Осушувач повітря для компресора — купити рефрижераторний фільтр осушувач повітря для компресора | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Осушувачі стисненого повітря для компресора

  Осушувачі стисненого повітря для компресора

  В атмосферному повітрі, що компресор втягує для стиснення, міститься значна кількість вологи. Потрапляючи всередину пневматичного інструменту, волога викликає корозію метала, а також сприяє вимиванню мастила із системи. Негативно волога впливає на якість фарбувальних робіт, а також проведення очищення забруднених поверхонь.

  Для її видалення використовують спеціальне обладнання – осушувачі повітря. Завдяки їх роботі забезпечується подача повітря, що не містить вологи, що підвищує якість виконання робіт та безпеку під час їх проведення. Купити осушувач повітря для компресора онлайн в Україні можна, зазирнувши в каталог інтернет-магазина «Автомеханіка».

  Види та принцип роботи осушувачів повітря

  Для видалення вологи з повітря використовують осушувачі повітря для компресора кількох типів. Найбільш актуальними для СТО є адсорбційні та рефрижераторні моделі.

  Рефрижераторний осушувач стисненого повітря

  Устаткування цього типу є двоконтурним пристроєм. Один із контурів використовується для циркуляції холодоагенту, другий – для повітря. До складу осушувача входять такі елементи:

  • 2 теплообмінники з вбудованим сепаратором;
  • компресор;
  • вентилятор зі змінною швидкістю обертання лопатей;
  • відділювач конденсату.

  Як і у випадку з холодильним обладнанням або кондиціонером, осушувач рефрижераторний використовується для зниження температури повітря. В результаті охолодження до точки роси волога, що міститься в ньому, випадає у вигляді конденсату. Для видалення вологи рефрижераторний осушувач стисненого повітря оснащується вбудованим клапаном зливу. Управління його роботою у сучасних установках здійснюється автоматично.

  Адсорбційні осушувачі повітря для компресора

  Обладнання цього типу функціонує за іншим принципом. Для видалення вологи в ньому використовується абсорбент, який ефективно поглинає її. Як абсорбент часто використовується силікагель. Цей матеріал має безліч переваг. Він є несприятливим середовищем для розвитку цвілі, швидко висихає і не втрачає своїх властивостей при багаторазовому використанні. Адсорбційні осушувачі стиснутого повітря компресора піддаються процедурі регенерації. Відновлення функції фільтра осушувача здійснюється двома способами.

  • Гаряча регенерація полягає у забезпеченні проходження через камеру з адсорбційним матеріалом потоку повітряних мас нагрітих до температури 150-200°C. Процес осушення та регенерації у двох камерах пристрою проходить паралельно. Поки в одній з камер відбувається видалення вологи з повітря, абсорбент в іншій звільняється від конденсату, що накопичився в ньому.
  • Холодна регенерація проста і менш енерговитратна. При її використанні до камери подається висушене повітря, яке проходить через вологий адсорбційний матеріал і забирає вологу з нього.

  Крім цього, є осушувачі повітря для компресора з вакуумним типом регенерації.

  Як вибрати

  І рефрижераторні, і адсорбційні компресори мають переваги та недоліки, які слід враховувати під час виборів обладнання. До переваг устаткування першого типу відноситься зручність обслуговування і економічність, досить висока продуктивність та здатність працювати в безперервному режимі.

  Осушувачі повітря для компресора адсорбційного типу відрізняються надійністю. Вони забезпечують видалення з повітряного потоку як вологи, так й деяких забруднень. Ще один плюс таких пристроїв – здатність зберігати високу ефективність за високої вологості повітря, а також за мінусових температур. Купуючи таке обладнання, слід враховувати, що абсорбенту потрібна періодична заміна.

  Чому варто купити у нас

  • Отримуємо обладнання безпосередньо від виробників. Завдяки цьому нашим клієнтам гарантовано вигідні ціни та високу якість товару.
  • Надаємо весь комплекс послуг: продаж, встановлення, навчання та обслуговування протягом усього терміну служби.
  • Пропонуємо широкий спектр обладнання для виконання величезного переліку робіт в автосервісі.