Прес для СТО — купити гідравлічний Прес для автосервісу на підлогу | Ціни на autom.com.ua
Прес гідравлічний 10 т настільний INT PR 10 В Данія-Італія

Модель: INT PR 10 В

27 252 ₴

27 252

Гідравлічний прес для СТО 10-20 тонн

Гідравлічний прес – пристрій для створення стискаючих зусиль, розроблений наприкінці 18 століття винахідником Джозефом Брамом. У ті часи обладнання використовувалося для пакування сіна, а трохи пізніше – як альтернатива підйомним кранам. Надалі сфера застосування пристроїв постійно розширювалася.

Наразі гідравлічний прес можна зустріти в агропромисловому комплексі, у металургії, на текстильних підприємствах, а також на СТО. Купити гідравлічний прес на 10, 15 або 20 тонн для оснащення сучасного автосервісу онлайн можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Як влаштовані

Дія будь-якого гідравлічного преса пояснюється законом Паскаля. Він говорить про те, що тиск рідини за умови ідентичних температур передається однаково в усіх напрямках. Цей принцип обумовлює конструкцію устаткування, головним робочим елементом у якому є рідина. У таких пристроях, як гідравлічний прес на 10 тонн, а також з іншими, більш значними показниками, для цієї мети використовується олива. У конструкцію простого гідравлічного преса входить лише кілька елементів:

  • два циліндри, що сполучаються один з одним;
  • поршні, розташовані усередині циліндрів;
  • шток.

При цьому один із сполучених судин, так само, як і поршень, що знаходиться в ньому, має менші розміри. Процес роботи гідравлічного преса починається з руху малого поршня. Він чинить тиск на рідину, яка надалі передає зусилля у великий циліндр. Внаслідок цього відбувається переміщення штока, завдання якого полягає в кінцевому фізичному впливі.

Додатково гідравлічний прес на 10, 15 та 20 тонн має раму, виконану із сталі високої міцності. Вона являє собою дві стійки, з'єднані поперечними перекладинами. Для підвищення безпеки під час роботи на пресі в конструкції передбачено обмежувач опускання рухомого елемента. Управління пристроїв, представлених у каталозі магазину «Автомеханіка», ручне чи ножне.

Для чого призначений гідравлічний прес

У автосервісах устаткування цієї категорії використовується для виконання широкого спектра завдань. Прес гідравлічний для автосервісу 20 тонн необхідний для проведення робіт з ремонту ходової частини, виправлення геометрії деталей з великою площею, запресування та випресування підшипників, втулок та сайлентблоків. Крім цього, обладнання може знадобитися при проведенні збирання та розбирання двигуна, склеюванні під тиском, виготовленні штампованих деталей тощо.

Як вибрати

Незважаючи на те, що принцип роботи всіх гідравлічних пресів практично повністю ідентичний, існує кілька типів обладнання. У першу чергу, пристрої відрізняються один від одного видом матеріалу, що обробляється. Існують преси для роботи з полімерними та металевими деталями. Для автосервісу слід купити гідравлічний прес 20 тонн другої категорії. Крім цього, прес може бути:

  • підлоговий або настільний. Перший є більш громіздкою і потужною конструкцією, другий - відрізняється компактністю і меншою продуктивністю;
  • вертикальним чи горизонтальним. Більш затребуваними на СТО є вертикальні моделі, тому що їх конструкція найкраще підходить для випресування та запресування деталей. Горизонтальні преси застосовуються на виробництвах для згинання, рубання та правки деталей різного призначення;
  • ручний чи електричний. Популярними є пристрої обох типів. Для автосервісу відмінним рішенням стане недорогий, простий в експлуатації та обслуговуванні ручний гідропрес із зусиллям до 20 т. Електричні пристрої з показниками від 50 т найкраще підійдуть для промислових підприємств.

Крім цього, є пневмогідравлічні преси, які вважаються універсальними.

Чому варто купити у нас

  • У магазині «Автомеханіка» можна замовити гідравлічні преси відомих європейських брендів Blitz та INT.
  • Ми працюємо з виробниками та офіційними постачальниками безпосередньо, завдяки чому гарантуємо найдемократичніші ціни на обладнання в Україні.
  • Після покупки ви не залишаєтеся наодинці з придбаним пристроєм. Наші фахівці готові доставити обладнання на об'єкт, встановити його та зробити перший запуск.
  • Наш асортимент настільки різноманітний, що ви зможете купити в одному місці, більшу частину обладнання, яке потрібне для оснащення автосервісу «під ключ».