв'язку з тим, що на СТО пневмоінструмент працює в умовах підвищеного навантаження, зупиняти свій вибір слід на професійному обладнанні. Вища ціна таких пристроїв повністю окупиться їхньою довговічністю. Найбільш важливими параметрами роботи інструменту є:

 • витрата повітря;
 • потужність;
 • сила удару;
 • швидкість обертання.

Якщо ви плануєте використовувати кілька пневматичних інструментів одночасно, подбайте про вибір компресора з достатнім об'ємом ресивера та продуктивністю.

Чому варто купити у нас

 • Представлений у каталозі пневмоінструмент має оптимальне поєднання доступної ціни та високої якості.
 • Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальні моделі інструментів з урахуванням специфіки вашого автосервісу.
 • Клієнтами магазину вже встигли стати найбільші автосервіси в Україні. Приєднуйтесь до лідерів і ви!