Домкрат на яму — купити канавний підйомник для вантажних автомобілів | autom.com.ua

Підйомники підвісні канавні домкрати

Підвісний гідравлічний канавний домкрат Blitz GHL 4 з ручним приводом, г/п 4 т., шток хід 800 мм, Blitz Німеччина

Модель: GHL 4

229 230 ₴

229 230

Підвісний гідравлічний канавний домкрат Blitz GHL 10 з ручним приводом, г/п 10 т., шток хід 800 мм, Blitz Німеччина

Модель: GHL 10

235 716 ₴

235 716

Підвісний гідравлічний канавний домкрат Blitz GHL 15 з ручним приводом, г/п 15 т., шток хід 800 мм, Blitz Німеччина

Модель: GHL 15

248 688 ₴

248 688

Підвісний гідравлічний канавний домкрат Blitz GHL 20 з ручним приводом, г/п 20 т., шток хід 800 мм, Blitz Німеччина

Модель: GHL 20

304 914 ₴

304 914

Підвісний гідравлічний канавний домкрат Blitz GHL 30 з ручним приводом, г/п 30 т., шток хід 800 мм, Blitz Німеччина

Модель: GHL 30

365 466 ₴

365 466

Канавні підвісні підйомники домкрати

Поряд із класичними підйомниками в автосервісах використовується інше обладнання зі схожими функціями - канавний домкрат з підвісним механізмом. Обладнання цієї категорії має високу надійність, безпеку та довговічність. Управління пристроєм не вимагає тривалої підготовки завдяки продуманій конструкції та інтуїтивності роботи. Купити канавний підйомник можна, звернувшись в інтернет-магазин «Автомеханіка».

Що таке підвісні канавні підйомники домкрати і для чого підходять?

Такі пристрої відносяться до категорії професійних і можуть використовуватись для роботи з різними автомобілями. За допомогою домкрата можна виконувати розвал-сходження та обслуговування авто, проводити діагностику та ремонт. Канавний підйомник для вантажних автомобілів та легкового транспорту має низку незаперечних переваг.

 • Більшість металевих деталей має зносостійке хромове покриття, що зводить до мінімуму ризик утворення корозії та зменшує знос поверхонь.
 • Завдяки роликовим підшипникам, розташованим на каретці, забезпечується плавність ходу канавного підйомника під час переміщення в ямі.
 • Канавний домкрат з підвісним механізмом має високу вантажопідйомність.

Підйомники цього типу чудово підходять для СТО з невеликою площею, так як встановлюються безпосередньо в ямі і економлять робочий простір в приміщенні.

Як влаштований підвісний канавний домкрат? 

Обладнання цього типу є напівстаціонарними. Установка домкрата здійснюється по краю оглядової ями, рух – по направляючим. Конструкція пристроїв включає кілька деталей: основу, чотири ролики, привід. Безпосереднє піднесення здійснюється траверсою, поршнем або ножичною системою. Залежно від типу приводу, пересувні домкрати для ями поділяються на:

 • гідравлічні підйомники – холостий хід та під навантаженням керуються вручну. У вихідне становище домкрат повертається під впливом власної ваги;
 • пневмогідравлічні – керування під навантаженням здійснюється вручну, для холостого ходу використовується пневматика. Повернення у вихідне становище – примусове.

Для керування пересувним пристроєм призначений пульт з великими кнопками, завдяки яким робити підйом транспорту та опускати його можна не знімаючи рукавичок. 

Як підібрати канавний підйомник

Обираючи канавний домкрат із підвісним механізмом, слід звернути увагу на кілька параметрів:

 • діаметр штока повинен бути достатнім для того, щоб компенсувати зовнішні сили та згинальні моменти;
 • хід штока слід підбирати таким чином, щоб забезпечити комфортний доступ до деталей авто, які підлягають обслуговуванню, заміні чи регулюванню;
 • вантажопідйомність – параметр, який визначається напрямом автосервісу. Для невеликих СТО, що займаються обслуговуванням легкових авто, підійде канавний підйомник з вантажопідйомністю 4 т. Для вантажного транспорту призначені моделі, які здатні піднімати до 30 т.

Для того, щоб експлуатація канавного домкрата була максимально комфортною, рекомендується звернути увагу на такі параметри, як швидкість підйому та можливість регулювання по висоті.

Виробники

В асортименті магазину «Автомеханіка» представлені канавні підйомники таких брендів, як Blitz та Pitlift (Німеччина). Обидві компанії чудово зарекомендували себе на ринку обладнання для автосервісів та користуються заслуженою популярністю в Україні.

Чому варто купити у нас?

 • Ми займаємось продажем преміального обладнання для автосервісів більше 20 років, тому запропонуємо Вам найкращі рішення.
 • У нас можна замовити пристрої безпосередньо від виробника, завдяки чому ціни залишаються максимально демократичними.
 • Наші фахівці проводять консультації щодо вибору підйомних механізмів у режимі онлайн, а за необхідності виїжджають на об'єкт.
 • Ми гарантуємо не лише доставку по Україні, а й установку, запуск та обслуговування пристроїв, придбаних у «Автомеханіці».