Обладнання для вантажного шиномонтажу — купити шиномонтажний верстат для вантажних автомобілів | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Обладнання для вантажного шиномонтажу

  Двохшвидкісний шиномонтажний станок 56" Мonty 4400 HOFMANN Німеччина

  Модель: Мonty 4400

  895 560 ₴

  895 560

  Двохшвидкісний шиномонтажний станок 56" Мonty 4400 HOFMANN Німеччина

  Модель: Мonty 4400

  895 560 ₴

  895 560

  Діаметр дисків коліс:14-44 дюймів
  Макс. діаметр колеса:2350 мм
  Макс. ширина колеса:1100 мм, 43 дюйма
  Maксимальна вага колеса:1500 кг
  Швидкість обертання:4 - 8 об/хв
  Крутний момент:3100 Nm
  Двигун:1,5-2,2 кВт
  Вага :1032 кг
  Двохшвидкісний шиномонтажний станок 56" Мonty 4250 HOFMANN Німеччина

  Модель: Мonty 4250

  749 160 ₴

  749 160

  Двохшвидкісний шиномонтажний станок 56" Мonty 4250 HOFMANN Німеччина

  Модель: Мonty 4250

  749 160 ₴

  749 160

  Діаметр дисків коліс:14-32 дюймів
  Макс. діаметр колеса:2350 мм
  Макс. ширина колеса:1100 мм, 43 дюйма
  Maксимальна вага колеса:1500 кг
  Швидкість обертання:4 - 8 об/хв
  Крутний момент:3100 Nm
  Двигун:2,2 кВт
  Вага :761 кг
  Вантажний шиномонтажний автомат 58" Мonty 5800B HOFMANN Німеччина

  Модель: Мonty 5800B

  1 246 692 ₴

  1 246 692

  Обладнання для вантажного шиномонтажу

  Вантажній техніці так само, як і легковим авто, необхідне своєчасне обслуговування, невід'ємною частиною якого є шиномонтаж. Процедура заміни коліс на такому транспорті – складний, з технічного погляду, процес. Для його проведення потрібне спеціальне обладнання, призначене для роботи з важкими, великогабаритними колесами. Одним із основних видів обладнання, необхідного для оснащення автосервісу з обслуговування важкої техніки, є верстат для вантажного шиномонтажу. Замовити його онлайн в зручний для покупця час можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

  Для чого потрібне обладнання для вантажного шиномонтажу

  Вантажний транспорт експлуатується інтенсивніше за легкові автомобілі. Особливо це стосується техніки з автопарку підприємств, що займаються перевезенням пасажирів та вантажів. Вона знаходиться в дорозі завжди, тому знос навіть самих високоякісних шин комерційного транспорту більш інтенсивний. Крім цього, на стані коліс негативно позначаються високі навантаження, особливо якщо техніка експлуатується з перевантаженнями. Як результат, проводити діагностику та профілактику коліс слід кожні 5 тис. км пробігу.

  Заміна шин потрібна при виявленні значного зношування, необхідності ремонту при виявленні порізів та проколів під час сезонного обслуговування. Шиномонтажне обладнання для вантажних автомобілів використовується для проведення наступних процедур:

  • демонтаж шини з колісного диска;
  • монтаж нової гуми.

  Перелік робіт із заміни гуми на вантажному транспорті може здаватися маленьким, а складність процедури – незначною. Насправді цей процес відрізняється трудомісткістю, вимагає залучення кваліфікованих фахівців, до того ж, для цього необхідний якісний вантажний шиномонтажний стенд. Представлені в асортименті «Автомеханіка» стенди дозволяють виконувати шиномонтажні роботи на вантажному та спеціалізованому транспорті, сільськогосподарській техніці, автобусах тощо. Після виконання шиномонтажних робіт, необхідно проведення балансування, а за наявності незначних пошкоджень на поверхні шин – вулканізації.

  Як влаштований

  Верстат для вантажного шиномонтажу містить декілька елементів. Основою стенду є станина, на якій встановлюється:

  • робочий стіл;
  • вертикальна поворотна консоль з віджимним роликом та монтажно-демонтажним інструментом;
  • безступінчастий гідравлічний затискний пристрій із функцією самоцентрування.

  Привід стендів для вантажного шиномонтажу електрогідравлічний. Щоб заміна шин відбувалася за максимально комфортних умов, великогабаритні верстати оснащені пересувним пультом управління. Забезпечити безпеку розбортування та монтажу шин дозволяє наявність на затискному пристрої спеціального клапана, що запобігає мимовільному розтиску колеса. Щоб уникнути перекидання шин верстат для вантажного шиномонтажу оснащується запобіжним бугелем.

  Як підібрати

  Щоб купити вантажний шиномонтажний верстат з оптимальними параметрами, в першу чергу слід визначитися зі специфікою роботи автосервісу. Якщо на СТО планується проведення шиномонтажу на легкових та вантажних автомобілях, відповідним рішенням стане стенд із захватом дисків до 26ʺ. Для обслуговування сільськогосподарської та іншої спецтехніки знадобиться обладнання для роботи з дисками до 56ʺ. Крім цього, при виборі увагу слід приділити таким показникам, як:

  • наявність кількох режимів обертання;
  • зусилля віджиму на віджимному пристрої;
  • параметри крутного моменту.

  До складу практично всіх верстатів, представлених у магазині «Автомеханіка», входить перелік додаткових інструментів. До комплектації обладнання додано довгий монтувальний інструмент, затискач для сталевих дисків, комплект захисту для дисків та ін.

  Чому варто купити у нас

  • Ми постійно відстежуємо тенденції сучасного ринку обладнання для автосервісів, тому пропонуємо найтехнологічнішу техніку провідних брендів.
  • Наші фахівці не залишають замовника наодинці зі складним обладнанням після покупки. Майстри надають консультації, виконують встановлення та запуск верстатів у різних куточках України.
  • У магазині «Автомеханіка» гарантовано максимально демократичну вартість обладнання. Забезпечити її нам вдається за рахунок співпраці з виробниками без участі посередників.