ᐉ Пневмоінструмент - Купити Пневмоінструмент в Києві і Україні | ціна на autom.com.ua

Пневмоінструмент

Згідно з правилами безпеки в автосервісах і ремонтних цехах СТО електричні інструменти використовуються вкрай рідко. Той мінімум, який використовується, не може забезпечити максимальної ефективності. Зручне рішення в такому випадку - пневмоінструменти для автосервісу, які відрізняються значною потужністю, безпекою і вигодою експлуатації.

Такий інструментарій має свої особливості і різновиди. Про критерії вибору і переваги ви дізнаєтеся далі в статті.

 

Пневмоінструмент для автосервісу: види

Останнім часом пневмоінструмент вважається невід'ємною частиною будь-якого автомобільного сервісу, забезпечуючи його роботу стабільно високої якості. За рахунок використання сили стисненого повітря ефективність його функціонування досить висока, але при цьому немає ймовірності виникнення пожежонебезпечної ситуації на робочому місці.

Щодо самих приладів на пневматичному приводі, то вони відрізняються універсальністю, конструктивною надійністю і простотою. Такі інструменти досить невибагливі у використанні - можна застосовувати в умовах підвищеної вологості, запиленості або при високій температурі.

Для організації успішної професійної роботи в автомобільній майстерні потрібно мати інструменти на пневматичному приводі різних комплектацій. Додатково майстри можуть використовувати аксесуари та витратні матеріали до них.

Різновидів інструментів на пневматичному приводі існує величезна безліч, але в автомайстернях застосовують певні різновиди такого обладнання, а саме:

  • пневмогайковерт - це дуже потрібний інструмент на будь-якому шиномонтажу і СТО, тому що з його допомогою можна швидко і якісно відкрутити / закрутити болтові з'єднання. За рахунок простоти пристрою експлуатується комфортно і довго;
  • пневмоболгарка - це універсальний інструмент компактного розміру і значної потужності, за допомогою якого можна не тільки відрізати / розрізати деталі, але і шліфувати елементи кузова;
  • пневмопистолет, основне призначення якого вбивання кріпильних елементів (скоб, шпильок). Крім цього, є пневматичні пістолети для накачування колісних камер, що зручно і швидко;
  • пневмоножиці - це незамінний елемент, який використовується при розрізанні деталей. За рахунок конструктивних особливостей краю деталі загинаються, що значно скорочує витрати часу на додаткову обробку.

 

Пневматичний інструмент: особливості вибору

Природно, для неприватного і переважно побутового використання оптимальний за ціною варіант - це електрогайговерт або інший спеціальний інструмент для ремонту машин. Однак автосервіси і майстерні, а також промисловість роблять ставку на універсальні і досить потужні пневматичні пристрої.

Щоб вигідно і розумно купити пневмоінструмент для роботи, вам варто врахувати деякі фактори вибору, а складаються вони в наступному:

  • хто виробник - ім'я бренду може розповісти про багато факторів і особливості, які перевірені досвідом реальних користувачів. Автомеханіка співпрацює з найнадійнішими виробниками спеціального інструменту для діяльності автомайстерень;
  • різновид і комплектація пневматичного інструменту - це буде впливати на особливості майбутньої роботи. Варто відзначити, що комплектація багато в чому впливає на вартість товарної позиції;
  • ціна товару - один з найважливіших факторів, який також варто враховувати при покупці. Але клієнти перевіреного постачальника можуть бути впевнені в своїй вигоді.

Якщо вам важливо придбати гарантовано якісне обладнання для успішної роботи, то варто звернути увагу на пропозицію компанії Автомеханіка. На сайті інтернет-магазину вас чекає величезний асортимент товарів, де ви зможете легко і швидко підібрати професійний пневмоінструмент з доставкою по всій Україні.

Щоб оформити замовлення вам потрібно заповнити форму онлайн-заявки або зателефонувати за номером, що є на сторінці. Уточнити корисну інформацію або отримати кваліфіковану допомогу ви можете у менеджера.