Підкатний домкрат — купити підкатний гідравлічний автомобільний домкрат в Києві, Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Домкрат підкатний гідравлічний

Ідеальний пристрій для експрес-ремонту та шиномонтажу. Гідравлічний підкатний домкрат незамінний як на СТО, так і у вашому гаражі. Користуватися ним дуже зручно, завдяки невеликій вазі та роликам. Підняти авто для заміни колеса можна за кілька секунд. Домкрат гідравлічний підкатний в класичному виконанні з чотирма коліщатками, встановленими на станині, наполегливою п'ятою і важелем, що знімається, відрізняється простотою конструкції, надійністю і вантажопідйомністю до п'яти тонн. Їх використовують на автосервісах для легкових автомобілів, джипів, мінівенів та навіть для ремонту вантажного транспорту.

Підкатні гідравлічні домкрати: як влаштовані

Як видно з назви, ключовим елементом даного пристрою є гідроциліндр, встановлений горизонтально жорсткій підставі. Підйомна п'ята, яка впирається в піддомкратні майданчики на днищі автомобіля, наводиться в рух за допомогою важеля, як і в звичайному гідродомкраті пляшкового типу.

Коли автомеханік хитає ручку, масло заповнює порожнину гідроциліндра і змушує поршень піднімати опорну платформу. Для утримання об'єкта у піднесеному стані використовують клапани, які перекривають канали всередині циліндра. Коли потрібно опустити автомобіль, просто натисніть на ручку спускного клапана (або поверніть важіль навколо осі) для плавного і безпечного спуску.

У нас ви маєте можливість купити професійний підкатний домкрат європейського виробництва, що оснащений фіксаторами коліс, щоб уникнути можливих пошкоджень. Зверніть увагу і на особливу форму підйомної п'яти – за бажання на неї можна встановити подовжувачі для збільшення висоти підйому.

Зазначимо, що поряд з підкатними автомобільними гідравлічними домкратами, є також пневматичні та пневмогідравлічні різновиди. Пневматичні часто використовують на вантажних TIR, але для їх роботи потрібно використовувати компресор для нагнітання стисненого повітря в балон. Це саме стосується і пневмогідравлічних моделей, де гідравліка приводиться в дію повітряним компресором. Ці типи домкратів відрізняються гарною продуктивністю, але обходяться дорожче в обслуговуванні.

На що звернути увагу під час купівлі підкатного домкрата для СТО?

У принципі, проблем із вибором не повинно виникнути. Головне – правильно підібрати авто домкрати підкатні по вантажопідйомності: 2 і 3 т. Пневматичні та пневмогідравлічні моделі здатні піднімати вагу до 20 тонн і більше. Але є безліч деталей, від яких залежить зручність роботи, а, отже, і її ефективність.

Наша компанія з 1996 року постачає в Україну професійне обладнання та інструмент для СТО. Чим хороші домкрати, представлені в цьому розділі:

  • вантажопідйомність до трьох тонн;
  • надійні металеві колеса з фіксаторами та з нейлоновим покриттям, яке не залишить подряпин на наливних підлогах;
  • ручки, що знімаються - пристрій не займає зайвий простір на території ремзони;
  • можливість купити підкатний домкрат в Україні з низьким профілем – за допомогою їх можна виконувати техобслуговування спорт-карів або родстерів з кліренсом від 85 мм;
  • обов'язковий захист від перевантаження – якщо вага виявиться занадто великою, поршень просто повернеться у вихідне положення, без витоку гідравлічної рідини або поломки.

Звичайно ж, важливою характеристикою є висота підйому, що для представлених у каталозі моделей становить до 500 мм. Тобто, ці підкатні домкрати можна використовувати для ремонту авто з досить високим дорожнім просвітом – кросовери, позашляховики, буси.

Наші переваги:

  • Працюємо лише з перевіреними брендами;
  • Оперативна доставка по Києву та Україні загалом;
  • Адекватні ціни, оскільки співпрацюємо безпосередньо із виробниками;
  • Тривала гарантія, ремонт та обслуговування.

Підкатні домкрати виробництва Vigor (Німеччина) можна назвати еталоном якості. Вони відрізняються невеликою вагою, мобільністю, простотою та безпекою використовуватися. Шток циліндра – хромований для захисту від корозії. Є турбо-режим для швидкого підйому та спуску вантажів. Якщо Ви зацікавлені у покупці, зверніться до консультантів «Автомеханіка», щоб отримати вичерпну інформацію про професійне обладнання для СТО.

Рекомендуємо: шиномонтажні верстати з Італії та Австрії – найкращі в Україні за ціною та якістю

Навіть маленький шиномонтаж потребує спеціального обладнання. Адже без шиномонтажних верстатів просто неможливо забезпечити повноцінну роботу зі встановлення коліс і заміни гуми.

Професійний шиномонтажний інструмент дає змогу збільшити швидкість роботи сервісу в 2-3 рази і забезпечує стабільно високу якість монтажу.